Блоги

Сумський адмінресурс в дії

Сумчани відчувають як невпинним кроком на них насувається покращення . З кожним днем до виборів, воно все ближче і ближче.

Вчора переглянув сюжет на одному з телеканалів. 

Ось кандидат від влади, депутат Сумської обласної ради від Партії регіонів Анатолій Єпіфанов напередодні виборів згадав, про комунальні проблеми виборців м. Суми. Тому зібрав всіх керівників комунальних служб, заступника міського голови, взяв із собою телекамеру і пішов в народ. Пішов виключно по 157 виборчому округу, тобто в тій частині міста, де балотується. Зібрав їх, до речі, у свій та їх робочий час оплачений Вами шановні платники податків. Зібрав, щоб зняти сюжет на своєму ТБ і показати як він бореться з комунальними проблемами сумчан. А чому раніше така «прить» не проявлялася? Ну звісно, виборів раніше не було.

Єпіфанов пішов, щоб на очах "ізумльонної публіки" ткнути носом комунальників у всі їхні провали та дати строк їх усунення.

Вважаю це новітньою технологією використання адмінресурсу. Такого в Україні ще не було. Керівників комунальних служб використовують як хлопчиків для биття та акторів у телероліку провладного кандидата. Напрошується питання за чиї гроші «празднік»? За Ваші Сумчани. Добре як зроблять щось. Тут зроблять - там порветься.

P.S. Поки справжній кандидат від влади возить по дворах комунальників, технічний висуванець від ПР Олексій Мовчан і далі возить цирк. Пріоритети розставлені. У кожного своя роль і чітко зрозуміло,  хто "Папа", а хто просто клоун.

view counter

Комментарии

сумчатый

отдай кварыту мыдунятко Party

гость

Кенгуру, иди личись.

Гость

"Поки справжній кандидат від влади возить по дворах комунальників, "
Олег Медуница продовжуе язиком молоти.

гость

Медуница, пишет чистую правду.

Славик

"""Медуница, пишет чистую правду."""

Вот именно.

Медуница - самый проходной кандидат. Думаем, процентов 90-95 шансов у него есть. Единственный его конкурент - госп.Токарь, который при должной раскрутке, привлечении рабочего класса, пенсионеров и коммуняк, а также беззаботной молодёжи, мог бы одержать победу. Но это мало вероятно.

Медуница - настоящий, свидомый украинец, любимец сумской молодёжи. Исключительно честный и порядочный мужчина. Поэтому и ветер ему в паруса. Так мы считаем.

сучанин

ох и тяжко мидунятке на одно пособие по безробиттю, так пойди освободи тротуар вокруг рынка - там сразу рыла начистють, а тут можно чисать мовнякой безболезнено :party: 

Гость

Медунятко прохідний кандидат - пройде мимо мандата )))

чиновники, розгрібаючи комунальні проблеми, роблять свою роботу в робочий час, Піф - депутат облради, має право про виборців потурбуватися і навіть чиновників напрягти трішки )))

Тим більше, що Піф - "суворий наставник" мера Мінаєва ))))

А Медунятко, яке Мінаєву двічі помогало вибратися в мери, вже навіть не ардник Геші - вигнав його Геша 26 червня 2012 року, коли стало ясно, що Медунятко йде технічним кандидатом від попозиції і треба трішки біографію йому підправити)))

хоча... Що заважає Медуняткові напрягти і самого мера, якого він всією За Україною підтримував, і міських чиновників - висуванців від За Україну 2010 року - Чепіка й Чорнотицького (останній - муніціпальне ТБ), своїх давніх соратників по політичній проституції - депутатів міськради Аллу Ярову і Шуріка Хоруженка, + через Батьківщину залучити депутатів, починаючи з Вегери?!!

зрештою, навіть з Куцом можна не тільки горілку пити й кошерних щук наминати, а брати його як головного по ЖКГ з жінкою - фіндиретором Сумижулья - і йти по людям, вирішувати їх проблеми )))

гость

Что, ты ересь тут пишеш, Минаеву указания дают чмыри, а  Медуница  в опозиции к этому режиму.  Твой Епифанов, в честной борьбе победить не сможет, он надеется только на фальсификацию. Только идиот может голосовать за 67 летнию региональную, проспиротованую тушу Епифанова.  Cool

Гость

Народ, кто знает, опишите "трудовой путь" Медуницу до занятия должности зам.губернатора.

И как этот специалист стал зам.губернатора и за что?

гость

http://olegmedun.livejournal.com/ читайте блог,  замом главы ОДА он стал потому, что не дал объединить Вузы, и не дал Щербаню сфальсифицировать выборы на Сумщине.  Ну конечно не он один, это делал, но он был среди лидеров протеста.  

Верес

Капець!!! :|И эта пьяная, продажная рожа хочет идти в Раду???!!! Shock

Гость

протести проти злиття вишів організували ющісти включно з Піфом, а Медуниця був лише камандірам студєнтафф. далі Медуниця працював у штабі Єпіфанова на президентських виборах. і замгубернатором його зробив Піф - в подяку за всю ту роботу.

