На Сумщине новый губернатор

Сегодня, 11 марта, в Сумской облгосадминистрации представили нового главу.

Им стал бывший военный прокурор из Харькова Роман Грищенко.

Представлял нового главу ОГА первый заместитель главы Офиса президента Украины Сергей Трофимов.

Новый глава ОГА назвал первоочередные задачи: дороги, инвестиции, медреформа...

Напомним: Романа Грищенко утвердили на заседании Кабинета Министров Украины еще 29 января. После него было еще три претендента – Дмитрий Живицкий, Анатолий Ченцов и Виталий Ткаченко. До него было еще трое - Сергей Леонов, Инна Пащенко и Роман Семенуха

Роман Грищенко - военный прокурор Харьковского гарнизона (с апреля 2018 года). Полковник юстиции. До назначения на Харьковщине он работал военным прокурором Киевского гарнизона. В органах военной прокуратуры работает более 13 лет.

Родился в с. Екатериновка Первомайского района Николаевской области. В 2005 году окончил юридическую академию им. Ярослава Мудрого. Женат, имеет двоих детей.

Напомним: 11 июня президент Украины Владимир Зеленский уволил Николая Клочко с должности главы Сумской ОГА. С конца июня вр.и.о. главы Сумской ОГА была Ирина Купрейчик.

Свирид Голохвастов

 Кудлай ! Ти хоч вивчи як ця посада зветься!

Ти звідки ? З Сироватки чи з Бездрика ?

Де ж ти цю мову узяв, а рідну забув ?

Йосип Йосипович

Атитеза! Якщо тобі призначити губернатором самого Господа, то буде не такий, бо ти своєю мовою дістанеш усю піднебесну.

Між іншим, і у Сироватці, і у Бездрику живуть нормальні люди, як і на всій нашій Слобожанщині. 

А ти звідки, такий розумний? Мабуть, із Галиції? То їдь туди і там обирай собі виключно україномовного губернатора. А нас влаштує білінгвістичний.

Свирид Голохвастов
  • Шановний городянин ! Вибачте,  ви прочитали, АЛЕ НЕ ЗМОГЛИ ЗРОЗУМІТИ усього лише трьох строчок тексту.
  • Мушу пояснити : у цих трьох строчках йшлося про те , що не існує  в Україні  посади губернатора. Є голова обласної державної адміністрації. 
  • У Сироватці і Бездрику дійсно живуть нормальні люди - хіба по-іншому написано ? Але вони розмовляють на рідній мові , як і на всій Слободжанщині " . 
  • Йшлося тільки про вас,  городянин- кудлай.
Йосип Йосипович

Ви вважаєте, що ті, хто говорить не українською, не нормальні?

Слобожанщина - це багатонаціональний край. А за характером завжди був інтернаціональний. І питання мови ніколи нікого не хвилювало. Кожен говорив тією мовою, якою забажає. А володіння іншими мовами вважалося престижним. Тільки тоді, коли до нас понаїхали  такі, як Ви - "западенці", то для всіх почалися проблеми, бо вони, крім своєї мови з галицьким діалектом, яка схожа більше на польську, ніяких мов не знають і знати не хочуть. 

Заставте щирого партіота Парубія говорити російською, то буде "Азаров навпаки". 

"Языками он владел недурно.

Их число равно, примерно, трём:

Административный, нецензурный, 

Ну и свой родной - со словарём".

Мені здається, цей віршик про Вас і ваших земляків.

Свирид Голохвастов

Я так і не зрозумів : ви таки вивчите як посада правильно зветься  чи ні : ГОЛОВА  ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ .

ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТ ВИ НАШ.

Йосип Йосипович

Мені особисто байдуже. Голова чи губернатор, міський голова чи мер. РОЗУМНИК ВИ НАШ, я говорю про мову...і про вашу ненависть саме до російської...А якщо хтось буде говорити англійською, то Ви будете його вважати англійським шпигуном?

Свирид Голохвастов

 "Какая разница "  Так ?

А з приводу шпигуна ( от істинно  російська позиція !) - то я й вас поки що шпигуном не вважаю 

Пупкин Арнольд Абрабович

"Городянин" написав херню - так виправ, а не бульби дуєш!

Йосип Йосипович

"Російська позиція" - це не хвороба. Там живуть теж нормальні люди, які мають свою позицію. Цю позицію у 2014 р у них сформували різні "укропівці", "правосєки" та "нацкорпуси", які окрім горя нікому нічого не принесли, тільки дали привід Путіну на нашій території "захищати русскоязычное население". 

І зараз ви, пане(чи пані) Антитеза, продовжуєте роздмухувати мовне питання, що ні до чого хорошого не призведе. Це, з точки зору "російської позиції", називається "дразнить гусей" і добре описано у байках Крилова "Слон і Моська". 

Йосип Йосипович

Йосип Йосипович

До речі, перша "моська-яцик", яка почала це роздмухувати, за перші два роки війни на Донбасі стала доларовим мільярдером, а друга "моска-порох" у сто разів збільшив свої статки, які зараз навіть неможливо порахувати. А зараз чкурнув у Іспанію, мабуть, тікаючи від "караючого меча революції гідності". Smile

Свирид Голохвастов

ВИБАЧТЕ, ВИБАЧТЕ, ВИБАЧТЕ ВСІ , хто брав участь у розмові ! 

Якби я знав скільки бруду в цій людині, я б його не чіпав !

Хоча таких теж потрібно знати....

Йосип Йосипович

Не зрозумів, у чому "бруд"? У посаді голови ОДА, у губернаторові? Чи у моєму наполяганні, що будь-яку мову треба поважати?

Ви почали з мовного питання, а дішли до "російської позициї". То чого ви хочете? 

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.