Блоги

Через майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" Держгеонадра виставляє на продаж права на розробку нафтогазових родовищ

02 серпня 2019 р. Державна служба геології та надр України через електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" виставила на аукціон права на користування нафтогазоносними надрами

02 серпня 2019 р. Державна служба геології та надр України через електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" виставила на аукціон права на користування нафтогазоносними надрами у Сватівському районі Луганської обл., Нововодолазькому, Харківському, Вовчанському, Печенізькому, Чугуївському районах Харківської обл. та Полтавському районі Полтавської обл. Аукціони з продажу даних лотів заплановано на 30 жовтня 2019 року.

За вказаними лотами торги проводяться вдруге, тому цього разу учасники можуть придбати права на промислову розробку родовищ за дуже привабливою ціною – початкова вартість деяких лотів знизилася майже на 50%.

"На сьогодні майданчик sale.ueex.com.ua є лідером серед інших електронних майданчиків, підключених до системи Прозорро.Продажі. Також ми успішно співпрацюємо з найбільшими нафтогазодобувними компаніями України, які закуповують чи виставляють на продаж енергоресурси у нашій торговій системі. Учасникам, що бажають прийняти участь у торгах, ТБ "Українська енергетична біржа" пропонує розгорнуті консультації та всебічну підтримку під час реєстрації та проведення аукціону. Прозора та ефективна реалізація подібних дозволів дає змогу залучати іноземних інвесторів та в найкоротші терміни поповнювати держбюджет", - переконаний Генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.