Блоги

Лікування в Шосткиніській Ц Р Л безкоштовне

Про Шосткинську ЦРЛ

У відповіді з Національної служби здоров’я України (НСЗУ) зазначено: « …надавачам медичних послуг забороняється вимагати від пацієнтів або їх представників, оплату за медичні послуги (в тому числі супутні медичні вироби, витратні матеріали та лікарські засоби), надання яких передбачено укладеним з НСЗУ Договором за відповідним пакетом медичних послуг».
Нагадаю, що у попередній публікації «ЗА ЛІКУВАННЯ ТРЕБА ПЛАТИТИ ГРОШІ?» (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/posts/588092965224494) вказувалося як родичі тяжкохворої жіночки купували ліки для лікування в Шосткинській ЦРЛ.
Це «крик душі»: родина шукає захисту та допомоги від журналістів та Національної служби здоров’я України.
З метою допомогти цій родині, а також інших родинам, яких теж спіткала ця доля, пов’язана із сплатою за ліки, коли їх рідні лікуються на стаціонарі в Шосткинській ЦРЛ, журналісти звернулися до Національної служби здоров’я України із заявою, до якої додали звернення родичів тяжкохворої жінки з чеками за сплату ліків.
У відповіді с НЗСУ вказано, що ними направлено запит до КНП «Шосткинська центральна районна лікарня» щодо надання пояснень медичних працівників стосовно суті обставин, викладених у зверненні, а також інформації про вжиті заходи, спрямовані на недопущення випадків порушення прав пацієнтів на медичне обслуговування за програмою медичних гарантій. Повний текст відповіді додається. Далі буде.
Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber,
Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),
Whatsapp https://chat.whatsapp.com/JgAb2vr86gwBoepvfhhF4G
YouTube https://youtu.be/sayKXvqHggE

Фото
view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Як виявилося, в Шостці вже лікують безкоштовно

В Шостці жінку похилого віку ВТРЕТЄ лікували безкоштовно...

В'ячеслав Павленко
За лікування треба платити гроші?

В Шосткинській ЦРЛ пацієнти купують ліки за власний кошт...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.