Блоги

Чи повідрубає Порошенко руки крадіям військового бюджету

Журналісти оприлюднили матеріали про багатомільйонні крадіжки в оборонній сфері. Чи виконає Порошенко обіцянку повідрубати руки крадіям

    У Порошенка з'явилась чудова нагода виконати свою недавню обіцянку рубати руки крадіям у військовій сфері під час війни. А заодно і дотриматися правила Лі Куан Ю, яке він цитував на початку своєї каденції, напутствуючи Ярему на посаду Генпрокурора. Тобто, посадити 2-3 своїх друзів. Правда, тоді було незрозуміло: чи то він жартував, чи говорив серйозно і чиїх друзів мав на увазі - своїх чи Яреми? З того часу "утекло много воды", а ніхто нікого не посадив: ні друзів Порошенка, ні Яреми, навіть ні друзів Януковича. Чи, може, в нашій країні нема кого садити, всі чесні? Так чому ж тоді по корупції ми "впереди планеты всей", навіть Росію обігнали, чого не було ні при Януковичу, ні при Кучмі? Навіть наші можновладці визнають, що тільки на митниці розкрадається 4 млрд доларів щорічно. А ще ж є Янтарна республіка, Ротердам плюс. Але то святе.

   І от така чудова нагода, подарунок долі: напередодні виборів журналісти-розслідувачі оприлюднили матеріали, які стосуються багатомільйонних крадіжок в оборонній сфері, які ніби-то вчиняла молода команда на чолі із 22річним сином найближчого багаторічного сподвижника Петра Олексійовича по бізнесу Гладковського під прикриттям високопоставленого батька. (Кляті журналюги: скільки їх не вбивай, не відрізай голови, не виганяй з країни, а вони не вгамовуються).

   Чому чудова нагода? Тому що, посадивши обох Гладковських хоча б тимчасово, хоча б в СІЗО, можна різко підвищити свій рейтинг і, якщо вірити соцопитуванням, практично гарантувати собі місце у фіналі президентських  виборів. Але тут важливо не "переусердствовать", не вийти на самого себе. Адже в цих крадіжках ніби-то була задіяна кузня самого Порошенка.

   Поки що Петро Олексійович обмежився тимчасовим відстороненням Гладковського від посади першого заступника секретаря РНБО. Слабовато. Я пригадую,як у далекому 2004 р. сам Порошенко негайно подав у відставку з посади секретаря РНБО після звинувачень його у корупції з боку керівника адміністрації тодішнього президента Ющенка Олександра Зінченка. Але то були інші часи, інший президент, поганий і "неправильний" Ющенко, інша посада у Петра Олексійовича. А замашки, схоже, не змінилися.

view counter

Комментарии

Вячеслав Киричок

Андрію, замість того, щоб повторювати матеріали, які нібито "накопали" якісь  "журналісти-розслідувачі" (насправді хтось з прокуратури злив їм розслідування, яке вже більше двох років веде прокуратура), варто ознайомитись з інтерв'ю прокурора Луценка.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським розповів про справу "Укроборонпрому", схеми підкупу виборців та зв'язки лідерки "Батьківщини" з російськими політтехнологами.

https://prm.ua/pro-ukroboronprom-pidkup-vibortsiv-ta-timoshenko-interv-yu-pryamogo-z-yuriyem-lutsenko/

Василий Косив

Звісно дуже дивно, що це вспливло саме перед виборами.

Але те що було розкрадання - це факт і винуватців потрібно покарати по закону.

Але самі себе не судять.

Евгений Еуравлев

А он хоть одно свое обещание выполнил? Только показуха.

По тематике

Андрій Українець
Від Кравчука до Зе? Або чому ми бідні

Кого обираємо, так і живемо. Давайте вчитися принаймі на власних помилках...

Вячеслав Киричок
Відповідь киян на жалюгідні натуги антипорошенківців

У неділю 17 березня на Майдані Незалежності в Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" з вимогами прийняття нового закону...

Андрій Українець
Петіни 2000

Влада використовує ті самі методи підкупу виборців, що і Янукович у 2004 р....

Андрій Українець
"Реальні справи, а не брехливі обіцянки"

Давайте проаналізуємо "реальні справи" Порошенка за роки його президентства.... 6

Андрій Українець
Пєтіна тисяча.

Влада закликає звертатися до правоохоронців у випадку виявлення спроб підкупу виборців. Але чи безпечно це?...

view counter
view counter
view counter
«Ричард прощается» Уэйн Робертс (США, 2019)
«Ричард прощается» Уэйн Робертс (США, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 13:4518:0022:30
«Аладдин» Гай Ричи (США, 2019)
«Аладдин» Гай Ричи (США, 2019)
Кино Космос
12:00—50 грн. 16:00—50 грн. 18:20—55 грн.
«Джон Уик 3» Чад Стахелски (США, 2019)
«Джон Уик 3» Чад Стахелски (США, 2019)
Кино Космос
20:40—55 грн.
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.