Блоги

Чи буде покараний пан Мостовий за корупційні накази?

Ось так, чомусь народний депутат зі Львова опікується питанням покарання корупціонерів-співробітників органів прокуратури Сумської області, на відміну від сумських недореволюціонерів

Ось так, чомусь народний депутат зі Львова опікується питанням покарання корупціонерів-співробітників органів прокуратури Сумської області, на відміну від сумських недореволюціонерів:

 

Виникає дуже резонне питання: чому народних депутатів України від Сумської області (Медуниця, Шульга, Купрєйчик), котрі приймали активну участь у революції гідності – зовсім не цікавить питання про покарання заступника прокурора міста Мостового М.В.? Невже недостатньо того, що ця людина піклувалася питаннями безпеки постійних фінансових потоків сімейного бізнесу Януковича у Сумській області? Невже недостатньо того, що ця людина давала корупційні накази своїм підлеглим, щодо розгону учасників Сумського Майдану? Невже недостатньо того, що ця людина має відношення щодо викрадення Сергія Лихмана, бо він відмовився давати хабара цьому негіднику?
Невже народному депутату Олегу Медуниці краще боротися з повітряними млинами на кшталт його заяв стосовно Дмитра Фірташа? Чи може краще також написати запит до генерального прокурора України щодо корупціонера Мостового М.В., та встановити справедливість хоча б у питанні розгону людей зі Сумського Майдану, котрі активно підтримували і поки що підтримують діяльність Медуниці?

Фото

Комментарии

Мерседес

мда...а ты все соченяешь)))  но как видишь твои жалкие необоснованные овинения даже никто комментировать не хочет!!! Твои денежки опять помогли написать гнилую статейку)) Если бы таких как Мостовой побольше бы в прокуратуре было, а таких как ты поменьше, работать бы легче было. Мой тебе совет дружочек - хватит тебе обливать грязью Мостового, а сходи в церковь покайся пока не поздно!!! а если нет, то БОГ ТЕБЕ СУДЬЯ!!! Твоя расплата будет такой, которую за деньги не купишь!!! Вот тогда и вспомнишь все, что ты делал!!!

Николай  Смелый

ДЯКУЄМО Я,Дубневича за висвітлення теми про корупційність Мостового .Вже більше року він кришує корупційні  дії екс-мера Мінаєва -про відмиванню доларів за видачу дозволів на розміщення Мафів по схемі - вранці 3тис.доларів , ввечері дозвіл з 5-6підписами вищих чиновників ,підписом та печаткою Мінаєва.

       Чит"."Ваш Шанс " - Главу райадміністрації приговорили " . Де на суді Джура  давав свідчення , що всі питання про надання дозволів він погоджував з Мінаєвим , гол. архітектором , начальником земресурсів міста , які забирали усі долари (хабар) собі в кишеню.На жаль, Медуниця і Шульга на звернення підпиємців не реагували .Хабарники залишились непокараними.

Семен Семенович

Бьют?
Принимай удар и не звизди.
А если слаб, как марлевый трусы, то не мешай играть.

Мерседес

)))) о как еще мы можем писать))) долго ты высасывал из пальчика этот бред? наверное долго с твоим то "умом"!!! смотри, чтобы все эти разговоры про доллары...хабарики...да на тебя родного не обернулись))))  Мостовой не слабый, а умный!!! от кого то удар принимать??? било бы от кого, не смешите!

По тематике

Богдана Лебідь
Мері Поппінс – Аліса – Скарлет О’Хара, як я могла обирати між ними?!

Прочитавши про конкурс “Книжкові герої серед нас” від Молодіжної секції УБА у моїй уяві одразу постало три героїні, які свого...

Богдана Лебідь 03.09.2020 17:28
Феликс Эдмундович
Політична партія Європейська Солідарність, хто вини насправді ?

Як за маскою патриотизму приховується банальна жадоба до влади та грошей з обличчам сепаратизму. Голосуючи за Європейську Солідарність ти обираєш... 2

Інсайд Суми
Вибори в Сумах: “зелені” запустили схему “СашаТаня”

Партія Зеленського вирішила остаточно розвалити місто Суми. Це стало зрозуміло зі свіжого ролика, який “зелена” нардепка виклала у соцмережах. Як... 1

Інсайд Суми 17.07.2020 11:27
Інсайд Суми
“Донний мул”: Лисенко визнав, що фекальні стоки потрапляють у Псел

Після нестихаючого резонансу в сумських соцмережах щодо скидів фекалій у Псел минулої суботи мер нарешті хоч і не прямо, але...

Інсайд Суми 09.07.2020 12:24
Інсайд Суми
Коронавірусні керманичі, або Хто перетворив Суми на місто ковід-дисидентів

Мер Лисенко показав довідку, що не хворий на коронавірус. Але ж у нас уже й діти знають, що інкубаційний період...

Інсайд Суми 30.06.2020 12:03
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.