Блоги

«Темна конячка» виходить на світло?

В час президентських виборів буває, що несподівано як Пилип з конопель виринає фігура, що сплутує плани інших кандидатів та ще й випереджає їх у боротьбі за булаву. Так трапилось на минулих виборах. Ніхто не очікував стрімкого злету на вершину влади Петра Порошенка, хоча він і був знаним політиком. Люди збирались вибирати когось з трьох лідерів Майдану – Яценюка, Тягнибока, Кличка.

 Схоже, неочікуваний серйозний кандидат з’явився і зараз. Можна по різному ставитись до епатажних прогнозів Дмитра Гордона, які часто не справджуються. Але треба визнати, що йому відомо багато чого із закулісся влади.

 Два дні тому Гордон у телеефірі заявив, що найкращим президентом міг би стати Ігор Смешко, якби вирішив балотуватись у президенти і закликав його зробити це. Це була лише затравка – зрозуміло, що журналіст вже детально обговорив майбутнє інтерв’ю зі Смешком.

 І ось сьогодні в інтерв’ю Грдону Смешко оголосив, що іде в президенти. Стисло, чітко окреслив ситуацію в країні, виклав свої міркування щодо отруєння Ющенка і плівок Мельниченка, повідав про план дій на посту президента. Треба відзначити, його програма справляє позитивне враження в порівнянні з примітивним популізмом інших кандидатів.

Він не має наміру брати гроші на виборчу кампанію у олігархів. Опирається на середній клас.

 Ігорю Смешко 63 роки. Генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, військовий інженер. Голова Служби безпеки України (4 вересня 2003 — 4 лютого 2005).

Прослухав спеціальний курс для вищих посадових осіб у сфері національної безпеки  у Вищий школі урядового управління ім. Дж. Кеннеді при Гарвардському університеті.

У Стокгольмі, пройшов спеціальний курс для керівників розвідувальних органів країн-учасниць програми НАТО  в Національному королівському оборонному коледжі.

У Великій Британії пройшов курс для керівників розвідувальних органів «Організація боротьби з міжнародним тероризмом і роль розвідувальних структур у цій боротьбі».

Зараз Смешко є головою Комітету з питань розвідки при президентові України.  Порошенко може кинути йму докір: «І ти, Брут…», адже  Смешко неодмінно відбере у нього кілька відсотків голосів на виборах. Це може стати фатальним для проходження Петра Олексійовича у другий тур. Якщо ж у другий тур проб’ється Смешко, президенство йму забезпечене.

По тематике

Вячеслав Киричок
Вибори президента. Соціологічне дослідження SOCIS, 20 березня

Зеленський зберігає лідерство. Порошенко виходить на друге місце. Рейтинг Тимошенко впав....

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

Вячеслав Киричок
Вибори президента. Ставки букмекерів

Газета «Факти» опублікувала прогнози експертів букмекерських компаній на вибори президента....

Вячеслав Киричок
Як нам знайти свого Вашингтона?

Чим частіше будемо міняти владу, тим скоріше натрапимо на свого Вашингтона...

Вячеслав Киричок
Сюрпляс кандидатів у президенти

У трекових гонщиків на велосипедах є цікавий тактичний прийом. Називається він «сюрпляс». У гонці переслідцування після команди: «Марш!» спортсмени не...

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.