Блоги

"Реальні справи, а не брехливі обіцянки"

Давайте проаналізуємо "реальні справи" Порошенка за роки його президентства.

     Дивлюсь інформаційний бюлетень кандидата в президенти Порошенка. Вгорі перелічені досягнення Порошенка за роки його президентства. Давайте проаналізуємо ці "досягнення".

    2018 "Українська церква остаточно звільнилась з під влади Москви". Якась нісенітниця. Це, може, сам Порошенко звільнився,бо до останнього він був прихожанином Московського патріархату, прекрасно усвідомлюючи, що МП це структурний підрозділ ФСБ. Реверанс в бік Путіна? Що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви, а українська частина МП і надалі залишається залежною від Москви.

    2017 "Отримали безвіз". Дійсно, отримали. З ганебними потугами, з безпрецендентним тиском Європи, вимогою створити антикорупційний суд, зі спробами влади уникнути цього суду, але отримали. І що це дало Україні? Нічого хорошого. Ще ширше відкрились ворота для еміграції. А це сьогодні головна проблема України. А, може, саме це і потрібно нашим справжнім окупантам-олігархам- масовий вихід українців з України. Адже це вирішує багато проблем олігархів. "Нет человека- нет проблемы". Можна за безцінь заволодіти останнім ресурсом української нації - землею. Нагадаю, що найбільшим латифундистом України є саме Порошенко, який орендує сотні тисяч гектарів.

    2016 "Децентралізія..." Що таке децентралізація в умовах сучасної України,видно на прикладі справи Ганзюк. Влада Херсонщини за словами нардепа Корчинської це кубло корупції, криміналітету і сепаратизму. Яскравий приклад "децентралізації" це Янтарна республіка в центрі України, з якою роками не можуть справитися десятки, а може і сотні тисяч нацгвардійців, есбеушників, на утримання яких ми, платники податків, витрачаємо десятки міль'ярдів гривень. Завжди в усьому світі під час війни вдавалися до централізації. Наприклад, Рузвельт перевів металургійну галузьСША під державний контроль. Непоганий приклад для Порошенка зробити те саме з металургією свого біізнес-партнера Ахмєтова.

   2014 "Зупинили агресора. Вистояли ". Спочатку Порошенко створив проблему, призначивши "видатних" воєнначальників Гелетея і Муженка (члена партії Регіонів згідно Інтернету). В результаті отримали іловайську м'ясорубку для справжньої еліти української нації, відкрились ворота для агресора в Україну.  Далі довелося падати перед Путіним на коліна, підписувати вкрай невигідні для України, продиктовані Путіним Мінські домовленості. Правда, тоді Порошенко заявляв, що це його план, але коли ж це було таке, щоб переможений диктував умови переможцю. А вистояли так само, як і маленька Грузія, головним чином завдяки позиції Заходу, який не хоче отримати російські танки на кордоні з ЄС.

   2015 "Створили потужні Збройні Сили...Відродили оборонну промисловість, яка забезпечує армію сучасним озброєнням." Декілька прикладів, які характеризують стан наших ЗСУ. Колишній комбат нардеп Мельничук заявив в ефірі Ньюсван на початку 2018 р. таке: "За 4 роки не створили виробництво боєприпасів. Зате створили міномети, в результаті використання яких загинули декілька екіпажів цих мінометів". Приблизно в цей же час,здається, Полторак заявив,що армія профінансована на 60 % від МІНІМАЛЬНОЇ потреби

Комментарии

Вячеслав Киричок

Є автори, яких медом не годуй, а дай покритикувати владу. До того ж, критика їх базується на помилкових, надуманих або почерпнутих з сумнівних джерел обгрунтуваннях.

Здається, до таких авторів належить Андрій Українець.

Він називає нісенітницею звільнення УПЦ з-під влади Москіи: "що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви".

Проголошення Філаретом частини приходів в Україні Киїівським Патріархатом не був канонічним, тобто законним. Незалежність, тобто автокефалію Українській церкві могла надати тільки віща церквна інстанція, яка була в Москві. Філарет звертався з таким проханням, Москва відповіла категоричною відмовою і піддала його анафемі як розкольника. Завдяки зусиллям Порошенка Константинополь надав-таки УПЦ автокефалію.

Дивно читати, що Порошенко зробив якийсь "реверанс в бік Путіна".

І в безвізі Андрій побачив щоссь недоречне. Не вистачає тільки щоб він закликав до порядків комуністичного минулого, коли про поїздку за кордон щасливі будівники комунізму не могли і мріяти.

Докази для своїх тверджень Андрій черпає з відверто ворожих джерел типу Ньюсвана.

 

По тематике

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

Андрій Українець
Чи повідрубає Порошенко руки крадіям військового бюджету

Журналісти оприлюднили матеріали про багатомільйонні крадіжки в оборонній сфері. Чи виконає Порошенко обіцянку повідрубати руки крадіям... 3

Андрій Українець
Петіни 2000

Влада використовує ті самі методи підкупу виборців, що і Янукович у 2004 р....

Андрій Українець
Пєтіна тисяча.

Влада закликає звертатися до правоохоронців у випадку виявлення спроб підкупу виборців. Але чи безпечно це?...

Вячеслав Киричок
Зеленський у політиці - нікчемна фігура

Сьогодні прочитав блог Андрія Українця "Зеленський - погігшений варіант Порошенка". Оскільки під блогами не проходять чомусь коментарі (про це я...

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.