Блоги

"Реальні справи, а не брехливі обіцянки"

Давайте проаналізуємо "реальні справи" Порошенка за роки його президентства.

     Дивлюсь інформаційний бюлетень кандидата в президенти Порошенка. Вгорі перелічені досягнення Порошенка за роки його президентства. Давайте проаналізуємо ці "досягнення".

    2018 "Українська церква остаточно звільнилась з під влади Москви". Якась нісенітниця. Це, може, сам Порошенко звільнився,бо до останнього він був прихожанином Московського патріархату, прекрасно усвідомлюючи, що МП це структурний підрозділ ФСБ. Реверанс в бік Путіна? Що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви, а українська частина МП і надалі залишається залежною від Москви.

    2017 "Отримали безвіз". Дійсно, отримали. З ганебними потугами, з безпрецендентним тиском Європи, вимогою створити антикорупційний суд, зі спробами влади уникнути цього суду, але отримали. І що це дало Україні? Нічого хорошого. Ще ширше відкрились ворота для еміграції. А це сьогодні головна проблема України. А, може, саме це і потрібно нашим справжнім окупантам-олігархам- масовий вихід українців з України. Адже це вирішує багато проблем олігархів. "Нет человека- нет проблемы". Можна за безцінь заволодіти останнім ресурсом української нації - землею. Нагадаю, що найбільшим латифундистом України є саме Порошенко, який орендує сотні тисяч гектарів.

    2016 "Децентралізія..." Що таке децентралізація в умовах сучасної України,видно на прикладі справи Ганзюк. Влада Херсонщини за словами нардепа Корчинської це кубло корупції, криміналітету і сепаратизму. Яскравий приклад "децентралізації" це Янтарна республіка в центрі України, з якою роками не можуть справитися десятки, а може і сотні тисяч нацгвардійців, есбеушників, на утримання яких ми, платники податків, витрачаємо десятки міль'ярдів гривень. Завжди в усьому світі під час війни вдавалися до централізації. Наприклад, Рузвельт перевів металургійну галузьСША під державний контроль. Непоганий приклад для Порошенка зробити те саме з металургією свого біізнес-партнера Ахмєтова.

   2014 "Зупинили агресора. Вистояли ". Спочатку Порошенко створив проблему, призначивши "видатних" воєнначальників Гелетея і Муженка (члена партії Регіонів згідно Інтернету). В результаті отримали іловайську м'ясорубку для справжньої еліти української нації, відкрились ворота для агресора в Україну.  Далі довелося падати перед Путіним на коліна, підписувати вкрай невигідні для України, продиктовані Путіним Мінські домовленості. Правда, тоді Порошенко заявляв, що це його план, але коли ж це було таке, щоб переможений диктував умови переможцю. А вистояли так само, як і маленька Грузія, головним чином завдяки позиції Заходу, який не хоче отримати російські танки на кордоні з ЄС.

   2015 "Створили потужні Збройні Сили...Відродили оборонну промисловість, яка забезпечує армію сучасним озброєнням." Декілька прикладів, які характеризують стан наших ЗСУ. Колишній комбат нардеп Мельничук заявив в ефірі Ньюсван на початку 2018 р. таке: "За 4 роки не створили виробництво боєприпасів. Зате створили міномети, в результаті використання яких загинули декілька екіпажів цих мінометів". Приблизно в цей же час,здається, Полторак заявив,що армія профінансована на 60 % від МІНІМАЛЬНОЇ потреби

view counter

Комментарии

Вячеслав Киричок

Є автори, яких медом не годуй, а дай покритикувати владу. До того ж, критика їх базується на помилкових, надуманих або почерпнутих з сумнівних джерел обгрунтуваннях.

Здається, до таких авторів належить Андрій Українець.

Він називає нісенітницею звільнення УПЦ з-під влади Москіи: "що стосується Київського патріархата, так він завжди був незалежний від Москви".

Проголошення Філаретом частини приходів в Україні Киїівським Патріархатом не був канонічним, тобто законним. Незалежність, тобто автокефалію Українській церкві могла надати тільки віща церквна інстанція, яка була в Москві. Філарет звертався з таким проханням, Москва відповіла категоричною відмовою і піддала його анафемі як розкольника. Завдяки зусиллям Порошенка Константинополь надав-таки УПЦ автокефалію.

Дивно читати, що Порошенко зробив якийсь "реверанс в бік Путіна".

І в безвізі Андрій побачив щоссь недоречне. Не вистачає тільки щоб він закликав до порядків комуністичного минулого, коли про поїздку за кордон щасливі будівники комунізму не могли і мріяти.

Докази для своїх тверджень Андрій черпає з відверто ворожих джерел типу Ньюсвана.

 

По тематике

Андрій Українець
Від Кравчука до Зе? Або чому ми бідні

Кого обираємо, так і живемо. Давайте вчитися принаймі на власних помилках...

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

Андрій Українець
Чи повідрубає Порошенко руки крадіям військового бюджету

Журналісти оприлюднили матеріали про багатомільйонні крадіжки в оборонній сфері. Чи виконає Порошенко обіцянку повідрубати руки крадіям... 3

Андрій Українець
Петіни 2000

Влада використовує ті самі методи підкупу виборців, що і Янукович у 2004 р....

Андрій Українець
Пєтіна тисяча.

Влада закликає звертатися до правоохоронців у випадку виявлення спроб підкупу виборців. Але чи безпечно це?...

view counter
view counter
view counter
«После» Дженни Гейдж (США, 2019)
«После» Дженни Гейдж (США, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 10:1514:5019:40
«Я - миллиардер» Даниэле Лукетти (Италия, 2019)
«Я - миллиардер» Даниэле Лукетти (Италия, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 20:40
«Код Красный» Тревор Нанн (Великобритания, 2019)
«Код Красный» Тревор Нанн (Великобритания, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 14:0016:0018:00
Best Sci Fi 2019 (12+)
Best Sci Fi 2019 (12+)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 21:50

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.