Блоги

Чому я вніс пожертви у виборчий фонд Олега Медуниці?

Не в грошах щастя, а в друзях… Цю істину завжди повторюю у відповідь на стандартну репліку виборців: "Та всі вони однакові!" Не всі!

Уявіть собі, що хтось із олігархів збирає гроші на свою виборчу кампанію!  Даремно смієтесь, у розвинутих демократіях це норма, бо кандидати ж представлятимуть НАРОД! Якщо ж у нас провладні кандидати та інші почесні громадяни мають для виборів власні "ресурси" і не потребують нашої підтримки, то вони і захищатимуть у Раді ці "ресурси", а не нас… Вони цими грошима уже фактично відкупилися. Бо в нашій країні багато чого сприймається на рівні умовностей: "вони" вдають, що допоможуть нам без нас, а  ми вдаємо, що у це віримо.

Коли людина вкладає копійку (сотню чи тисячу) у справу – значить вона копійкою ручається за її успіх і має право спитати про результат. А коли у "дяді" грошей достатньо і без нас, значить, без нас він обходитиметься і далі, коли стане депутатом.

У 20-х роках минулого століття в умовах польської окупації українські кооперативи не тільки вижили, а ще й постачали свою продукцію, переважно масло, в Англію, Данію, Палестину. Бо сповідували гасло "Свій до свого по своє!" - солідарність перемогла чужий капітал.

У 2004 році повсталі сумські студенти просто ставили трьохлітрову банку і в неї друзі, знайомі, небайдужі та просто охочі складали пожертви. Вони теж вижили і перемогли режим Щербаня.

Щоб вижити і перемогти диктатуру Януковича, нам треба вкладати не тільки голоси, а й посильні кошти у вибори представників патріотичних сил.

"Будь патріотом не до хрипу в горлянці, а до глибини власної кишені!" - згадалася давня наука.

Можливо, вона пригодиться й Вам.

Комментарии

нога госдепа
Для непонятливых

http://sumynews.com

находится в США, Техас, Далас

 ЧЕСНО,ОПОРА,ПОРА,УДАР,СВОБОДА,ВОНА,ПР,FEMEN, pussy riot - откуда грандоеды кормятся?
И куда они

  

слиняют когда достаточно много нагадят на нашей земле?
Лондон, Париж, Канада, USA?
Например бывший директор архива ВоньUSщенка

 теперь нам гадит из Лондона под музеем Имперского оружия

Гость

Big smile :bigsmile: Big smile :bigsmile: :bigsmile:Браво!!!

Гость

кум кума копійкою підтримав - святе діло ))) і високі ідеї тута ні до чого. Зрештою, Іванущенко досить порядна сам по собі людина, і мав би принаймі віддячити Олєжці за те, що влаштував його директором архіву колись... та й по ЛОндону видно помагав, бо купа геволюционєрофф історично на ЛОндон базувалася.

Гость

Да, да, да!!! И орудия с линкора "Королева Елизавета" направлены на Сумскую оккупационную администрацию. И как еб...нет!

Гость

Воистину еб...нет! Калибр неслабый...

Гость

Так... администрацию мобилизовать на рытье окопов! Организовать разведку, но Цупра не посылать, потому-как если помаранчевые в плен возьмут, то пощады перебежчику не будет!

Гость

Вот смотрю: ну кто выступает против Г.Иванущенко?  Примитивные  недоумки,  мнение которых для разумного человека совершенно не важно!

гость

да эти как шарахнут!!!молодцы англичане.!!!

Гость

Вот еще один веселый недоумок, как бы подтверждая мои слова, выполз,

Гость

Сумчане  показали, как они относясят к мерзавцам и проходимцам:

Альфонс

Гость

Это сам Медуница заляпал, чтобы была тема поднять вонь в интернетах в своих блогах, которые он плодит с неимоверной быстротой  Big smile

гость

Чмыри , у вас ни ума, ни фантазии, дегенераты. Wink

гость

А вони по іншому і не вміють, на те вони і регіональні чмирі.

Гость

краще хай Медунятко пояснить, хто йому ПОРІШАВ за бігморди, бо без згоди ригів або мінімум Міная це в Сумах не можливо в принципі. Бо всі ті фірми під конкретним контролем ))) у того ж Рябоконя на підставних осіб ціла мережа )))

гость

Сумы за Медуницу!!!Даешь!Даешь!Пролетарий!! Crazy

Гость

"Сумчане  показали, как они относясят к мерзавцам и проходимцам:"

 

Ні, це чмирі ще раз засвідчили сумчанам свій дебілізм. Go to Donetck!

Гость

Go to Donetck!

И Пифа с собой заберете? Ура! Наконец-то! ТОлько пусть недвижимость сумчанам оставит. А его за-би-рай-те...

Гость

Якщо відкинути в сторону всі кривляння, то я з вами погоджуюсь. Бобороти банду можна тільки солідарністю: копійка до копійки, голос длот голосу. І нічого чмирі з нами не зроблять - дамо по зубам як і в 2004-му!

гость

Какой Донецк или Макеевка, у них квартиры в Киеве и Крыму, они на сумчанах отбили или попросту украли. Crazy

Гость

А як можна перечислити гроші на підтримку Медуниці?, бо ці донецькі вже дістали.

Підкажіть!

гость

Кандидат у народні депутати України

Медуниця Олег Вячеславович

Поточний рахунок № 26431500226847

ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Код банку (МФО) 322948

Ідентифікаційний номер 2614004638

Призначення платежу: +; 3;  ПІП (повністю) платника; дата народження; домашня адреса; внесок до виборчого фонду кандидата в депутати Олега Вячеславовича Медуниці.  

Важливо: внески можуть робити лише фізичні особи громадяни України.

Максимальна сума внеску від однієї фізичної особи:

- до 30 вересня 2012 р. – 22 040 грн.,

- з 01 жовтня 2012 р. – 22 360 грн.

Гость

Похоже Чмырь повторяет ошибки Щербаня. А значит и дао (т.е. путь) повторит. Хотя жалко: молодэ, дурнэ, а вляпалось...е

гость

Дурнэ то да, но мог бы умных взять к себе на роботу, но если честно я таких не наблюдаю. Одни уникалы. Smile  

Гость

А кто ему виноват, шо вляпалось. Знал куда идет!? Это ему не Макеевка. Тут партизапы еще с 20-х годов прошлого века водятся. Шалиш парниша?!

Гость

Гость

А Тамару Дмитривну Ищенко он для гендерного равновесия взял? Вот уж уникалка так уникалка...!

гость

Это правильно, вот и не надо за чмырей голосовать, толку от них как от козла молока. Glasses

Гость

Та Тамара. до речі, на минулих виборах роз'їзджала по сільських школах і дарувала мультимедійні дошки від Партії роайонів. Медуниця міг би класно проїхатись по ній, бо це він закладав купівлю тих дошок в бюджет, коли працював заст. голови ОДА. Та хіба це тільки один випадок, що чмирі піаряться на успіхах "попєрєдніков"?

Гость

А по моему, так в команде Чмыря только один умный человек - Цупро, так и тот полицай-перебежчик. Ну, кризис жанра, бля...!

гость

Тамара Дмитривна Ищенко,  женщина неуровновешеная, но она как бывший учитель с. Червоного хоть говорить научилась и честно работала на чмырей с 2005 года. А все остальные это ж комедианты Чернявский, Слызький, племянничек Гаркавой - Цупро, васиЛИЙ Салыгин, Яговдик который путает Тростянец  с Трускавецом и не владеет державной мовой, люди деньги приехали зарабатывать, и плевать они на всех хотели.

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.