Запах крові. Регіонали шаленіють

Відрив у першому турі Януковича від Тимошенко на 10% викликав у регіоналів таку ейфорію, що вони остаточно зірвалися з ланцюгів. Від запаху крові пораненого супротивника братва ошаленіла і робить все, щоб скоріше і переконливіше його прикінчити. Вчора ці браві молодці буквально зґвалтували Литвина. І той, порушуючи усі норми регламенту, поставив на розгляд зміни до закону про вибори Президента. Парламент мав вигляд театру абсурду.

Відрив у першому турі Януковича від Тимошенко на 10% викликав у регіоналів таку ейфорію, що вони остаточно зірвалися з ланцюгів. Від запаху крові пораненого супротивника братва ошаленіла і робить все, щоб скоріше і переконливіше його прикінчити.

Вчора ці браві молодці буквально зґвалтували Литвина. І той, порушуючи усі норми регламенту, поставив на розгляд зміни до закону про вибори Президента. Парламент мав вигляд театру абсурду. Братва забарикадувала двері, стояла і сиділа по боках у спікера, теревенила по телефонах, швендала по залі, а дехто навіть спав, зронивши голову на стіл.

Ця вистава продовжувалася шість годин. Нарешті спікер поставив зміни до закону на голосування. Табло висвітило результат: 233 голоси «за». Братва у захваті. Справу зроблено. Кворум членів виборчих комісій при затвердженні протоколів результатів голосувань скасовано. Шлях до фабрикування «потрібних» результатів відкрито. А ще місяць тому ці ж депутати із шкіри лізли, доводячи, що після початку виборчої кампанії поправки до закону вносити не можна.

За зміни до закону проголосували і 29 депутатів з пропрезидентської партії «Наша Україна». Телебачення показало, як регіонали сидять на місцях депутатів з «Нашої України» і голосують їх картками.

Були сподівання, що Ющенко закон не підпише. Сьогодні виявилося, що сподівалися марно. Підписав. Те, що вчора Янукович впевнено заявляв, що президент закон підпише, і те, як проголосувала його партія, підтверджує про домовленості між двома Вікторами.

Ющенко остаточно впав в очах колишніх його прихильників.

Антибиотик.

Братва у захваті. Адепты в ужасе. Пастор молится, Григян климаксует, народ на Майдан собирает... Laughing out loud

Киричок, я не хочу твоей крови...

А люди устали от БЮТовской брехни. Да и пугаться уже устали. Перегнули вы со "страшилками"...))

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 103297
Все сообщения 255104
Всего зарегистрированных пользователей 41774
Последний зарегистрированный пользователь ihugifeza

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.