Блоги

Салат, або феномен сумського ідіотизму

П'єса трагедія в чотирьох діях. 16+ Ненормативна лексіка

Дійові особи.
Салат, голова облради.
ЮрПалич, колишній цар.
Привид Майдану, вмотивовані активісти.
Вікторія, руда дівка.

Дія перша.

Обласна Рада. Чути розбещені крики сумських активістів, ревіння зєвак, а також інші звуки, іздаваємиє різною депутатською сволотою. За лаштунками стоїть Салат, вдягнутий в зручний приємний пінжак і такі самі красиві штани. Він підперезаний тонкою краваткою, бородатий та пацаватий. В руках у нього блокнот та олівець.

Салат :
Як остопизділо мені головувати. Чи може потриматись? Знімуть чи не знімуть? Блядські ці питання зайобують. То може, не вагаясь, заяву написати? Скинути пінжак та з криком патріота с’їбтись у натовп активістів, АТОшників та інших побратимів? Хм…….., про наслідки можливі не подумать? ЮрПалич спусте враз штани. Проштрафлюсь тільки раз і вже крадеться піздець зі своєю усмішкою хижой. Прокуратура, геморой, чіряк на сраці, дядяВова хтивий (своє він не упустить….ой-ой-ой)….. і могила. . На ній брудний портрет та купка маргариток, а під нею лежить той фраєр, що корупціонерів любив ловити. Такіє варіанти єбав я в рот і в носа.

ЮрПалич:
Мон шер, Салат! Ходімо на трибуну. У мікрофона дам тобі я поорати…

Привид Майдану:
Не вір, Семен, тому регіоналу. Мікрофона того тобі в жопу встромить!

ЮрПалич:
Ааааааа!!! (тікає)

Привид Майдану:
От бач, злякався, йобаний сцикун. Отпиздив він мене на Майдані, коли я міцно спав. Помсти хочу! Побачить цю падлюку на параші, за грою в півника з неголеним убивцей, або в канторі сраним інженером, або в суді без адвоката і грошей!

Салат:
Не можна мститись. Повинні ми любити всіх регіоналів, відродження і опоблок. Бо кожний з них народ, всі богоносці. А я , як голова, латентним маю бить…. тєрпілой тобто….. чи толєрантним?…..йобана риторика.

Привід Майдану (іронічно):
То може ти і м'яса не їси?

Салат:
Ні, не їсу я м'яса принципово. Я тільки випить іноді люблю, бо ми народ широкий і гостинний і випити ми можем дохуя, намного більше інших інородців, жидів та бусурман.

ЮрПалич (СМСкой):
Хуйова мода. Коли я був царем, єбав я в жопу всіх тих активістів. Но це конєшно в смислє переносном. Бо підорасів, з дєтства не любивши, посилав їх на хімію єбошить на благо «Батьківщини». О часи, о Сумщина нещасна!

Вікторія:
Ну годі, Сєня, сцятись в коридорі. Нам пора.

Входять до зали. Грає гімн. Салат складає руку в кулочок та тисне до серця, що має символізувати любов до країни та партійну приналежність.

Фото

Комментарии

Василий Деризад

Говорят, есть желтая пресса. Но это пресса цвета поноса и такого же вида и запаха ,  другими словами не назовешь. 

По тематике

Валя Доброта
На Сумщине нардеп строит золотые ворота сигаретной контрабанды

В то время, как Геннадий Москаль аки лев сражается с сигаретной контрабандой на западной границе, народный депутат Игорь Молоток строит... 2

Валя Доброта 10.09.2015 15:32
Михайло Петренко
Радикальні "патріоти"

Народний депутат України свободівець Михайло Головко звернувся до Президента, спікера Верховної Ради, Генпрокурора та голови СБУ щодо причетності заступника голови...

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.