Блоги

Чвари у владі

У Конотопі, на виборах міського голови перемогу одержав Арт.Сем. — одіозний член «ВО Свобода», «завівши» до міської ради 8 депутатів, що являлось більшістю у розподілі усіх політичних сил.

Це голова фракції Де.На.- дружина депутата обласної ради, Ба. Ол., яку згодом обрали секретарем міської ради, Ль.На., Ул.Ок., які не мають жодного досвіду успішної діяльності, що і визначає їх світогляд та Ма.Ол., Ли.Єв., По.Ан., Кл.Ів., котрі (крім першого) не мають за душею нічого крім сліпої відданості ідеї, а не справі.
Обіцянки про те, що на роботу у міську раду будуть набиратися люди без досвіду роботи виконуються систематично— так поруч із міським головою можна побачити Бо.Ма., яка є його власною помічницею, Па.Ін, яка опікується  внутрішньою політикою, та інших дам. Не шкодує мер чоловічої уваги для  голови фракції «Об´єднання Самопоміч» Па.Ін., - тут, власне, окрема історія, «молодята» то сваряться то миряться.
Заступників мер обрав собі не аби яких, з-поміж конотопців гідних цієї посади, на його думку, не знайшлося, тому було вирішено покликати із столиці пана Но.Юр., речника ВО Свобода, та пана Ст.Іг., також завзятого націоналіста-свободівця. Та ідилія швидко закінчилася. Після  подій, які викликані власними невдоволеннями та суперечками між Арт.Сем.-ом та Но.Юр., у останнього знайшли в декларації небажані цифри  і мером першого заступника було відсторонено від займаної посади. На його місце мер посунув  Ін.Т.,  завідувача загального відділу, педагога за фахом.
Напруга у владних кабінетах почала зростати. Доки мер відпочивав від трудових подвигів у Египті, жінки-депутатки з фракції почули неладне,- “Що ж це коїться, нових, молодих він приводить, ставить на керівні посади, а про бойових сестер забув?” І пішли перші паростки змови з боку жіночого корпусу партії мера, найліпша товаришка Арт.Сем.-а  Ба.Ол. захищає інтереси Но.Юр.,наполягає не голосувати за кандидатуру Ін Т. на посаду заступника міського голови, бо Но.Юр., вирішивши всі спірні питання бажає повернутися до займаної посади на законних підставах. Така аргументація фракції це не підтримка  його кандидатури, а спроба хоч щось протиставити свавіллю Арт.Сем.-а і не допустити до посади Ін.Т.. Самому Но.Юр. в Конотопі ця посада як кістка в горлі, на Конотоп та мещканців цому начхати, працювати та керувати “сірою масою” політолог вже не хоче. Але керівництво партії іншої думки.  Меру ж навпаки, дуже муляє колишній заступник за особистими мотивами, як єдиний хто може стримати хворобливі ініціативи мера.
Отже перший політолог пішов, хто наступний?

По тематике

Григорий Яковлевич
Місцеві вибори 2020 - на низькому старті.

Хто боротиметься за крісло мера Конотопа від "Батьківщини"?...

Свирид Голохвастов
Маршрутка, як дзеркало /суспільства/.

"Їде маршрутка,

Як велика собача будка."

...

Марина Барабаш
Кандидат по 161 виборчому округу Ігор Шкурат іде у парламент із довірою та підтримкою мешканців рідної Ромненщини

Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів...

Марина Барабаш 19.07.2019 11:27
Дмитрий Васюта
Фальсифікація рішень Конотопської міської ради

Активісти у Конотопі виявили факти фальсифікації рішень Конотопської міської ради...

Дмитрий Васюта 30.07.2017 12:27
Дмитрий Васюта
Зачем разогнали исполком и почему не назначают новый?

Эти мысли крутятся в голове у жителей Конотопа уже несколько месяцев, в чем же причина?...

Дмитрий Васюта 11.07.2017 11:38
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.