Блоги

Як виявилося, в Шостці вже лікують безкоштовно

В Шостці жінку похилого віку ВТРЕТЄ лікували безкоштовно

Не повірите? Але я вам коротенько розповім, як безкоштовно лікували в Шосткинській районній лікарні жіночку похилого віку.

Нагадаю, що в липні поточного року я повідомляв про жінку похилого віку, яку ТРИЧІ за останні п’ять місяців лікували в Шосткинській районній лікарні.

Зараз мова буде йти саме про неї, про Людмилу Гречковську, яка проходила лікування по-шосткинськи: під час лікування її в березні та травні поточного року родина на кругленькі суми купувала ліки, які їй майже не допомогли.

Проте, її лікування в липні поточного року, після звернення її чоловіка, Миколи Гречковського, до Національної служби здоров’я України, а саме: до директора Північного Департаменту вказаної служби Вікторії Мілютиної, у повній мірі відрізняється від двох попередніх лікувань.

Про своє лікування в Шосткинській районній лікарні Людмила Гречковська разом із своїм чоловіком, Миколою Гречковським, розповідають у відеосюжеті. https://youtu.be/aiQJpqGIR2o

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber,

Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),

Whatsapp https://chat.whatsapp.com/JgAb2vr86gwBoepvfhhF4G

YouTube https://youtu.be/aiQJpqGIR2o

По тематике

В'ячеслав Павленко
За лікування треба платити гроші?

В Шосткинській ЦРЛ пацієнти купують ліки за власний кошт...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.