Блоги

"Реальні справи, а не брехливі обіцянки"

Давайте проаналізуємо "реальні справи" Порошенка за роки його президентства.

     Дивлюсь інформаційний бюлетень кандидата в президенти Порошенка. Вгорі перелічені досягнення Порошенка за роки його президентства. Давайте проаналізуємо ці "досягнення".

    2018 "Українська церква остаточно звільнилась з під влади Москви". Якась нісенітниця. Це, може, сам Порошенко звільнився,бо до останнього він був прихожанином Московського патріархату, прекрасно усвідомлюючи, що МП це структурний підрозділ ФСБ. Реверанс в бік Путіна? Що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви, а українська частина МП і надалі залишається залежною від Москви.

    2017 "Отримали безвіз". Дійсно, отримали. З ганебними потугами, з безпрецендентним тиском Європи, вимогою створити антикорупційний суд, зі спробами влади уникнути цього суду, але отримали. І що це дало Україні? Нічого хорошого. Ще ширше відкрились ворота для еміграції. А це сьогодні головна проблема України. А, може, саме це і потрібно нашим справжнім окупантам-олігархам- масовий вихід українців з України. Адже це вирішує багато проблем олігархів. "Нет человека- нет проблемы". Можна за безцінь заволодіти останнім ресурсом української нації - землею. Нагадаю, що найбільшим латифундистом України є саме Порошенко, який орендує сотні тисяч гектарів.

    2016 "Децентралізія..." Що таке децентралізація в умовах сучасної України,видно на прикладі справи Ганзюк. Влада Херсонщини за словами нардепа Корчинської це кубло корупції, криміналітету і сепаратизму. Яскравий приклад "децентралізації" це Янтарна республіка в центрі України, з якою роками не можуть справитися десятки, а може і сотні тисяч нацгвардійців, есбеушників, на утримання яких ми, платники податків, витрачаємо десятки міль'ярдів гривень. Завжди в усьому світі під час війни вдавалися до централізації. Наприклад, Рузвельт перевів металургійну галузьСША під державний контроль. Непоганий приклад для Порошенка зробити те саме з металургією свого біізнес-партнера Ахмєтова.

   2014 "Зупинили агресора. Вистояли ". Спочатку Порошенко створив проблему, призначивши "видатних" воєнначальників Гелетея і Муженка (члена партії Регіонів згідно Інтернету). В результаті отримали іловайську м'ясорубку для справжньої еліти української нації, відкрились ворота для агресора в Україну.  Далі довелося падати перед Путіним на коліна, підписувати вкрай невигідні для України, продиктовані Путіним Мінські домовленості. Правда, тоді Порошенко заявляв, що це його план, але коли ж це було таке, щоб переможений диктував умови переможцю. А вистояли так само, як і маленька Грузія, головним чином завдяки позиції Заходу, який не хоче отримати російські танки на кордоні з ЄС.

   2015 "Створили потужні Збройні Сили...Відродили оборонну промисловість, яка забезпечує армію сучасним озброєнням." Декілька прикладів, які характеризують стан наших ЗСУ. Колишній комбат нардеп Мельничук заявив в ефірі Ньюсван на початку 2018 р. таке: "За 4 роки не створили виробництво боєприпасів. Зате створили міномети, в результаті використання яких загинули декілька екіпажів цих мінометів". Приблизно в цей же час,здається, Полторак заявив,що армія профінансована на 60 % від МІНІМАЛЬНОЇ потреби

view counter

Комментарии

Вячеслав Киричок

Є автори, яких медом не годуй, а дай покритикувати владу. До того ж, критика їх базується на помилкових, надуманих або почерпнутих з сумнівних джерел обгрунтуваннях.

Здається, до таких авторів належить Андрій Українець.

Він називає нісенітницею звільнення УПЦ з-під влади Москіи: "що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви".

Проголошення Філаретом частини приходів в Україні Киїівським Патріархатом не був канонічним, тобто законним. Незалежність, тобто автокефалію Українській церкві могла надати тільки віща церквна інстанція, яка була в Москві. Філарет звертався з таким проханням, Москва відповіла категоричною відмовою і піддала його анафемі як розкольника. Завдяки зусиллям Порошенка Константинополь надав-таки УПЦ автокефалію.

Дивно читати, що Порошенко зробив якийсь "реверанс в бік Путіна".

І в безвізі Андрій побачив щоссь недоречне. Не вистачає тільки щоб він закликав до порядків комуністичного минулого, коли про поїздку за кордон щасливі будівники комунізму не могли і мріяти.

