Блоги

Ні капітуляції!

6 жовтня в багатьох містах України, у тому числі і в Сумах, пройшли масові виступи громадян проти зовнішньої політики президента Зеленського.

6 жовтня в багатьох містах України пройшли масові виступи громадян проти політики нового президента щодо  досягнення миру на Донбасі. Цей спротив громадян викликало повідомлення, що Україна підписала так звану «формулу  Штайнмайєра».

З цього приводу відбувся брифінг президента Зеленського, який стверджував, що нічого страшного в цьому нема. Мовляв, ми зробили це, щоб заманити на переговори Путіна.

По-перше, змісту пресловутої «формули» не оприлюднено. По-друге,  сама «формула», за висновками політологів, є формулою Путіна, а не німецького політика, який колись там щось з цього приводу сказав.

Мабуть, на переговорах Зеленський сподівається переграти Путіна. Свята простота! Який дипломат з недавнього коміка, ми побачили після оприлюднення його телефонних розмов з президентом  США Трампом. Тепер Трамп дивиться на очільника нашої держави з неприхованою досадою: звалився ти на мою голову! А Меркаль і Макрон навряд чи вибачать  Зеленському його зневажливе ставлення до них.

Сьогодні громадян України найбільш обурює перший крок до припинення війни, який пропонується за «формулою Штанмайєра», а саме – відведення російських найманців і військ України від лінії зіткнення. Нібито такий крок передбачається Мінськими домовленостями.  Насправді в тих домовленостях говориться про відведення важкої воєнної техніки, а не військ. Обурені військові, ветерани війни, волонтери, громадяни, яким болить доля України.  Стільки зусиль, здоров’я, життів, нарешті  сотень мільйонів гривень покладено на облаштування лінії оборони – укріплень, бліндажів, окопів, всієї інфраструктури. І все це зруйнувати, щоб не дісталось ворогові, і проти зими відійти у чисте поле.

На своїй землі українців примушують відступати. Під час війни з німецьким загарбником було гасло: «Ні кроку назад!». Це гасло і зараз на часі. Тільки тепер загарбник – Росія.

Де гарантія, що Росія виконає підписані нею домовленості і не посуне свої орди на звільнену територію? Ми свідки того, що з гаранта недоторканості українських кордонів Росія перетворилась у загарбника України. Ми бачили, що не шахтарі чи трактористи, а регулярні російські війська на нашій території під Іловайском оточили наші війська і попри домовленості, що вони дають нашим військам "коридор" для відступу, саме в цьому "коридорі" почали звіряче їх знищення. Бандою Путіна там було вбито і скалічили кілька сотень наших бійців. Росія не виконала ні одне домовлення про перемир'я на Донбасі. А воєнний неофіт Зеленський у щось ще вірить.

Сьогодні на Майдані  Незалежності на Народному віче за участю близько десяти тисяч громадян України було створено об’єднання «Рух опору капітуляції» (РОК).  Аналогічні  зібрання відбулися в багатьох великих містах України у тому числі і в Сумах.

У Києві народ скандував: «Зеля, геть!». Піднімали плакат: «Слуга народу, ми прийшли. Вийди до народу!».

 Чи не початок це нового Майдану? Зеленському є над чим задуматись.

Фото

По тематике

Вячеслав Киричок
Зеленського образили

Що Зеленський посіяв, те і пожинає....

Александр Шутко
Оговорка по Трампу

(П(р)орочество)...

Вячеслав Киричок
Зеленський у політиці - нікчемна фігура

Сьогодні прочитав блог Андрія Українця "Зеленський - погігшений варіант Порошенка". Оскільки під блогами не проходять чомусь коментарі (про це я...

Александр Шутко
Развод по... (по мотивам фильма «Развод по-итальянски»)

Развели, развели Вовусик с Гундяхою Папусика Римского на Сирию да и на «Миру мир» в целом....

Дмитрий Половьян
Как Сумские комики Москву покоряли

Владимир ЗЕЛЕНСКИЙ и Максим ГАЛКИН оценили Сумской комик - дуэт Пол & Чачик... 5

view counter
view counter
Все буде Ок! (Тарас Бенюк, 2021)
Все буде Ок! (Тарас Бенюк, 2021)
Кино Планета Кіно
17.15
Фабрика снів (Кім Хаген Єнсен, 2021)
Фабрика снів (Кім Хаген Єнсен, 2021)
Кино Планета Кіно
10.10; 12.15
Мисливець на монстрів (Пол В.С. Андерсон, 2021)
Мисливець на монстрів (Пол В.С. Андерсон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
16.05; 19.45
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Кино Планета Кіно
10.30; 12.30; 14.00; 14.30; 16.30; 18.40; с 28.01 - 10.15; 14.00
Контроль (Роб В.Кінг, 2018)
Контроль (Роб В.Кінг, 2018)
Кино Планета Кіно
15.30; 21.00
Вище неба (Фульвіо Сестито, 2018)
Вище неба (Фульвіо Сестито, 2018)
Кино Планета Кіно
13.45; 19.15
Пік страху (Станіслав Капралов, 2020)
Пік страху (Станіслав Капралов, 2020)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.00; 20.45

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.