Блоги

Вверх по лестнице, ведущей вниз

Лифты... Как много в этом слове...

В Сумах началось массовое отключение лифтов, которые отслужили свой положенный срок.

В первую очередь остановили подъемники, которые находятся в домах по улицам Интернационалистов и Коротченко. Всего же лифтов, запрещенных к эксплуатации, насчитывается 445.

Для обследования, ремонта и запуска лифтов нужно 10 млн. гривен. Причём это только для 100 лифтов!

Читаем сайт мэрии:

 
Цитата:
"Стан ліфтового господарства є критичним і становить реальну загрозу для безпеки, здоров'я та життя громадян обласного центру", - визнають депутати. – "Недостатнє фінансування у період 2004 – 2009 років призвело до різкого збільшення кількості ліфтів, технічний стан яких не дозволяє їх подальшу експлуатацію".

Із закінченням нормативно-допустимим терміном експлуатації в будинках комунальної власності, включаючи 2011 рік, залишається 385 ліфтів, у тому числі 35, які повністю відключені інспекцією Держгірпромнагляду в Сумській області.

У 2011 році необхідно виконати капітальний ремонт 216 ліфтів, експертне обстеження яких проведено, а також обстежити 199. Загальна вартість вищезазначених робіт складає близько 31 млн. грн. (в поточних цінах).

Це питання потребує негайного вирішення, адже стосується безпеки пасажирів, а експлуатація несправних ліфтів може призвести до нещасних випадків або загибелі людей.

"Для недопущення погіршення стану ліфтового господарства у місті, усвідомлюючи соціальне значення даного питання, депутати Сумської міської ради від імені територіальної громади Сум звертаються до вас з проханням сприяти виділенню у 2011 році місту Суми 10 млн. грн., які надійдуть від ВАТ "Укрнафта" до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної інфраструктури обласного бюджету, для проведення капітального ремонту та обстеження ліфтів", - звертаються народні обранці до Юрія ЧМИРЯ та Геннадія МИХАЙЛЕНКА .

http://www.meria.sumy.ua/ua/archive/news_communal/2011/01/26/zvern_lift

Какое недостаточное финансирование??? Несколько лет спрашиваем, почему тратяться деньги на памятники-украшательства, на многократный ремонт одних и тех же объектов, и много еще примеров БЕЗДАРНОГО расходования бюджета...

А ведь по итогам 2010 года сумма перевыполнения городского бюджета составила 16,1 млн. гривен. ( http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/59915 )

Внимание вопрос: А куда делись эти НЕЗАПЛАНИРОВАННЫЕ, но полученные горбюджетом 16 млн. гривен? 

Почему они не отправлены на многолетнюю проблему жителей нашего города - лифты? 

Теперь УЖКХ собирается просить у облсовета денег на ремонт лифтов, о чём так уверенно вещал Куц.

Дадут ли там денег городу - большой вопрос. Потому что с таким "хозяйствованием"... В общем полный пидпыздець, уважаемые...

По тематике

Свирид Голохвастов
Цікава дезинфекція!

За Україну ! За воскресіння! За дезинфекцію !... 6

Дмитро Сінченко
Благоустрій чи «розпил»?

«Озеленення» Кропивницького доручили підприємству, яке спеціалізується на заготівлі дрів...

Дмитро Сінченко
Соціальна допомога для малозабезпечених… олігархів?

Всього за період з 2010 по 2016 роки на утримання «малозабезпечених олігархів» було виділено 941,6 тис.грн. Це сума, що виділена...

Дмитро Сінченко
Кіровоград: Як відмити гроші у "пільговій" лазні?

Після заяви міського голови Райковича, у ТОВ “Міськпобутсервіс” знову з’явився шанс отримати міське фінансування. Адже навряд чи хтось буде будувати...

Дмитро Сінченко
З міського бюджету безпідставно фінансуються лобісти приватних інтересів?

У Кіровограді, як і в багатьох інших містах, є цілий ряд громадських організацій, які утримуються з міського бюджету. При чому,...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.