Блоги

Дорогі «тушки» бувають не тільки в парламенті. Доведено кролевецькою владою.

У часи великого «покращення вже сьогодні» кожна господарка намагається якнайекономніше витрачати і без того досить обмежений сімейний бюджет. Їм, господаркам, у цьому допомагають виробники курячого м’яса – «Гаврилівські курчата», «Наша ряба» та інші. Дешеве і смачне м’ясо курчат все частіше з’являється на наших столах смаженим, вареним, печеним. Не виключенням є і державні мужі, які, економлячи державний і місцеві бюджети, намагаються якомога дешевше, але поживно і смачно нагодувати дітлахів у садочках та школах. Такими думками переймаються і у міській раді м. Кролевець Сумської області.

У 2012 році відділ освіти Кролевецької міської ради провів тендер на закупівлю курячого м’яса для харчування дітей у дитячих садочках міста. Переможцем став ПП Васін Іван Миколайович м. Путивль тієї ж області. Отримано «велику згоду» Головного управління економіки Сумської ОДА за підписом Сітака О.М., яке дає дозвіл на придбання у ПП Васін Іван Миколайович м’яса курей у тушках (Тушки свіжі/курей код ДК 15.12.1) у кількості 7 тон на суму 199 976 грн. До того ж цим дозволом стверджено, що Васін є виробником курячого м’яса або авторизованим дилером. Ми перевірили – дійсно, Васін є засновником одного з підприємств, яке займається розведенням курей. Правда, продає лише яйце, але про це пізніше.

Отже, 7 тон це не так і багато, бо майже 1000 дітей треба годувати цілий рік. Все складається як пазл. Постачальник із Сумської області, тендер проведено, діти нагодовані. Але є одне але…

Ціна за 1 кг… Не треба бути академіком щоб порахувати 1 кг курячого м’яса охолодженого у тушках коштує 28 грн. 57 коп. ОПА!!!

Шановні домогосподарки, чи ви купуєте куряче м'ясо охолоджене у тушках за таку ціну? НІ! Бо ціна на ринку (у роздріб) становить 22-23 грн. Я вже не беру до уваги ціни оптові (20 грн.), якими теоретично міг би скористатися відділ освіти Кролевецької міської ради.

Ціна не те що завелика, а завелика майже на 20 %. Прикрий факт закупівлі по завищеним цінам зафіксовано. І це на тлі тотальної боротьби з корупцією. Залишається питання: хто нагрівся? Прізвища в студію!

Але це не все.

Наприкінці минулого тижня діти м. Кролевець отримали від ПП Васін І.М., який насправді має торгувати лише яйцями, закуплену курятину (половину коштів за харчування сплачують батьки). «Тушки свіжі/курей код ДК 15.12.1» (так написано у накладних) чомусь виявились ЗАМОРОЖЕНИМИ!!!!! Більше того, це був забій курей – несучок, що вийшли з продуктивного віку. Як правило, таких некондиційних курей після того як, вони відслужили своє, відправляють на м’ясокомбінати для переробки на корм для тварин. Люди їх не їдять, а тим паче - діти. Це ж кістки і шкіра. Подейкують, що кухарі відмовлялися їх готувати.

Далі буду писати гаслами і пафосно. Товариші чиновники Кролевецької міськради, у вас совість є? Ваші діти шо до школи і садочків не ходять? Товариші правоохоронці, особливо в Кролевці, а ваші діти до школи ходять? Доки будете терпіти? Товариш губернатор, доколє? Це що - перший раз?

По тематике

В'ячеслав Павленко
У Кролевці, на Сумщині розпиляли житловий будинок

Ця жахлива пригода трапилася майже 7 років потому, у 2013 році, коли сусід по будинку бензопилою розпиляв житловий будинок навпіл....

Свирид Голохвастов
"В сім,ї не без Артура"

Фантастична апаратна драма на дві дії....

Дмитро Сінченко
Подружня змова, або Як здійснюють закупівлі в Одеському аеропорту

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури....

Дмитро Сінченко
Гра орендацій: У чиї руки зрештою потрапить одеський санаторій «Молдова»?

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії...

Дмитро Сінченко
Про "бодягу" і "мачмалу", або Що не так з українським пальним

Чи змінилася ситуація з фальсифікатом в Україні, яку частку "бодяги" заливають в бензобаки українці і чому державні установи стають головним...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.