Трудівники Сумщини зібрали 3 мільйони тонн зерна...

 

                           гость

чего с комбайном обниматься на фото, посмотрите на ценники хлеба и муки в магазинах, не заикайтесь о социальном продукте для народа, посмотрите из муки какого сорта он печется, чем гордиться? 

Иван Житник

Завдання в комбайнерів - збирати врожай. І вони його виконали сумлінно, вклавши свій доробок в кінцевий результат...

ОЛЯЛЯ

Ну собрали и, что == хлеб хоть на копейку подешевел. ?? Только свои карианы понабивают баблом и все.   А  работягам  который его вырастил --максимум грамоту в туалет повесить...

Гость 1

Ну вы же слышали,ч то чмырь собирается накормить всю Украину, только за исключением Сумской области .

Иван Житник

Я добре пам'ятаю як на початку 60 - років минулого століття, ми - дітвора вистоювали у величезних чергах до магазину, щоб купити на сім'ю, яка складалася з шести чоловік,  хлібину (продавали одну на руки) з ...кукурудзи. Черги займали вночі, інколи - з вечора. В 70 - і роки перед жнивами теж вистоювали в багатогодинних чергах, щоб купити дві хлібини на руки, правда, з пшениці або жита...

0542

Ну вот, вы г-н Житник и спалились... Если ваши хвалебные оды "Барсе" еще можно было отнести за счет непонимания ситуации человеком, который не разобрался и купился на "пользу для детей", то вот здесь вы явно пиарите Чмыря.  И пиарите неумно, не разбираясь Big smile Дело в том, что собрано не "3 млн. т. зерна", как у вас в подзаголовке, а "3 млн. тонн зерновых" - как в тексте. Big smile Пшеницы из общего объема урожая не более 1/4, твердой пшеницы, т.е качественной - и того меньше. Зачем же вы запостили фотку комбайнеров на зерноуборочном комбайне летом? А-а-а, слабо съездить и снять как такие классные агрохолдинги убирают пожухшую внешне, но такую красивую внутри ГМО- кукурузу под первым снегом!

И самое главное - а Чмырь тут причем? Ну, может только при том, что "конкретні вимоги" для агрохолдингов - это занести  чемоданчик с "капустой" в нужный кабинет? Или вы ничего не знаете, наивный вы наш поет? 

Иван Житник

А зернова кукурудза - не зернова кукурудза, на Ваш погляд... А фото я спеціально виставив, щоб і такі як Ви коментатори, знали що таке поле і хто на ньому працює...А будь - яке фото з осінніх полів Ви й самі можете виставити на своєму блозі в "Данкорі", якщо він у Вас, звичайно, є...Удачі ВАМ!

Гостья

и по чем нонче пиар, скорей всего не мало, ведь например содержание такого домена как http://ivanzhytnyk.com/ не дешево приходится, так ведь? Wink

Иван Житник

А ВИ спробуйте власноруч створити, потім писати цілодобово так, щоб Вас читали, ось тоді залюбки я й поговорю з ВАМИ на цю тему. І Ви в доданок взнаєте чого це все коштує... А починати  краще, коли б Ви, як і я на самому початку - були б безробіними. А за популяризацію БЛОГУ ІВАНА ЖИТНИКА - ВАМ щира вдячність...Удачі ВАМ в усьому!

Иван Житник

ВАЛИКА проблема українців ще й в тому, що багато з них, не хоче, а дехто й не вміє працювати, проте вміє, вибачаюсь на слові, "тявкати"...

Гостья

Якби Ви знали скільки є людей, які вміють і саме головне хочуть щось творити, грати у футбол, впроваджувати нові технологічні, медичні, економічні рішення у життя, але не мають належної фінансової можливості і підтримки!!! тому що в цієї країні не потрібні ні розумні, ні талановиті, ні перспективні люди!!! Ви дуже далекі від потреб пересічного громадянина, уже в котре в цьому переконуюсь!!!

Гостья

"Якби ви знали, паничі..."

