У мэра Глухова два новых зама

Сегодня стало известно, что сферы функциональных обязанностей, за которые отвечала Марианна Васильева, распределили пополам между Инной Самоброд и Владимиром Гладким – двумя новыми замами.

Соответствующее решение подписано мэром Глухова Мишелем Терещенко, который приезжал в пятницу, по видимому, только затем, чтобы черкнуть на документе свой автограф. Марианна же, будет содействовать в работе, связанной с призывом граждан на срочную военную службу, допризывную подготовку. Об этом чиновница сообщает на своей странице в Фейсбуке, пишет hlukhiv.info.

"Дорогі глухівчани,друзі та колеги! Так,як я просто не маю фізичної можливості відповісти всім на телефонні дзвінки,хочу звернутися до Вас у соціальній мережі. Сьогодні зранку отримала свою нову посадову інструкцію, підписану міським головою М.Терещенком від 13 грудня 2019 року . Саме з цього дня я тільки сприяю роботі,повязаній з призовом громадян на строкову військову службу,допризивну підготовку...На роботу прийнято 2 заступники- це Самоброд Інна Володимирівна,колишній викладач медичного учиища та Гладкий Володимир Васильович, пастир церкви "Віра,Надія,Любов" ,між якими було розподілено мої повноваження - культура,освіта,медицина- Самоброд, соціальний захист,служба у справах дітей - Гладкому. Тепер зрозуміло,чому Терещенко приїздив на роботу в п"ятницю- питання не стосувалось сесій чи лікарні, пільгових рецептів чи хворих на гемодіаліз...Все дуже просто- знову підло та підступно зробити так,щоб я не мала змоги нормально працювати. А Демішева та Павленко привселюдно попереджали мене про проблеми,я навіть і здогадатися не могла,що так можно-без сесій, без погодження на депутатських комісіях...хворим виплатити кошти не можна,а прийняти людей на посади-не проблема. Бажаю новоприйнятим колегам протриматися довше ніж їх попоредник Ігор Зеленський, а найголовніше- не втратити моральні якості людини на цих "посадах". А для себе зробила висновок,що не робиться,то все на краще..Люблю своє вистраждане від навали місто і вірю у кращі зміни!!!!", - написала она.

view counter

Сейчас на форуме

Петричин Софія
telepin
Евгений Кудлай
калиниченко таня

Зарегистрированных 4
Гостей 1474
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 121095
Все сообщения 270743
Всего зарегистрированных пользователей 49660
Последний зарегистрированный пользователь ysynuk

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.