Гость

 
Капець!!! :|И эта пьяная, продажная рожа хочет идти в Раду???

Зачем вы так, Медуница не слишком пьет. В отличие от Боршоша, Олэже-альфонсик очень шалыки на природе за счет своей жинки полюбляе Smile))

Славик

"""Народ, кто знает, опишите "трудовой путь" Медуницу до занятия должности зам.губернатора."""

Говорят, он в сельской школе историю преподавал на протяжении 12 лет. Был очень способный учитель. И, кажется, имеет звание кандидата педагогических наук.

Гость

Він закінчив природничий факультет СумДПУ ім. Макаренка,

Славик

"""Він закінчив природничий факультет СумДПУ ім. Макаренка,"""

Ну, это тоже неплохо. Значит, будущий народный депутат любит природу. Главное, что госп.Медуница - человек образованный, хорошо говорит по-украински, что немаловажно для работы на высоком государственном посту. Имеет большой опыт руководящей работы на высших административных должностях в госадминистрации. И просто талантливый, умный мужчина.

Думаем, что Медуница Олег одной ногой уже в Раде.

гость

Онной ногой, одной рукой.Давайте, не торопить события.Хотя ,и некоторым не втерпеж видеть госп.Медуницу, полоноправным членом ,элитной гоп. компании ,под названием Рада.Терпение, господа пэрэсичный электорат,.терпение!!!! Crazy

Гость

Ну задавати питання та критикувати ПІФа і я можу. Навіть гостріше, ніж Медуниця. Але я... навіть думки не маю йти у Верховну Раду. Як би Медуниця не намагався показувати НА СЛОВАХ свою демократичність, свою принциповість, свою патріотичність, він добре розуміє, що за ним - ПУСТОТА. Перебуваючи у владі він міг би так як і ПІФ взяти за ж..пу коумнальників, але не робив цього. Медуниця хороший оратор (не відмінний - це точно), непоганий аналітик, але як політик - відверта сірість. Тому й пішов під дах Батьківщини, намагаючись в Сумах використати авторитет цієї політичної сили серед сумчан. Але, якщо Медуниця чесний, то хай згадає свої слова, якими він характеризував Тимошенко у її конфлікті є Ющенком, коли та перебувала на посаді прем'єр-міністра. 

Ну і звичайно, можна апелювати до сумчан за які гроші ПІФ намагається щось ЗРОБИТИ для них перед виборами. Але тоді хай пан Медуниця скаже сумчанам за які гроші він отримав квартиру по вул Кірова (біля облпрокуратури) і кого обійшов у черзі.

Ось тоді і поговоримо.

Гость

Кстати, Епифанов, в отличии от Медуницы, чёрного пиара на своего конкурента не льет. А у Медуницы как кран сорвался. Везде и всюду у него Епифанов то "тушка", то "пьяница"... Может посоревнуетесь господин Медуница с Епифановым программами, а не тем, кто кем был и есть.

Славик

"""Может посоревнуетесь господин Медуница с Епифановым программами, а не тем, кто кем был и есть."""

Считаем, что соревноваться 39-летнему госп.Медунице со своим "папашей" 67-летним госп.Епифановым нет резона. Оба они - соседи по месту рождения. Олег из Глинска, а папа Толя их Коровяковки. Оба - щирые украинцы. Хотя госп.Медуница явно более щирый. Кроме того, за госп.Епифановым тянется длинный шлейф всяческих нехороших поступков за несколько десятилетий его кермачества в городе и области, чего нельзя сказать о госп. Медунице. Молодёжь - за Медуницу! И это главное! Именно молодёжь должна решить исход сражения господ. Короче. как показывают независимые опросы среди молодёжи, соотношение рейтингов этих двух господ 9:1 в пользу госп.Медуницы. Остальные кандидаты имеют рейтинг в пределах статистической погрешности.  

Гость

   Неужели даже молодежь Банковской академии против Епифанова? А, Славик?

гость

Черный пиар  Епифанова в том, что он  идет   как скрытый кандидат от Партии регионов, и то, что  не хочет говорить о том, что идет в Верховный Совет защищать в первую  очередь свои личные интересы, и  интересы Партии регионов. Партия регионов и Янукович - это абсолютное зло для  большенства граждан Украины,  и если Епифанов пошел на случку з региональными чмырями, то и он абсолютное зло для простых сумчан, это очевидно.

Гость

у 2010 Гена Мінаєв йшов як прихований кандидат від ПР, про що і тут на форумі писалося. А Медунятко здійснював операцію прикриття, своює За Україною, яка офіційно Гену підтримала на мерство, малюючи йому образ опозиціонера і патріота. А Медунятко потім робило круглі очі, що його Гена тіпа розвів, як лоха, однак жодної політичної відповідальності не поніс і з радників сам не пішов голосно і зі скандалом на тему "Мінаєв - Чмирь, а я невинна жертва  розводки".

