Блоги

Зеленський- син Кучми? Чи Порошенка...

Поведінка президента Зеленського вельми нагадує поведінку його попередників. Зокрема Кучми і Порошенка.

   Поведінка Зеленського вельми нагадує його попередників. Зокрема Кучми і Порошенка. Про схожість з Порошенком я докладно говорив у попередньому блозі. Тут можу добавити ще таке. Порошенко призначив переговорником у Мінську одіозного Кучму, і Зеленський зробив те саме. Кажуть, Зеленський відчуває кадровий голод. Так чого ж ти перся в президенти, якщо в тебе немає кадрів, а країна в стані війни. Але я про інше. Представляючи Кучму в якості переговорника у Мінську, Зеленський сказав, що його шанують за кордоном, але не уточнив, за яким кордоном. Я добре пам'ятаю, що після вбивства журналіста Гонгадзе за західним кордоном Кучма став політичним ізгоєм. Ніхто із західних політиків не хотів сидіти поряд із ним за одним столом. І тоді, мстячись Заходу, Кучма швиденько переписав військову доктрину  на користь Росії і кинувся в обійми Путіна. Вони зустрічались мало не щотижня, і кожного разу Кучма здавав шматочки українського суверенітету. Готувалася здача української ГТС Росії. За це Путін призначив Кучму керівником СНД, хоча Україна навіть не була повноцінним членом СНД. А до цього керівниками цієї структури були лише Єльцин і Путін. Цю вакханалію зради перервала лише перемога Майдану і Ющенка на президентських виборах.

   Так що, якщо Кучму і поважають за якимсь кордоном, то лише за східним.

   Можливо, політичний профан Зеленський цього і не знає. Але ж про це точно знає його політичний гуру Разумков, який вперто ігнорує державну мову, прикриваючись брехливим, на мій погляд, аргументом, що робить це на зло Росії, яка стверджує, що російськомовних в Україні "притесняют".

   Я вважаю, що призначення Кучми на  догоду Росії і в "пику" Заходу це зрада українських інтересів. Верным путем идем, товарищи.

   Ну, і Кучма відразу відзначився на новій старій посаді закликом не відповідати на обстріли сепаратисттів, що негайно обернулося загибеллю відразу кількох наших військових. І новоспечений президент в черговий раз сів в лужу. На жаль для "верующих" в чергового месію ці ляпсуси діють, як горохом об стінку.

   На відміну від Ющенка Зеленський не називав Кучму батьком. Але, що ріднить його з Кучмою, так це нездатність самостійно приймати рішення. Кучма, коли випадково став прем'єр-міністром і виявив свою повну профнепридатність, постійно просився у відставку і просив Верховну Раду: "Скажіть мені, що будувати, і я вам побудую". І Зеленський постійно апелює до народу, прохаючи написати йому програму, підібрати команду і т. д. Це  все одно, якби пастух звернувся до своїх корів з пропозицією: "Корови, ви самі  знаєте, де краща трава. От, і ведіть мене, куди вам заманеться." Якби подібним чином поводився Моісей із своїм народом, то євреї не те що за 40 років, ніколи б не вибрались із пустелі.

view counter

Комментарии

Вячеслав Киричок

Цікаві порівняння президентів.

Кирилл Есин

Где вы увидели сходство в поведении с Порохом? Приведите примеры

По тематике

Вячеслав Киричок
«На жаль… Президент почувається добре»

Так повідомила про здоров’я президента Зеленського його прес-секретарка....

Вячеслав Киричок
Ще один з команди коміка?

Богдану сумно в далині від політики. Чому б не очолити столицю?...

Вячеслав Киричок
Випробування для Зеленського

Про "режим тиші" і бойовий дух президента....

Андрій Українець
Зеленський "у разбитого корита"

Не пройшов і рік президентства. Повзуча капітуляція, абсурдні нерівноцінні обміни полоненими, дірка в бюджеті, падіння промислового виробництва, темпів росту ВВП....

Андрій Українець
Чи поїде Зеленський в Москву на дєнь Побєди

До 9 травня ще далеко, а заяви з цього приводу вже пролунали. Я вважаю, що є висока ймовірність, що Зе... 8

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.