Блоги

Візьміться за яйця!

Нарешті виявилось, що науковці племені майя помилились в розрахунках про кінець світу. Не збрехали , а саме помилились! А зараз брешуть . При цьому - брехня- короткострокова- виявляється практично одразу! і Все одно - брешуть ! Особливо на чому піаряться - це ціни на продукти, а серед них - ціни на хліб !

Після вчорашнього прямого ефіру з п. Івченком - і гидко і бридко . Ну не може доросла людина, начальник Обласного сільхозуправління не розуміти, що ціна хліба залежить не тільки від ціни на борошно ! У собівартість входить і ціна енергоносіів ( постійно підвищується), заробітна плата ( постійно підвищується ) - як же не буде рости ціна ? Але це об,єктивний процес ! Тобто, якщо знав - значить брехав ( навіщо?), Якщо не знав - то як він керує, не розуміючи економіки ? Йде незрозуміле змагання : от наприклад , якщо пан Оксантюк розсказав проте , що продукти на Сумщині дешевщі ніж по Украіні на 0,5- 12% (4.12.12.), то вже пан Яговдик розсказав про 0.40-21% !Ну більше ніхто не сказав бо просто нікуди ! Між іншим на сайті Агроперспектива читаємо : - найдорожчі варені ковбаси - в Сумській області; - найдорожча птиця - в Сумський області. Найдешевший сир - в Одеській обл. - 47грн/кг, в сумській найдешевший сир- 53 грн- виробництво Польща. Так які продукти дешевше на 12-21 % ? Може капуста ? Та ні! Капуста з нових європейського типу овочесховищ дешевою теж не буде ! Безумовно , сховища потрібні, безумовно молодці ініціатори , але ж знайдіть мужність і скажіть народу , що собівартість блин - нікуди від неі подітись ! Також не буде низьких цін на зберігання продукціі на нових елеваторах. Молоко з нових доільних цехів також не буде дешевим , доки не "відіб,ється " вартість іх будівництва . А краще візьміться за яйця : продукт місцевий, але влітку вартість 5-6грн. то взимку 10-12грн ! Хто перевірить, що вони закладають в собівартість ? Може святкування Нового року ? Все одно - брехня обійдеться дорожче ніж правда ! І це при тому, що для тих. хто переймається різними рейтингами, є дійсно правда , яка спрацює на владу - але про це чомусь мовчать : в 2011 році Сумська область була в рейтингу областей якась 24-та, а в 2012 році - вже 18- та - це ж правда - чому ж не сказать ? Мало того, одна із складових стратегіі " Сумщина 2015" це " формування іміджу влади " ! Може не всі чиновники читали цю програму ? ( Страшно навіть подумати про таке !) . Чому ж вони не формують цей імідж , а вибачте , навпаки ? Є в мене одна смутненька підозра : сидів так пан Деркач , як пишуть в інтернеті , ні в політику не ліз (+), ні в комуналку , за яку відповідав (-), - але свій мільон за рік мав , як кажуть " по-любому" ! Може ще хтось сидить за таким же принципом ?

Комментарии

Люба - журналистка

А ще повідомили, що на 0,3 % збільшилось виробництво м,яса .
Я порахувала - це 190тонн, по 126 грам живоі ваги на кожного мешканця області! Не густо!

Свирид Голохвастов

Сьогодні подорожчав хліб . Пане Івченко , де ж ви є ? Виступіть на РТС !!!!

По тематике

Свирид Голохвастов
Наші бажання - найперша справа

сказали у КП "Міськводоканал"СМР і вирішили підвищити собі улюбленим заробітну плату.... 1

Дмитро Сінченко
«Непомітне» джерело наповнення бюджету, або Тютюновий фронт

Як захистити українців не витрачаючи, а заробляючи?...

Дмитро Сінченко
Війна, ціна, зарплати і критика

Не можна дозволяти владі робити помилки. І тут кожен може виконувати власну роль. Завдання профспілок – вимагати не лише своєчасних...

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.