Блоги

Відповідь Українця Городянину

Городянин звинувачує українських націоналістів в антисемітизму. Давайте поговоримо на цю тему.

   Зразу хочу сказати, що антисемітизм, шовінізм мені не притаманні. Якось в СРСР, де євреїв дискримінували, мені довелось захищати колегу єврея, у якого був день народження, який інші колеги вирішили бойкотувати. Тоді я взяв шапку і пішов збирати гроші на подарунок.

   Перш ніж дискутувати, я, як правило, з'ясовую національність опонента. Це дуже важливо. Якщо це рускій, то, як правило, дискутувати бесполєзно, дрємучий руській мір. Показовою була дискусія з бізнесменом, членом проросійської партії "Союз" і по сумістництву євреєм. Я йому кажу:"От ви молодці: через стільки століть відродили свою державу. А чому ж ви нам, українцям заважаєте будувати нашу. А він мені:" Хочеться Київської Русі." А я собі думаю:" Не потрібна тобі ні Русь, ні Росія, ні Україна. Тобі потрібен ринок. І чим більший, тим краще. Тим більший прибуток". Тому хотілось би знати національність Городянина.

   А тепер давайте поміркуємо, чому в усьому світі поширений антисемітизм. Свіжі приклади. Якось ведучий радіо Ера FM дивувався з інформації про антисемітизм в Японії. Мовляв, звідки там євреї? "Жовті жилети" у Франції під час своїх маршів протесту скандували антиєврейські лозунги. Тому євреї покидають Францію.

   І, якщо вже звинувачувати українських патріотів в погромах, то треба починати не з Бандери, а, наприклад, з Б. Хмельницького, який за словами Євгена Червоненка убив 100 тисяч євреїв, з Коліївщини, коли повсталі вбили 20 тисяч євреїв. А перший погром, зафіксований письмово на території України стався в Києві за часів Київської Русі, коли ще й українців як нації не було. Звичайно, євреїв убивав не особисто Хмельницький, а українські козаки і селяни, які зібралися в його війську. Причому вбивали не тільки євреїв, а в першу чергу поневолювачів поляків, за що останні природно люто ненавидять нашого славного гетьмана. Пояснення ненависті українців до євреїв наводилось в радянських підручниках з історії: польські пани здавали православні церкви в оренду єврейським лихварям, а ті драли три шкури з українців за можливість справляти свої релігійні потреби.

   Одним словом, у євреїв є всі підстави ненавидіти українців. І ця ненависть трансформувалася у вбивство Петлюри євреєм у Парижі, у ненависть "слуги" Бужанського до українського патріота В'ятровича. Наче той розстрілював євреїв у Бабиному Яру.

   Але це неправильно. Бо, якщо звинувачувати Хмельницького, то треба звинувачувати і єврея Кагановича, якого Сталін послав в Україну керувати голодомором. В результаті чого страшною смертю загинули не тисячі, а мільйони українців. Бо, як сказав патріарх Філарет, голодомор був здійснений, тому що Москві не подобалось, що українців в СРСР було більше, ніж рускіх. До речі, з такого ж приводу турки винищили мільйони вірмен, курдів, ассирійців, що мешкали в Османські імперії на початку 20 століття.

   Тому геноцид євреїв нацистами не є унікальним явищем. В історії нерідко бувало, коли один і той же народ ставав то катом, то жертвою. Самі євреї здійснили ґеноцид, винищивши до ноги населення "земли обетованної", що мешкало там до них під приводом того, що бог подарував цю землю євреям. Читайте Біблію.

   Так що не треба ліпити "священну корову" з якоїсь однієї, навіть обраної богом нації.

   В чому ж причина антисемітизму у світі? Тут є економічна і психологічна складові. Економічна полягає в тому, що після придушення єврейського повстання римляни не тільки вигнали євреїв із землі обетованної, а й заборонили їм займатися всіма видами трудової діяльності, крім торгівлі, яку римляни вважали ганебно. Так випадково євреї стали в значній мірі нацією лихварів, буржуазії, експлуататорів. А це природно викликає ненависть трудящих я. Психологічною складовою можна вважати релігійну нетерпимість і нібито причетність євреїв до вбивства Ісуса Христа. Звичайно, це спрощене пояснення. 

Комментарии

Вячеслав Киричок

Про євреїв в Росії велику книгу  написав Солженіцин - "200 лет вместе". .З притаманной йму грунтовністю дослідив тему. Книга складається з двох частин: дореволюційний і післяреволюційний перріоди. Варто прочитати. 

