Блоги

Пам’ятник Леніну…серед розвалин?

Днями, швидше за все, буде встановлено пам’ятник В.І.Леніну в Бурині.

Попередній ще весною був зруйнований особами,які, мабуть, мають особисту неприязнь до Ілліча, або ж до ним створеної партії. До речі, руйнація відбулася повторно.

 Через обком Компартії, за інформацією  ЗМІ, монумент  передали із Шостки. Загалом,  це внутрішні партійні справи.

Але…Виникає питання: де буде встановлено пам’ятник? На тому ж місці? Але за той час, коли тут немає самого «тіла», а стоїть тільки постамент з написом «В.І.Ленін», поруч  вщент розвалено ще й  приміщення заводського будинку  культури, яке мало не тільки архітектурне, але й історичне значення. Будівля ( за деякими даними) зведена аж в 30-ті роки минулого століття.

А зовсім рядом повністю знищено й інфраструктуру Буринського цукрового заводу. Всі приміщення перетворилися в розвалини та хрущоби. Хто бачив цю сьогоднішню трагедію заводу, того ще довго не залишають жахітні сновидіння…

І ось серед цих розвалин, напевне,  й буде відновлено монумент Іллічу. Заради справедливості зазначу, що в центрі міста, перед будинком районної ради багато десятиліть возвеличується на постаменті ще один Володимир Ілліч. Він дивиться через зруйновану в наші дні  Буринь ( за кілька останніх років позникали заводи, будівельні, автомобільні й не тільки підприємства та організації. Тепер тут, в місті, панує суцільне безробіття), кудись удалечінь. Мабуть, бачить перед собою так і не збудований…комунізм.

Комуністи, напевне, мають право відстоювати справедливість - встановити пам’ятник на тому майданчику, де він возвеличувався й раніше. Проте…Як почуватиметься Володимир Ілліч Ленін серед зруйнованої пам’яті багатьох тисяч буринчан?

Комментарии

ХУЛИГАН

Пусть ставят, сломаем! а хули, вокруг же все сломано, а мы чем хуже?

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.