***  

Якби  ви  знали,  паничі,  
Де  люде  плачуть  живучи,  
То  ви  б  елегій  не  творили  
Та  марне  бога  б  не  хвалили,  
На  наші  сльози  сміючись.  
За  що,  не  знаю,  називають  
Хатину  в  гаї  тихим  раєм.  
Я  в  хаті  мучився  колись,  
Мої  там  сльози  пролились,  
Найперші  сльози.  Я  не  знаю,  
Чи  єсть  у  бога  люте  зло,  
Що  б  у  тій  хаті  не  жило?  
А  хату  раєм  називають!  

Не  називаю  її  раєм,  
Тії  хатиночки  у  гаї  
Над  чистим  ставом  край  села.  
Мене  там  мати  повила  
І,  повиваючи,  співала,  
Свою  нудьгу  переливала  
В  свою  дитину...  В  тім  гаю,  
У  тій  хатині,  у  раю,  
Я  бачив  пекло...  Там  неволя,  
Робота  тяжкая,  ніколи  
І  помолитись  не  дають.  
Там  матір  добрую  мою  
Ще  молодую  —  у  могилу  
Нужда  та  праця  положила.  
Там  батько,  плачучи  з  дітьми  
(А  ми  малі  були  і  голі),  
Не  витерпів  лихої  долі,  
Умер  на  панщині!..  А  ми  
Розлізлися  межи  людьми,  
Мов  мишенята.  Я  до  школи  —  
Носити  воду  школярам.  
Брати  на  панщину  ходили,  
Поки  лоби  їм  поголили!  
А  сестри!  Сестри!  Горе  вам,  
Мої  голубки  молодії,  
Для  кого  в  світі  живете?  
Ви  в  наймах  виросли  чужії,  
У  наймах  коси  побіліють,  
У  наймах,  сестри,  й  умрете!  

Мені  аж  страшно,  як  згадаю  
Оту  хатину  край  села!  
Такії,  боже  наш,  діла  
Ми  творимо  у  нашім  раї  
На  праведній  твоїй  землі!  
Ми  в  раї  пекло  розвели,  
А  в  тебе  другого  благаєм,  
З  братами  тихо  живемо,  
Лани  братами  оремо  
І  їх  сльозами  поливаєм.  
А  може,  й  те  ще...  ні,  не  знаю,  
А  так  здається...  сам  єси...  
(Бо  без  твоєї,  боже,  волі  
Ми  б  не  нудились  в  раї  голі).  
А  може,  й  сам  на  небеси  
Смієшся,  батечку,  над  нами  
Та,  може,  радишся  з  панами,  
Як  править  миром!  Бо  дивись:  
Он  гай  зелений  похиливсь,  
А  он  з-за  гаю  виглядає  
Ставок,  неначе  полотно,  
А  верби  геть  понад  ставом  
Тихесенько  собі  купають  
Зелені  віти...  Правда,  рай?  
А  подивися  та  спитай!  
Що  там  твориться  у  тім  раї!  
Звичайне,  радость  та  хвала!  
Тобі  єдиному  святому  
За  дивнії  твої  діла!  
Отим-бо  й  ба!  Хвали  нікому,  
А  кров,  та  сльози,  та  хула,  
Хула  всьому!  Ні,  ні,  нічого  
Нема  святого  на  землі...  
Мені  здається,  що  й  самого  
Тебе  вже  люди  прокляли!  

Иван Житник

Протягом свого життя я ніколи не мав ніякої підтримки. Дуже добре знаю, що таке безробіття, бо мені не давали ніякої роботи (хоча й маю дві вищі освіти, перша - сільськогосподарська, до речі). Знаю, що таке заробітки на будмайданчиках, бо сам там працював. Я багато чого вже зазнав у житті. Але зрозумів єдину річ, ніхто, окрім себе долею людини не переймається. Та коли щось робиш у житті, наперекір всім негараздам, і врешті - решт хоч якийсь невеличкий результат маєш, відчуваєш хоча б моральне задоволення...

Иван Житник

ГОСТЬЯ, якщо Ви - творча людина і маєте власний доробок, можу його через БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА донести до багаточисельної аудиторії читачів...

Иван Житник

До слова, чимало авторів друкуються саме на БЛОЗІ ІВАНА ЖИТНИКА. Тут відкриваються й нові імена поетів та прозаїків...