Деякі євреї звинуватили Солженіцина в антисемітизмі.              

Йосип Йосипович

До речі, Солженіцин сам еврей. А щодо українських націоналістів, то вони не просто антисеміти. Вони ксенофоби. Вони переповнені ненависті до усіх націй, хоча самі не зрозуміло, до якої нації відносяться. Головний їхній ідеолог - Дмитро Донцов, який чітко висловив свою думку у своїй праці "Націоналізм": "ВОРОГ ТОЙ, ХТО НЕ УКРАЇНЕЦЬ!" 

Сучасні так звані "українські націоналісти" - нащадки опришок - людської спільноти, яка утворилася у ХV ст. на тоді ще безлюдних землях Закарпаття, Волині та Галиції.  Це були утікачі від своїх хазяїв, невдоволені гнобленням та злочинці, які тікали від покарання  - люди різних націй із усієї Європи, що кровно змішувалися впродовж трьох століть. 

До XVIII ст. вони перетворилися в етнічну спільність, переважно ромсько-гуцульської національної ознаки з характерно вираженою ворожістю до інших національностей. Очолив цю етнічну спільність відомий Олекса Довбуш, який за легендами був карпатским "робінгудом". Ці легенди вигадали самі ж опришки. А насправді вони були бандитами, які нищили усіх, хто не належав до іхньої національної спільноти.

Йосип Йосипович

А зараз нащадки цієї етнічної групи понаїхали на Слобожанщину і у Київ видають себе за українців, хоча до справжніх нащадків козацького роду вони ніякого відношення не мають. Сіють ненависть до всіх національностей. Особливо до росіян і євреїв.

Йосип Йосипович

Сподіваюсь, я пояснив Андрію Українцю хто такі сучасні націоналісти, які видають себе за українців. Не дарма їх намагалися знищити більшовики, що стояли на позиціях пролетарського інтернаціоналізму світового масштабу. Не дарма їх намагався знищити Сталін під час 2-ї світової і після неї, бо вони ще до війни почали допомагати нацистам нищити евреїв та інші нації і окрім ненависті до усього цивілізованого світу, вони нічого не несуть.

Вячеслав Киричок

 
вони ще до війни почали допомагати нацистам нищити евреїв та інші нації

Шановний городянине Йосипе Йосиповичу,

а як Ви розцінуєте велику дружбу Йосипа Вісаріоновича з нацистом Гітлером, їх сумісний парад військ, їхній договір про розділ Польці та інші чудові справи?

Йосип Йосипович

Так, до 1 вересня 1939 р. з Гітлером дружили усі європейськіі держави і не тільки європейські. І це було помилкою, бо ніхто не знав, що нанасправді планував Гітлер і ніхто не чекав віднього такого обману. З початком другої світової Гітлер став ворогом не тільки Йосипу Віссаріоновичу, як у той час Роман Шухевич і Степан Бандера, які були звільнені Гітлером із польської вязниці, де сиділи за вбивство польського міністра внутрішніх справ, пішли на службу до Гітлера. І продовжували йому служити, поки СРСР і союзні держави не зупинили Гітлера.

Скажіть, будьласка, у1943 р., коли Бандера очолив УПА, у якому одязі ця армія була одягнена, яку зброю вона носила? Хто одягав УПА і постачав їм зброю?

Коли весь світ добвав нацистів, УПА ховалася в лісах, здійснюючи бандитськи напади на звільнені від нацистів території України. І так було до 1956 р.

Тепер про дружбу: Із набуттям незалежності України Із Путіним і з росіянами усі дружили. Ми не від кого не залежали, поки українські нацисти не почали виставляти Шухевича і Бандеру національним героєм, чим здивували увесь цивілізований світ. 

А коли гауптману нацистської гітлеровської армії Роману Шухевичу і пособнику нацистів Степану Бандері Президент України Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України, то навідь Путіна це налякало, бо він, напевно, на відміну від Ющенка, краще знає що таке нацизм. Більшого знущання над нашою історією і українським народом, який по природі багатонаціональний, придумати неможливо. 

Йосип Йосипович

Поки нацисти у вигляді всіляких правосєкських батальйонів будуть "пишатися" перед усім світом своєю бандитською зухвалістю, видаючи її за патріотизм, нас ніхто не буде сприймати як суверенну, цивілізовану державу. Так і будуть кидати нам подачки у вигляді "озабоченности" та "поддєржки" по європейським телеканалам, щоб, не дай Бог, ми "не зжерли" одне одного. А у той час із Путіним будуть домовлятися, як обійти Україну газовою трубою, щоб правосєки, часом, її не перекрили, як перекрили для свого Криму воду, а від свого Донбасу вугілля.

