Блоги

"Корінний, з досвідом"

"Дуже цікаво" читати що засмучує корінного сумчанина з досвідом державного управління.

Чи корінний він чи не - перевіряти не хочу, це не дуже важливо. А от про досвід державного управління ....

Цитую частину посадових обов'язків Керівника апарату ОДА. / В кінці матеріалу/.

 Це перші три пункти з обов'язків керівника апарату ОДА. Є ще 27 схожих , тобто господарсько - організаційного спрямування.

Може мені покажете де  серед них державне  управління?

Заступником голови ОДА корінний не був, не дивлячись на те, що написав про це у Вікіпедії.

Заступником миністра - 7 місяців - це досвід державного управління ? "Маловато будет!"

Хоча для вас може і досвід. Але не привід плювати на роботу діючого міського голови !

Я не  вважаю себе  прихильником Лисенка, але вибачте !

Назвіть хоч один проект ОДА аналогічний за обсягом ремонту дворів у Сумах, або ремонту " Романтики" ? Є в області об,єкт в який ви "вбухали" якусь значну суму ? Чи ви їх розпиляли ? Чи ви їх проїли , як радите зробити і в Сумах ? У цьому ваш досвід державного управління ?

А "Романтика",між тим ,присутня у документі під назвою " Напрями перспективного розвитку Сумської області на 2019 - 2020 рр". Підписаний документ Порошенком і Клочком. Виходить ви і з ними  не були згодні ? Щось не чув про вашу опозиційну діяльність.

А ще цікаво про " після нас хоч потоп". Маючи досвід державного управління , ви мабуть знаєте що капітальні ремонти як от ремонт "Романтики", стадіону "Авангард", дворових територій - збільшують залишкову вартість цих об,єктів, тобто є довгостроковими вкладеннями в інфраструктуру міста. Саме це ви вважаєте "потопом"? Тобто діючу владу не цікавить що буде після них - але ,в той же час , вони роблять довгострокові вкладення в інфраструктуру. У вашому досвіді державного управління логіка часом не пробігала ?

Ще дуже цікавий момент. Уявіть фантастичне - вам буде приємно - що ви міський голова . От ви - а от акціонерне товариство "Сумське машинобудівне НВО" із засновниками в північній державі.

Може з урахуванням вашого досвіду державного управління ви розповісте як вплинути на Григоришина або інших людей такого штибу ?  На раду засновників. Саме, як міський голова може вплинути ? !? Це , я вам скажу , важче ніж оголосити догану секретарці або кадровичці.

P.S. " Ще одного такого періоду управління Суми не витримають"- пишете ви.

Як кажуть "должен вас огорчить" . Суми витримали навіть вас з Клочком !

Витяг з "Положення про ОДА".

V. Керівник апарату обласної державної адміністрації

8. Апарат очолює керівник апарату обласної державної адміністрації, який призначається на посаду головою обласної державної адміністрації в порядку, передбаченому законодавством про державну службу.

9. Керівник апарату обласної державної адміністрації:

1) здійснює керівництво діяльністю апарату, організовує роботу з питань правового, кадрового, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності обласної державної адміністрації;

2) забезпечує підготовку аналітичних, інформаційних та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції апарату обласної державної адміністрації, надання методичної та іншої практичної допомоги районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування;

3) здійснює визначені Законом України «Про державну службу» повноваження керівника державної служби в апараті обласної державної адміністрації:

організовує планування роботи з персоналом апарату обласної державної 

По тематике

Дмитро Сінченко
Передвиборча змова

Реєстрація кандидатів завершується, всі таємні розклади стають явними. До дня голосування залишається менше місяця. Це чи не найшвидша виборча кампанія...

Дмитро Сінченко
Реванш кіровоградських регіоналів. «Ширка» проходить «обкатку» в Кіровограді?

Що чекає кіровоградців у разі реваншу екс-регіоналів (читай – перемоги Райковича або Стрижакова)? Ковбаса для кіровоградців не стане доступнішою, влада...

Дмитро Сінченко
Перейменування міста як передвиборча технологія?

Сьогодні тема перейменувань буде широко використовуватись на місцевих виборах. Одна частина політичних сил буде пропонувати власні варіанти перейменувань, інша закликатиме...

Дмитро Сінченко
Партії регіональних еліт

Щоб потрапити до ради за діючою виборчою системою, необхідно, по-перше, йти від рейтингової політичної партії, а це, передусім, притаманне парламентським...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.