0542

 
Zhytnyk написал:
фото я спеціально виставив, щоб і такі як Ви коментатори, знали що таке поле і хто на ньому працює...

За всех не скажу, а я то прекрасно знаю, как пахнет свежеобмолоченная пшеница, когда ее комбайн в кузов ЗИЛа загружает, и как пятки щекочет свежая стерня. Но это-то здесь причем, а г-н Житник? К тому что вы пиарите Чмыря и в его лице эту власть? И еще тут Шевченко цитируете… Уж он то за деньги хвалебные оды своим настоящим благодетелям не составлял, максимум на что шел -  просто посвящение мог разместить. А вы – пишете, да не благодетелю, а «работодателю». И ради чего? Неужели нечем больше заработать, имея два высших образования, одно из них с/г? Наймитесь на любой агрохолдинг - Чмырь поможет. И не надо будет кривить совестью (она у вас еще есть) и переписывать всякую чепуху, составленную пиарщиками Чмыря. Или это так, подработок на икру к бутерброду с маслом? 

 
Гостья написал:
нонче пиар, скорей всего не мало, ведь например содержание такого домена как http://ivanzhytnyk.com/ не дешево приходится, так ведь

Да нет, сейчас такие услуги недороги,  г-н Житник наверняка не больше 500-700 грн. в год за это платит. А пиарщик Чмыря ему в месяц больше платит, уж точно. Сам ресурс мне не понравился. Если бы чистый литсайт, а то какая-то смесь, и виден еще один спонсор - Андрей Деркач из той же партии. Вообще, г-н Житник, напоминаете один персонаж в укр. истории – Мартына Пушкаря, само собой не по действиям, а по менталитету.

Иван Житник

Шановний 0542, тебе, до речі, ніхто не заставляє читати мій БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА. У нього й без тебе досить багато читачів. Тим більше, я не прошу тебе оцінювати його. Я займаюся тим, що мені подобається. Ти теж займайся тим, що тобі подобається. Це - по перше. По - друге,  з Юрієм  Павловичем Чмирем я взагалі не знайомий, бачив його тільки в телевізорі. Живу далеченько від Сум. А згадую інколи про нього тому, що він як керівник області, зробив, так вважаю, чимало добрих справ для Сумщини. Щодо сумської "Барси". Я футболом займаюся п'ять десятиліть. Я не помилився, саме стільки часу минуло відтоді, коли я вперше вийшов на справжнє футбольне поле. Раніше займався професійно, тепер - тільки для себе. І радію за нинішних вихованців "Барси". Надіюся, що й мої онуки будуть вчитися в футбольній академії. Щодо Андрія Леонідовича Деркача - в мене ніколи не було навіть можливості з ним познайомитися. Так що залиш, шановний, "строчити" про якесь надумане тобою "піарство", а краще заведи на "Данкорі" свій блог і пиши про те, що тобі подобається. А я потім прокоментую. Ні, коментувати не буду, просто почитаю і порадію за тебе...

ХХХ

И.ЖИТНИК! Насколько я понял с предыдущих статей Вы сказали, что у Вас много поклонников Вашего творчества и есть свой блог и  нет надобности  делать рекламу на форуме Данкора, а оказывается это не ПРАВДА.  Вы увидили, что сумчане больше всего посещают Данкор и Ваша цель ЗАСВЕТИТСЯ.И пишите Вы просто БРЕД согласно уборки, хоть у Вас и сельхоз образование. Вы лутше осветите всю ложь согласно ПРИПИСОК, вот тогда Вас народ и зауважает и если у Вас спонсор от власти лутше не будите зверя в народа, это не делает Вам плюс. 

Иван Житник

ХХХ, це ти на всіх форумах світишся... Бо нічого більше не вмієш, значить,  ні на що більше не здатний. Удачі тобі в "світіннях"!

ХХХ

И.ЖЫТНИК! Вы , как писатель научитесь себя вести сначала. как интелегент и не тыкайте мне я свами свиней не пас и по возросту Вы не старше меня, но я Вам не ТЫКАЮ, (горе писатель) Вы наш.