Вячеслав Киричок

 
Роман Шухевич і Степан Бандера, які були звільнені Гітлером із польської вязниці, де сиділи за вбивство польського міністра внутрішніх справ, пішли на службу до Гітлера. І продовжували йому служити, поки СРСР і союзні держави не зупинили Гітлера.

]Погано Ви, Городянине, знайомі з цією темою. Шухевича за вбивство Парецького не засуджували і німці його не звільнялию. Бандера під час війни не служив Гітлеру, а навпаки, Сидів в тюрмах гестапо і кнцлагері Заксенгаузен..

Йосип Йосипович

Бандера поляками був засуджений до смертної кари, яку замінили пожиттєвим. А Шухевича засудили на два чи три роки. Їх разом звільнили німці, коли напали на Польщу. Вони разом пішли служити до німців. А коли Бандера без дозволу німців влаштував якусь там "українську" ходу чи акцію, то його дійсно кинули у концтабір, де за різними відомостями він так "страждав", що у нього там народилася дитина.

У 1943 р. за дорученням німців Бандера створив УПА, керувати якою німці призначили його. Екіпірували, дали зброю і відправили на фронт проти союзних військ. Тільки воювати їм прийлося не довго (не встигли), бо радянська армія перейшла у наступ, УПА розпорошилася на банди, що заховалися у лісах України і як загнані зграї собак здійснювали набіги на усіх. Після війни ті, хто здався радянській владі і покаявся, відсиділи за зраду. Ті, хто убивав - ховалися по  лісах до 1956 р., поки їх не знищили наші спецслужби.  

Йосип Йосипович

А Шухевич з 1939 по 1940 навчався у розвід-диверсійній школі Абвер. Потім у званні гауптмана очолив каральний батальон Нахтігаль, який складався з галичан, що протистояли радянській владі і який німці відправили до Білорусії для боротьби із партизанами. За перші півроку Нахтігаль під командуванням Шухевича знищив більше 2000 білоруських партизанів. Сам Шухевич прийма участь у розстрілах партизан.

Галичан Шухевич не нищив, бо Львів у 1941 р. без жодного пострілу добровільно здався німціям. На цю честь у липні 1941 р. львівяни організували парад вишиванок, відзначаючи звільнення нацистами Львова від Радянської окупації. Тоді ж у Львові за ініціативою німців і особистої участі Шухевича відбулися єврейські погроми. 

Доречі, Роман Шухевич і Стефан Бандера - поляки. Як вони могли стати героями України? Фактично вони боролися за звільнення Галичини від окупації СРСР, яка до 1939 р. була Польщею.

Йосип Йосипович

У повоєнні роки (особливо у 1960-х), завдяки хрущовській міграційній политиці трудової взаємодопомоги, галичани понаїхали у центральну Україну і Слобожанщину допомагати розбудовувати колгоспи і радгоспи та на підприємства зі шкідливими умовами праці, наприклад, так звані "лімітчики". Багато із них, якщо не сказати, що майже всі, назад у Галицію не повернулися і залишилися на завжди на наших землях. 

Поки ми жили за принципом пролетарського інтернаціоналізму, націоналізм був заборонений, а націоналісти  переслідувалися законом (наприклад, Чорновіл, Лук'яненко).

А зараз націоналістична бацила (зараза) розповсюджується нащадками галичан, які нахабно намагаються навязати нам свої ксенофобські традиції, порушуючи всі норми нашої моралі, заснованої на дружбі націй і народностей. 

Спитайте самих нациків, що живуть навколо нас, і тих, хто підтримує націоналістів, звідки родом їхні бабусі, дідусі та попередні пращури? Усі вони виходці із Галичини, Волині та Закарпаття і ніякого відношення до етнічної України не мають. У 1939 р. Сталін насильно приєднав до України їхні землі. 

Мені сподобався вислів Добкіна, який на одному із телеканалів дав їм призвисько: "хлопці з галицькою пропискою".

По тематике

Андрій Українець
Що нового ми дізнались про Зеленськоґо після Нового року

Після Нового року ми дізналися деяку цікаву інформацію про нашого президента, яка, можливо можливо, свідчить про невідомі аспекти його світогляду...

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.