Блоги

На 161 виборчому окрузі у Ромнах - перші кандидати: Ігор Шкурат і Анатолій Кобзаренко

На 161 одномандатному виборчому окрузі з центром у м.Ромни, що на Сумщині, Центральна виборча комісія зареєструвала перших кандидатів для участі у позачергових парламентських виборах.

а 161 одномандатному виборчому окрузі з центром у м.Ромни, що на Сумщині, Центральна виборча комісія зареєструвала перших кандидатів для участі у позачергових парламентських виборах. 

До 161 виборчого округу входить місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району. Місцезнаходження ОВК – Роменська міська рада, м. Ромни. Орієнтовна кількість виборців – 143 415. Кількість виборчих дільниць – 225

Два перших представники від Роменщини - Ігор Шкурат та Анатолій Кобзаренко. Короткі дані про кандидатів до вашої уваги:

Шкурат Ігор Петрович – народився 9 сiчня 1971 року в селі Хоминці Роменського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник Головного управління внутрішньої безпеки, Державна фіскальна службаУкраїни, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисуванець.

Кобзаренко Анатолій Дмитрович - народився 9 червня 1965 року в селі Лучка Липоводолинського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Завод Кобзаренко", член Аграрної партії України, проживає в селі Лучка Липоводолинського району Сумської області, судимість відсутня, самовисування.

Як бачимо, обидва зареєстрованих кандидатів є уродженцями і представниками Сумщини, а для Ігоря Шкурата Роменський район є рідним від народження. Свої програми дій і основні напрямки діяльності, які реалізовуватимуться кандидатами у випадку обрання до парламенту, будуть оприлюднені ними найближчим часом.

Зокрема, як повідомили довірені особи кандидата в народні депутати України Ігора Шкурата, 19 червня 2019 року він відвідає 161 виборчий округ, поспілкується із місцевими мешканцями і обговорить нагальні проблеми населення, що потребують першочергового вирішення.
нагадаємо, що Позачергові парламентські вибори мають відбутися в Україні 21 липня. Відповідно до затвердженого ЦВК календарного плану підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України, термін висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями сплив 10 червня. Висування кандидатів у депутати шляхом самовисування триватиме до 20 червня. 

Слідкуємо за округом разом !!!

view counter

По тематике

Свирид Голохвастов
Як розвивати промисловість .

Є багато стратегій, тактик, процесів, процедур підтримки та розвитку промисловості. Але всім цим можна не користуватись. Все залежить... 1

Марина Барабаш
Кандидат по 161 виборчому округу Ігор Шкурат іде у парламент із довірою та підтримкою мешканців рідної Ромненщини

Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів...

Марина Барабаш 19.07.2019 11:27
Марина Барабаш
Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав земляків у восьми селах. Свій до свого по своє

Щодня активне спілкування про проблеми людей, про їх настрої і побажання, про надії, які вони покладають на свого обранця до...

Марина Барабаш 16.07.2019 14:42
Марина Барабаш
Кандидат-самовисуванець по 161 ОВО Ігор Шкурат - про нагальні проблеми, землю і дороги

Ігор Шкурат не обіцяє вирішення усіх проблем одразу, він презентує свою програму і розповідає про шляхи вирішення нагальних питань...

Марина Барабаш 11.07.2019 16:11
Марина Барабаш
Кандидат в народні депутати України І.Шкурат / округ 161/ про головне на Сумському каналі АТВ

Про життя, проблеми земляків і причини, чому І.Шкурат іде у народні депутати...

Марина Барабаш 10.07.2019 14:44
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.