Блоги

Сумчани! Ви ще не захотіли в простий, звичайний ЖЕК?

СУМИ ТЕХНО БУД СЕРВІС !!!- во скоко наворочено в названии ! Місьвиконком разом із громадською радою перевіряла ( нібито ) наявність виробничої бази, досвід роботи в ЖКГ .... Про що ви кажете ... Пане полков..., тобто пане Волонтирець ?

  Пан Волонтирець розказували, що Сумижитло нині управитель, який уклав договори з двома комунальними підприємствами , як з виконавцями послуг, а ті вже можуть наймати підрядників. 

Ні ! Насправді не так! 

Всі договори всі підрядники укладають тільки з Сумижитлом. В чому різниця ?

А в тому, що таким чином саме СУМИЖИТЛО має контролювати роботу всіх підрядних організацій в місті СУми - а воно НЕ КОНТРОЛЮЄ !!! І НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ КОНТРОЛЮВАТИ ! БО НЕЗДАТНО РОБИТИ НАВІТЬ ЦЬОГО !

 А що ж діється ? 

Такі собі "ЖЕКи" як Сумитехнобудшото взялися не тільки обслуговувати будинки , а і обслуговувати ЛІФТИ , виконувати ДЕЗИНСЕКЦІЮ та ДЕРАТИЗАЦІЮ , перевіряти ВЕНТКАНАЛИ !!! А насправді ? У них навіть сварки немає ! ГОЛОВНА ЗАП.ЧАСТИНА ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ЗИМИ - ЧАПОК !

У них немає механіків по ліфтах ( а може і ліцензіі немає !) . Ліфти стоять по три і більше дня ! А потім приходить механік з Сумиліфта, з яким вони домовились допомогти за гроші !

От таке ЖКГ малята!

Спеціально для Довідкової . З інтерв,ю мешканця-виборця по вул.Коротченко.

Комментарии

Петренко Микола

Пам,ятаєте давній анекдот про оголошення , що завтра всіх будуть вішати . А люди запитали тільки одне : а вірьовку з собою брати, чи дадуть ?

Ось такий настрій зараз по ЖКГ. Не скажу за всіх, а у мойму будинку на Заливній точно. А 1.07.2016 р почнуть видавати " вірьовки".

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.