Блоги

Тримаємо кулаки! Сьогодні вирішується доля Сумського Кадетського корпусу!

Нарешті, все. Абсолютно всі документи, необхідні, аби ініціатива Юрія Чмиря по відродженню Сумського Кадетського корпусу перетворилася з ініціативи на реальний заклад, підготовлені.

Нарешті, все. Абсолютно всі документи, необхідні, аби ініціатива Юрія Чмиря по відродженню Сумського Кадетського корпусу перетворилася з ініціативи на реальний заклад, підготовлені.

Більше того, з учорашнього дня весь пакет матеріалів знаходиться в Адміністрації Президента України. За моїми даними, сьогодні може бути вирішальний день: Юрій Чмирь має говорити з Президентом, і за підсумками співбесіди Віктор Янукович прийматиме остаточне рішення.

Від керівництва Міносвіти точно знаю: Указ Президента буде, чи у жовтні, чи до 22 вересня, чи, навіть, завтра. Принаймні, в п’яти міністерствах десятки людей, від директорів департаментів до міністрів проблематику сумського кадетства знають уже в подробицях – стільки було звернень, особистих зустрічей, переговорів, узгоджень. Жартома кажуть, що сумчани своїм упорством будь-яку стіну проб’ють.

Звісно, залишаються ще питання внесення відповідних видатків в проект Держбюджету, організаційні моменти, відкомандирування офіцерів – а це не один, і не два документи міністерського чи урядового рівнів. Проте, всі вони похідні від головного – від Указу Президента.

Тож всі, кому небайдужа доля нашого славетного навчального закладу, одного із символів м. Суми – тримаймо кулаки! Кому політичні амбіції перебивають здоровий глузд – будь-ласка, можете і далі вішати ярлики на тих, хто робить реальну справу. Я особисто дуже вболіватиму за те, щоб сьогодні-завтра у Юрія Чмиря все вийшло, він цей процес розпочав, йому і робити завершальні кроки. Просто пам’ятаймо, що є речі, важливі і необхідні для тисяч людей, а не лише для губернаторів, мерів, депутатів. Серед них – і відродження Сумського Кадетського корпусу. Це треба всім нам.            

Комментарии

Олександр Такул

молодець, Рома! прогіб зараховано! Wink

Олександр Такул

вже 2-й))

Роман Петренко

Кому політичні амбіції перебивають здоровий глузд – будь-ласка, можете і далі вішати ярлики на тих, хто робить реальну справу. Я особисто дуже вболіватиму за те, щоб сьогодні-завтра у Юрія Чмиря все вийшло, він цей процес розпочав, йому і робити завершальні кроки. Просто пам’ятаймо, що є речі, важливі і необхідні для тисяч людей, а не лише для губернаторів, мерів, депутатів. Серед них – і відродження Сумського Кадетського корпусу. Це треба всім нам.

Гость

Рома, тебя тоже взяли на зарплату? у нас уже есть один такой - Антон)))) Подскажите, куда обратиться за зарплатой! Я тоже хочу!!!

Роман Петренко

 
Гость написал:
Подскажите, куда обратиться за зарплатой! Я тоже хочу!!!

Во-первых, за что Вам зарплату платить? Это - комментарий по сути? Я таких в "Обозреватель" даже на испытательный срок не брал в 2004 году.

Во-вторых, для меня Военный лицей, Кадетский корпус - это святое. Вам, форумным гениям, даже в страшом сне не приснится, сколько сил потрачено на их создание.

В-третьих, если бы то, что за эти месяцы сделал Юрий Чмырь для кадетки, сделал бы раньше наш земляк-пчеловод или один из его губернаторов, я как и сейчас - делал бы все, чтобы помочь. Но почему-то они, и вы, справедливые народные обличатели - палец о палец не ударили, наоборот, уничтожили то, чем 100 лет сумчане гордились.

И еще. Уже писал это на форуме, повторюсь. Всё это я говорю не потому, что хочу Вам (и вам подобным) ответить, а потому, что форум читают сотни нормальных людей, а от одних только ваших постов депрессию можно заработать...

Сделайте и вы хоть что-то полезное для людей, для земляков своих. Хотя, зачем? Не знаю, есть ли для вас что-то святое, кроме зарплаты. Вы меня просто не поймете. 

С.Клочко

 
journroma написал:
Сделайте и вы хоть что-то полезное для людей, для земляков своих. Хотя, зачем? Не знаю, есть ли для вас что-то святое, кроме зарплаты. Вы меня просто не поймете. 

Флюгерочек ты наш, а поведай нам чего ты в совоей жизни такого сделал, что и квартирку в обл. совете получил. Да и по кадетскому корпусу, как то странно получается... Или с тобой Свидлов взятками стал делиться... Кто начинал этот процесс, Чмырь?  Видимо Ромчика начало заносить. Ото всюду выгоняют, так вот от скуки, то президентом себя обозвет, то к заслугам других себя примазывает.

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.