Блоги

Тушки чи браТушки Конотопа?

А як з тушками у всій Сумській області?

На протязі тривалого часу надумане дійство по відклику тушок-депутатів бентежило голову Семеніхіна, не може він пробачити їм зраду, адже його вірні пси повинні бути завжди при ньому, і якщо треба – то і відсидіти за його злодіяння. Коли у Н.Льовшин та Н.Демехи пройшло марево з очей, вони зрозуміли що коється і вирішили просто піти, без скандалів, викриттів злочинів однопартійців і інших брудних справ. Не міг Артем просто відпустити. Будуть покарані, подумав він і почав лити бруд, влаштовувати від імені якоїсь вигаданої в його хворій уяві громади збори по відкликанню цих депутатів. Причина зрозуміла, але не лише ці два депутати вирішили змінити свої політичні погляди, чому ж про інших мовчать?

С.Талала, бізнесмен, політик, депутат, але на сесіях міськох ради за півтора року так ні разу і не з’явився, людина зайнята, мабуть в цей час щось для Конотопа робить, адже обіцяв на виборах ну дуже багато. Партія УКРОП, яку він представляє, у міській раді за певними домовленостями працює в парі зі Свободою, а чи не можна їх назвати тушками?

ВІКІПЕДІЯ: «Тушкува́ння» — термін, що вживається в Україні, коли нардеп переходить з однієї політичної сили в іншу. Такого перебіжчика називають «ту́шка», що означає депутат Верховної Ради України, який, з особистої матеріальної чи іншої зацікавленості, вийшов з фракції, від якої він балотувавсь до Верховної Ради України. Термін також вживається щодо депутатів, котрі у важливих питаннях голосують за постанови на боці фракцій, до яких не входять і до яких їх виборці не обирали.

 

Виходить Гланц та Євсейчик – тушки!

Далі – 2 депутати від БПП, які наперекір іншим ходять на всі постановчі сесії, тягнуть руку з криками я-я-я, з іскорками в очах дивлячись на Семеніхіна та Свободу,  також – тушки!

Але тут уже питання до партійного керівництва – куди дивляться та чому дозволяють зраджувати інтересам партії?

Батьківщина в Конотопі, в лиці бізнесмена Марченка та Тягнія, повністю контрольована Семеніхіним, втратила одного члена, які будуть дії Л.Толордави, покаже час.

Так може не ТИХ тушками назвали? Чи як проти здорового глузду борці – то тушки, а як на все очі закривають та танцюють під дудку – то браТушки?

Як думаєте, а скільки тушок у Народній партії та БПП? І чи зможе Семеніхін зібрати більшість для вирішення “своїх” питань?

view counter

По тематике

Дмитрий Васюта
Фальсифікація рішень Конотопської міської ради

Активісти у Конотопі виявили факти фальсифікації рішень Конотопської міської ради...

Дмитрий Васюта 30.07.2017 12:27
Дмитрий Васюта
Зачем разогнали исполком и почему не назначают новый?

Эти мысли крутятся в голове у жителей Конотопа уже несколько месяцев, в чем же причина?...

Дмитрий Васюта 11.07.2017 11:38
Олена Полякова
Другий «пішла»

26 травня на черговій сесії міської ради був представлений новий заступник міського голови, їм стала Т. Іноземцева, колишній начальник загального...

Олена Полякова 09.06.2016 09:19
Олена Полякова
Чвари у владі

У Конотопі, на виборах міського голови перемогу одержав Арт.Сем. — одіозний член «ВО Свобода», «завівши» до міської ради 8 депутатів,...

Олена Полякова 02.05.2016 14:10
Охріменко Євген
Міліция вєрнісь!!!

Мабуть заливши в себе пару банок балтики дев"ятки (походу оправляючить від дня народження вождя) недокомуністка Нашата Дейнічекно вирішила мабуть в...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.