Де купляти книги?

де купувати книги?

Питання може здатися дурним, але все ж, де купувати книги? Адже багато людей вважають за краще читати електронні варіанти, для них відкритий доступ в мережі інтернет до будь-яких книг, а деяким потрібна атмосферность-паперовий варіант. До якого типу людей ви відносите себе?

chernyavyy

Замовляю книги в інтернет магазинах відразу партіями по 5-10 штук, в родині всі читають, тому без діла їм стояти не доводиться. До речі, помітили, що в інтернеті купувати набагато дешевше, ніж в оффлайн магазинах, тут і накрутка більше йде і вибір не такий великий.

Самира Эдуард

Я відношу себе до того типу людей, які по-старому люблять читати паперові варіанти, адже немає нічого кращого, ніж взяти в руки книгу, відчути кожну сторінку, зробити позначки, а можливо навіть і загнути куточки, якщо ви розумієте про що я, до того ж вибір зараз приголомшливий

Марго Польна

Люблю провести час наодинці з книгою, співпереживати героям.
В основному читаю вітчизняну класику, тільки вона дійсно захоплює дух!
Нещодавно знайшла для себе інтернет магазин книг https://bookish.kiev.ua/ тут не тільки приємні ціни, але і величезний асортимент, а так само швидка доставка! Тепер замовляю тільки тут, якість книг радує, тверді обкладинки, міцні сторінки, добре віддруковані.
З останнього читала на англиский мовою "Bulgakov Dead Man`s Memoir" захоплює.

Марина Минаева

да зараз в місті і не знайдешь де купити книжки,то ж ніде зовсім декупуати книги

Роман Алиев

Це все тому що,бумажні книги зараз не важаються чимось необхідним. У всіх є гаджети, де можно знайти будь яку книгу!

lına dornı

Конечно это так. Многим гаджеты даже книги заменили и это может в чем то даже правильно, ведь удобнее брать с собой в дорогу гаджет а не бумажную литературу. Но своих детей мы приучаем к книгам в бумажном виде, рано им еще портить глаза.

Дома у нас много книг https://rozetka.com.ua/knigi/c4326572/ и их запас мы регулярно пополняем, как это делали мои родители раньше.  У вас дома есть своя библиотека?

LoreMon

Если вы любите читать бумажные книги, можно их заказать  в интернет магазине на https://pbnet.ru/novosti/117162/vulkan-rossija-igry.html . Выбор авторов большой. А мне удобнее стало читать книги на планшете, надобность идти в библиотеку отпала, да и покупать книгу не обязательно чтобы её прочесть.

Сергей

А я всегда заказываю книги в интернете. Из последних покупок, это интереснейшая книга "Девонширский дьявол" Дмитрия Безуглова о которой подробней можете узнать и заказать здесь https://dmitriy-bezugliy.com.ua/devonshirskij-djavol

Zack

на Петровке!

view counter

Сейчас на форуме

ТуттиФрутти

Зарегистрированных 1
Гостей 1114
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 120716
Все сообщения 270520
Всего зарегистрированных пользователей 49509
Последний зарегистрированный пользователь yhesezip

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.