Зараз - покращена технологія. Суть якої Гена й розкрив у своєму інтерв"ю Данкору: що він відлякував більш потужних кандидатів від Сум можливістю свого балотування. А Медунятко захопив нішу попозиціонера, щоб ніхто інший її не зайняв, - і тіпо серйозно йде на вибори. Але якби Медунятко був серйозним кандидатом - на вибори б пішов Гена )))

і з радників Медунятку Гена виписав лише 26 червня 2012 року - коли стало вже ясно, що Медунятко таки йде на вибори.

гость

Бред  сивой кобылы, Медуница с Минаевым не имел ничего общего после формирования большинства "Ридного миста" и чмырей, в городском совете. И то что Минаев пошел к чмырям, для всех  сумчан стало неожиданостью в том числе и для Медуницы.  Медуница всегда был против чмырей и всегда будет, это вам не тушка Епифанов. :glasses:

Славик

"""Неужели даже молодежь Банковской академии против Епифанова? А, Славик?"""

Наш опрос студенчества Банковской академии, который мы нигде пока не афишировали, показал, что за своего ректора проголосуют только 10-15%. Остальные отдадут свои голоса разным кандидатам, и прежде всего госп."Медунятко", как его любовно называют в молодёжной среде. Вот такой пока расклад.   

гость

Да расклад не утишителен.Надо дейсьвовать!!!!

Гость

 
Наш опрос студенчества Банковской академии, который мы нигде пока не афишировали, показал, что за своего ректора проголосуют только 10-15%. Остальные отдадут свои голоса разным кандидатам, и прежде всего госп."Медунятко", как его любовно называют в молодёжной среде. Вот такой пока расклад.   

Славик, клевать с ладошки одного и хаять оного, при этом восхвалять его  конкурента, не по феншую... Cool

Гость

для тупих. які Медунятку вважають, що в того "нічого спільного з Мінаєвим не було". ДВІЧІ помагав стати мером, перший раз - і сам йшов від Нічного позору в облраду, але не пройшов, вдруге - підтримував За Україною ОФІЦІЙНО, і в списку на міську раду - напхом напхано мінаєвських хлопичків - Чепік, Чорнотицький і тд і тп.

Радник перестав бути у Геші тільки 26 червня цього року, і то не за своєю заявою пішов. А мав би, якщо для нього коаліція з ПР була "несподіванкою", пітти сам, голосно, і одразу після заяви про коаліцію.

Ну і далі - бухаловки з Куцом і іншими Мінаєвцями, поведінка близьких друзів - Ярової і Хоруженка, яки за Гешу - як Матросов на амбразуру. якщо це називається "нічого спільного" - то Піф взагалі опозиційний кандидат )))

гость

Нічого спільного, пояснюю для дуже  гострих: Мінаєв прийшов, на помаранчевій хвилі, Єпіфанов, також був у свій час прихильником Ющенка, який і дав зрештою йому грошей на будівництво Академії, хоча тепер він все приписує собі. Після перемоги блакитної шайки, Мінаєв, Єпіфанов, а у Верховній Раді Сідельник стали тушками. Мінаєв, став тушкою після виборів  міського голови, гарно чи погано  він працює, вирішать виборці, і оцінять його політичну еквілібристику, коли прийде час, хоча треба враховувати, що членом Партії регіонів він так не став, хоча більшість мерів по Україні, вже стали членами Партії регіонів. Олег Медуниця, весь цей час був в радикальній опозиції до Партії регіонів, не бачити цього не міг лише сліпий тому, що всі це бачили. 

Гость

МЕДУН------новоявленній поп ГАПОН!! А вы --СТАДО! Откройте свои глаза--этот ГОЛОДРАНЕЦ лезет в РАДУ!! КАКОЙ ОН НА ХРЕН ОПОЗИЦИОНЕР?????? О чем Вы тут все ЗАШЕПТАЛИСЬ-----------ПРОСНИТЕСЬ  ТУШКИ!!!!!!!!!!!!!!!

По тематике

Марина Барабаш
Ігор Шкурат відвідав Роменщину. Проблеми, які потрібно вирішувати

Попри прекрасні краєвиди Сумщини і теплі зустрічі із виборцями регіону, кандидат по 161 ОВО І.Шкурат побачив чимало проблем, які вимагають...

Марина Барабаш 02.07.2019 15:06
Марина Барабаш
Хто вони, - кандидати по 161 ОВО? Знайомимось, - Ігор Шкурат

З-поміж 5 уже зареєстрованих претендентів на депутатський мандат, першим на окрузі зареєструвався уродженець села Хоминці Роменського району Сумської області Шкурат...

Марина Барабаш 24.06.2019 11:39
Марина Барабаш
В одномандатних округах реєструються кандидати-клони "Слуги народу"

Насправді ж вони є безпартійними, але вказують, що представляють громадські організації, підприємства та фонди з назвою "Слуга народу"...

Марина Барабаш 21.06.2019 14:45
Олексій Захарченко
Системна «джинса» та інформаційні хвилі: якими були кандидати в Президенти на сторінках сумських онлайн-медіа

Регулярне розміщення матеріалів із ознаками замовності від виборчих штабів і практично повна відсутність авторських новин – так висвітлювали діяльність кандидатів...

Андрій Українець
Петіни 2000

Влада використовує ті самі методи підкупу виборців, що і Янукович у 2004 р....

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.