Блоги

Тест на свободу слова [неполітичну]

В демократіях діє Закон. В не…(м’яко кажучи ) демократіях – інстинкти. Писано-казано про це багато. Вирішив перевірити.

Отож, презентується по Україні виставка «Народна війна». Вона представляє документи про повстанський рух в Україні 20-30-х років ХХ століття. Були такі часи, коли наші прадіди боролися за свою свободу не на виборчих дільницях, а в лісах. Тільки на Сумщині їх було 40 тисяч, зібраних у 103 загони.  В інших областях ще більше.

Організатор виставки Роман Круцик  уже був в Одесі, об’їздив усю центральну Україну, зараз перебуває на Донбасі.  Скрізь аншлаг…

Виставка має гриф Міністерства освіти. 29 банерів, розміром 2м.х0.80м. треба десь розмістити. Став шукати приміщення: інстинкти явно не такі, як у наших прадідів – бояться, або не хочуть.

-      «Чого»?

-      «А щоб не було проблем? Ви ж розумієте, які часи….»

Часи, як часи… Бувало й гірше. Писатиму ще й офіційні запити. А може хто запропонує приміщення? Справа ж богоугодна!

Хоча деякі знайомі пропонують розвісити банери в парку на деревах і скликати пів-міста. Це по-нашому, по-партизанськи. Та й інстинкти прадідівські пробудяться… Бо ж Закон не діє.

Комментарии

сумчатый

ТАК! ТАК! ТАК! панэ ВоньUSщенка.

Наши люди при дают пятёрку любому к ним подойдёт когда они выходят из афта возле базара. Даже сам Миняла который быв сэбэ у груды против парковщиков, сунет десятку чтоб его авто непоцарапали. Разом нас багато только на майДауни.

Гість

 
АК! ТАК! ТАК! панэ ВоньUSщенка. Наши люди при дают пятёрку любому к ним подойдёт когда они выходят из афта возле базара. Даже сам Миняла который быв сэбэ у груды против парковщиков, сунет десятку чтоб его авто непоцарапали. Разом нас багато только на майДауни.

 І коли вже тебе в Ромни заберуть... Crazy

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.