Докази для своїх тверджень Андрій черпає з відверто ворожих джерел типу Ньюсвана.

 

Григорий Маев

Ох, зомбированных оптимистов я смотрю всегда хватает. Не то чтобы я против пороха, мне просто не нравится он. Но вот эта вся грязь, запреты а чуть что так "то всё путин" уже откровенно достало! Порох много чего сделал хорошего, тут спору нет, но плохого тоже достаточно. Не понимаю культа вокруг него. Посмотрим что Зеленский будет делать. Думаю много чего прояснится, надеюсь на это. А вообще, нам не хватает хороших новостей. К слову, человека которые держит своё слово могу отметить Антона Яценко. Можете сами почитать про него, действительно много хорошего делает. Например недавно была новость https://www.capital.ua/ru/news/123984-pomosch-v-lechenii-detey-delo-chesti-dlya-antona-yatsenko такие поступки действительно вызывают уважения.

Йосип Йосипович

 
Порох много чего сделал хорошего, тут спору нет, но плохого тоже достаточно. Н

РЕБЯТА! Не увлекайтесь лозунгами и красивыми, лживыми промовамы "пороха". Хорошее может быть только то, что делает жизнь простого человека лучше и богаче. 

Разве мы при "порохе" разбогатели и стали жить лучше? Даже при бандите "яныке" жили лучше. "Порох" в три раза ухудшил наше материальное положение, обогатил за наш счет себя и олигархов, обесценивши гривну.

"Порох" сам сказочно разбогател - примерно в 10 раз увеличил свое состояние, хотя по закону должен был только зарплату президента получать, а бизнесом не заниматься. Только за прошлый год он за свой Рошен получил 800 млн прибыли, не заплатив ни копейки налога в Украину, потому, что передал свой Рошен в трастовую компанию в Голландии (хотя конфетки продаются в Украине). А еще сколько военных заказов "пошли ему на пользу"?

Его жена из бюджета в свой благотворительный фонд получила 1 млд гривен. Это неслыхано, чтобы частные (негосударственные) благотворительные фонды получали деньги из бюджета налогоплательщиков! И это все открыто, у всех на глазах. В каком государстве такое может происходить?

Его судить надо, а не хвалить...И заставить вернуть в казну все незаконно полученные доходы.

Василий Бушко

У каждого свое мнение о=по поводу происходящего. Я как и большинство населения нашей страны, верю в светлое и счастливое будущее. Потому что это наша страна, это наша Родина, хочется здесь жить, растить детей и быть уверенным в завтрашнем дне. А то сейчас читаешь такие статьи, про очередного депутата, которого зовут Антон Яценко политик великий, ещё один))) И диву даешься, все всё знают, все об этом пишут, но ничего не меняется.

Йосип Йосипович

Депутаты от "пороха" засуетились и на вский случай "юридически" вышли из коалиции, чтобы ЗЕ не мог распустить парламент. На всех каналах ТВ только и разговороворы о судьбе депутатов, а не о завтрашнем дне.

Надеемся, что ЗЕ все-таки сделает что-то не предсказуемое, что, хотя бы, избавит нас от шайки "пороха" и всех "воров в государственном законе".

Йосип Йосипович

По прогнозам на сл. неделе какой-то суд признает, что коалиция не существует уже несколько лет и ЗЕ распустит парламент. 

Посмотрим, куда побегут некоторые депутаты, лишившись неприкосновенности. Особенно те, которые били ногами генералов СБУ, кидались с кулаками на поицию и журналистов.

Йосип Йосипович

"Порох" опять собирается идти во власть с новой партией. Опять "вешает лапшу" стремлением в Европу. Ни слова о улучшении жизни, подьеме экономики, о благосостоянии народа. Удивительно, но есть люди, которые ведутся на эту "лапшу". Видимо, еще долго наш народ будет "на крючке" этого проходимца, который на нем нажился и продолжает наживаться.

По тематике

Андрій Українець
Зеленський-погіршений Порошенко 2

Перед виборами президента я писав, що Зеленський це погіршений варіант Порошенка. Після виборів новий президент довів це многократно...

Андрій Українець
Зеленський- син Кучми? Чи Порошенка...

Поведінка президента Зеленського вельми нагадує поведінку його попередників. Зокрема Кучми і Порошенка.... 2

Андрій Українець
Дракон умер, да здравствует дракон

Зеленський "поверг" дракона Порошенка, і сам відразу став перетворюватись на дракона....

Андрій Українець
Від Кравчука до Зе? Або чому ми бідні

Кого обираємо, так і живемо. Давайте вчитися принаймі на власних помилках...

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.