Список депутатів Сумської обласної ради

1. Башкиров Микола Олександрович, ВАТ Конотопський завод по ремонту дизель-потягів, заступник директора

2. Безверха Любов Володимирівна, дитячий садок, заступник директора

3. Березін Микола Якович, безробітний

4. Бистрицький Микола Якович ВАТ «Суми газ», заступник голови правління

5. Білокобильська Любов Борисівна, Лебединський коледж, викладач психології

6. Бірченко Микола Вікторович, ТОВ «Будінвест — ХХІ», генеральний директор

7. Большунов Віталій Сергійович, приватне підприємство, керівник

8. Бондар Володимир Олексійович, «Бізнес- спортінвест», президент

9. Бондар Антоніна Вікторівна, обласна організація УСДП, голова

10. Борц Костянтин Львович, ТОВ «Сумиенерготранс», директор

11. Братушка Сергій Євгенович, Державний фонд сприяння молодіжного будівництва, заступник голови

12. Васильєв Анатолій Васильович, ректор Сумського державного університету

13. Волков Валерій Валентинович, кооператив сільгосп. спожив. кооперації «Ярославна», керівник

14. Ворона Людмила Олексіївна, редакція газети «Досвітні огні», журналіст

15. Глушко Вячеслав Михайлович, тимчасово не прцює

16. Гончарук Володимир Станіславович, товариство «Транс нафтопродукт», директор

17. Грицай Олександр Федорович, приватний підприємець

18. Гученко Петро Михайлович, УАБС, проректор

19. Даниленко Володимир Андрійович, помічник-консультант народного депутата України

20. Дрига Володимир Олександрович, ТОВ «Технокомплект», комерційний директор

21. Єпіфанов Анатолій Олександрович, УАБС, ректор

22. Жерьобкін Дмитро Опанасович, директор ПСП «Дружба»

23. Зубко Володимир Іванович, сільськогосподарське підприємство «Комишанське», директор

24. Кержаков Валерій Іванович, тимчасово не працює

25. Кирик Григорій Васильович, президент концерну «Укрросметал»

26. Кіріченко Сергій Єфремович, директор, приватне підприємство «ДС Союз»

27. Клочко Сергій Володимирович, в.о. міського голови м.Суми

28. Кобзєв Володимир Васильович, ТОВ «Телекомстройсервис», директор

29. Кудін Олександр Анатолійович, ПП «Будкомплект»

30. Курасова Наталія Вікторівна, Сумській Художній музей ім.Н.Онацького, ст. науковий співробітник

31. Курок Олександр Іванович, ректор, Глухівський Держпедуніверситет

32. Кучкова Віра Пилипівна, районне казначейство, начальник відділення

33. Ладика Володимир Іванович, СНАУ, ректор

34. Лапін Євген Васильович, народний депутат України

35. Луговий Владислав Віталійович, Сумське регіональне відділення Аграрного товариства, директор

36. Ляшенко Віктор Михайлович, ТОВ «Зодіак», головний інженер

37. Малік Віталій Вікторович, обласна організація «ВО «Батьківщина», голова контрольно-ревізійної комісії

38. Марюха Василь Іванович, ЗАТ «Селікатно бетонний комбінат» м.Ромни, директор філії

39. Матвієнко Микола Іванович, ПП «Баядера» охоронець

40. Моісеєнко Віталій Володимирович, Державне підприємство «Новий порт», директор

41. Мордовець Леонід Михайлович, народний депутат

42. Москальов Сергій Олександрович, товариство «Нафтосервіскомплект», генеральний директор

43. Музикант Анатолій Миколайович, Угроїдський цукровий завод, директор

44. Небилов Олександр Костянтинович, ПП «Дюне», директор

45. Недогрєєва Людмила Степанівна, СДПУ, доцент

46. Неофітна Лілія Павлівна, Охтирська районна лікарня

47. Нефедов Юрій Інокентійович, генеральний директор, Агрофірма «Вікторія»

48. Остапенко Олег Миколайович, Наумівський спиртзавод, директор

49. Панченко Володимир Васильович, Державне підприємство «Сумистандартметрологія», гендиректор

50. Полілуй Микола Вікторович, голова наглядової ради ТОВ «ЮВС»

