Блоги

Сумчан не пускають за кордон з багажем боргів по аліментах

Заборона у праві виїзду за кордон стала для багатьох боржників приводом для налагодження стосунків зі своїми родинами. Бажання працювати або відпочивати за межами країни більше, ніж продовження сварок з близькими людьми.

Колишня дружина мешканця Краснопільського району тривалий час потребувала допомоги у вихованні сина, але чоловік, який повинен був її надавати відповідно до рішення суду, цього не робив. Небажання батька дбати про свою родину накопичило борг у розмірі 7 тисяч гривень. Це стало приводом для фахівців юстиції Сумщини у застосуванні до неплатника заходів примусу. Саме обмеження у праві виїзду за кордон змусило жителя Краснопільщини змінити маршрут подорожі в напрямок своєї родини.
Так, визначене покарання допомогло батьку усвідомити свої помилки та свою провину, а відшкодований у повному обсязі борг та отриманий корисний урок від правників, дозволили зняти встановлені обмеження та надалі вільно подорожувати за кордоном.
До речі, з початку року завдяки новелам пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційованих Міністерством юстиції України, на користь дітей Краснопільщини було стягнуто понад 2,7 мільйона гривень аліментних коштів.

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.