Иван Житник

Шановний ХХХ, у мене з ВАМИ не має теми для дискусії. І не хочеться на це витрачати час. Будь ласка,  переходьте на обговорення інших блогів...ЩАСЛИВИХ ОБГОВОРЕНЬ!

ХХХ

Да у Вас есть только интерес к молоденьким девочкам, которых Вы приглашаете посетить Ваш блог , но есть народное высказывание, ЗАБРАЛ  БОГ СИЛЫ,  ЗАБЕРИ И МЫСЛИ ! Счастливых Вам МЫСЛЕЙ,  ПОКА!!!!!

Гость 55

Шановний пан Житник !
Як кажуть , не нервуйте і не переживайте.
Я завжди вам відповідав на чудові замальовки ( поетичні, жудожні). Думав, що ви співець природи, а не чмиря...
Дуже люблю Ліну Костенко і хочу нагадати іі рядки :

...і не знецінюйте коштовне
не загубіться у юрбі,
не проміняйте неповторне,
на сто єрзаців у собі.

Додати - вже нічого. Співайте про природу!

Иван Житник

Я завжди пишу про добрі справи ( хто  б їх не творив), природу, красу, позитив...

Иван Житник

Врешті - решт, почитайте хоча б блог "Україна в нас одна...". Що там не так? Мені що - взагалі перестати писати, якщо тому ж ХХХ щось не подобається? Це ж моє право писати про те, що я хочу. Ви ж бачите, які дурниці він пише.Останніх п'ять років я взагалі був безробітнім (в районі не давали роботи за мої переконання). То - це добре було? Але ж творив - БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА створив власноруч, написав і видав дві прозові книги, закінчую поетичну. Виграв Всеукраїнський творчий конкурс "Історії з життя".То мені що - кожному коментаристові, якому щось не подобається в моєму блозі - дякувати від душі?

profitmaker

 
Я завжди пишу про добрі справи ( хто  б їх не творив), природу, красу, позитив...

а про не дуже добрі не пишите? Smile

profitmaker

ЛИЦЕМІРИ

За  піввіку,  що  я  вже  відмірив,
Понабачивсь-таки  лицемірів…

Він  –  діяльний,  аж  спина  парує,
Тільки  хоче,  щоб  спина…  чужа.
Як  зустріне  тебе  –  поцілує,
А  одвернеться  –  гострить  ножа.

Перед  боєм  (мабуть,  з  переляку)
Він  геройськи  заверещить,
А,  піднявши  колегу  в  атаку,
Сам  сховається  в  ближні  кущі.

Він  на  людях  –  борець  за  колиску.
Проклинає  заморський  город
І,  скотлянського  випивши  віскі,
Пише  твір  про  радянський  народ.

«Одягаймо,  -  гука,  -  вишиванку!»,
За  ганчірку  ж  з  клеймом  «адідас»
Чи  за  іншу  модерну  «загранку»
Він  і  рідного  батька  продасть.

Вчує  пісні  народної  чари  –
І  (прилюдно)  сльоза  попливла.
Тільки  палець  об  палець  не  вдарить,
Щоби  пісня  народна  жила.

Осідлавши  моральні  орбіти,
Всі  трибуни  уже  розхитав,
Поучає,  як  матір  любити,
А  свою  в  богадільню  віддав.

Хрест  на  шиї  висить  в  лицеміра…
І  розгадок  тут  дуже  простий:
Не  тому,  що  сповідує  віру,
А  тому,  що  той  хрест  –  золотий.

От  коли  мені  духу  не  стачить
І  скажу,  що  під  сяєвом  зір
Лицемірів  не  чую,  не  бачу,  -
Буде  й  ще  вам  один  лицемір.

ХХХ

И.ЖЫТНИК ! Пишите о природе, возвышайте Украину, народ,  но не надо Вам лезть в политику, ведь это грязное дело и свой авторитет в народа Вы никода не подымите если будете связывать творчество с ПОЛИТИКОЙ, а в дальнейшей Вашей карьере ДАЙ БОГ ВАМ УДАЧИ!!!!

view counter
view counter

Сейчас на форуме

Сергій Скакун
telepin

Зарегистрированных 2
Гостей 1354
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 170342
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 64991
Последний зарегистрированный пользователь helpcenter.sumy

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.