51. Поляков Григорій Михайлович, ВКФ «Агропром-центр», директор

52. Поляков Едуард Вікторович, Сумське районне нафтопроводне управління, начальник управління

53. Пугач Володимир Миколайович, нафтобаза №10 філії №15 Сумська НК Альфа-Нафта, начальник

54. Ребенко Іван Максимович, СНАУ, доцент

55. Розторгуєва Наталія Борисівна, помічник-консультант народного депутата України

56. Рохманова Діана Ігорівна, пенсіонер

57. Рудакова Лариса Олексіївна, ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат», директор

58. Руденко Анатолій Федосійович, пенсіонер

59. Савченко Григорій Тимофійович, обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Сумиоблагроліс», генеральний директор

60. Саєнко Олександр Іванович, ТОВ Роменський завод продовольчих товарів, генеральний директор

61. Салманов Афган Фаганогли, приватний підприємець

62. Сапсай Володимир Іванович, Сумська ОДА, заступник голови

63. Свирид Олег Олексійович, товариство «Райснаб», директор

64. Середа Віктор Миколайович, ВАТ «Сумиобленерго», заступник голови правління

65. Сідельник Іван Іванович, обласна партійна організація «ВО «Батьківщина», голова

66. Смажник Микола Федорович, ВАТ «Завод ім. Фрунзе», заступник директора

67. Сопік Анатолій Лукич, Управління фонду соціального страхування на виробництві, головний спеціаліст

68. Стаховський Сергій Мечиславович, СДПУ, декан

69. Сугак Віктор Васильович, радгосп «Охтирський», директор

70. Телющенко Іван Федорович, ТОВ «Вінербергер — Україна», технічний директор

71. Тимошенко Віктор Михайлович, центр електрозв'язку №3 Сумської філії «Укртелеком» м.Конотоп, начальник

72. Токар Володимир Миколайович, Сумський комбінат продтоварів, заступник директора

73. Толбатов Валерій Миколайович, помічник народного депутата Лапіна Є.В.

74. Трофименко Микола Олексійович, ВАТ «Сумихіпром», голова правління

75. Устименко Микола Петрович, УМВС в Сумській області, 1-й заступник начальника управління

76. Федченко Віктор Іванович, управління обласного водгоспу, начальник

77. Франчук Олег Генадієвич, ВАТ «Охтирканафтогаз», голова правління

78. Ходькова Аліна Миколаївна, ВАТ «Шосткинський завод хімреактивів, заступник дирктора

79. Часник Микола Григорович, начальник управління ветеринарної медицини м.Суми

80. Черненко Петро Олексійович, дослідна агрофірма «Надія», директор

81. Чмир Юрій Павлович, тимчасово не працюючий

82. Шаповал Євген Іванович, ТОВ «Укртехноцентр», директор

83. Шаповал Валентина Михайлівна, Сумська обласна організація НСНУ, керівник виконавчого комітету

84. Шапошник В'ячеслав Іванович, ПП «Антей», директор

85. Шевченко Світлана Юріївна, Конотопська залізнична лікарня

86. Шепотько Оксана Олександрівна, студентка СумДУ

87. Шерстюк Володимир Олександрович, директор ЧП «Шерстюк»

88. Шовкун Олександр Михайлович, дочірнє підприємство «Антарес-Агро»

89. Шпілько Наталія Дмитрівна, товариство «Горобина», головний бухгалтер

90. Щасний Іван Федорович, приватне підприємство, керівник

По інформаціі облвиборчкому

Комментарии

ира

не правда клочка сергея володимировича там нет, есть клочко сергей николаевич

telepin

Вы путаете с горсоветом. Экс-и.о. мэра зовут таки Сергей Владимирович. А он - в облсовете.

view counter
view counter
view counter
view counter
26
Мисс Сумы 2010
Мисс Сумы 2010
Мисс Сумы 2010
Мисс Сумы 2010
Мисс Сумы 2010
Мисс Сумы 2010
18
Памятники сахару
Памятники сахару
Памятники сахару
Памятники сахару
Памятники сахару
Памятники сахару
15
Факельное шествие на Покрову
Факельное шествие на Покрову
Факельное шествие на Покрову
Факельное шествие на Покрову
Факельное шествие на Покрову
Факельное шествие на Покрову
14
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»
Чемпионат по эндуро-кроссу «МОТОДОМ 2012»

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.