Хроники покращення.

Вы уже давно ждали? А ось вам (с) Квартал-95

Без комментариев:

http://www.meria.sumy.ua/index.php?newsid=32245

 
Цитата:
Виконавчий комітет встановив тариф на перевезення за маршрутом №51 «Піщане - Прокоф’єва» у розмірі 3 грн.

«Встановити ПП Горпенку В.В. тариф вільний на перевезення 1 пасажира на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №51 «Піщане – Прокоф’єва» згідно з наданими розрахунками в розмірі 3 грн. за згодою сторін», - йдеться у рішенні, ухваленому сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Як пояснив начальник відділу логістики та зв’язку Валерій СЕМЕСЕНКО, у додатковій угоді з перевізником буде визначено, що вартість проїзду від вул. Прокоф’єва до АЕН становитиме 2 грн., від вул. Прокоф’єва до Піщаного – 3 грн., від АЕН до Піщаного – також 3 грн.

Конкурс на перевезення за цим маршрутом ПП Горпенко виграв у жовтні 2010 року, і відповідно до умов договору не мав права на перегляд тарифу протягом року. У січні 2012 року перевізник подав свої розрахунки до управління соціально-економічного розвитку. Необхідність змін викликана збільшенням вартості пально-мастильних матеріалів та витрат на обслуговування автобусів. Після детального розгляду та опрацювання документації та розрахунків, управління соціально-економічного розвитку підготувало проект рішення виконавчого комітету.

Нагадаємо, що у договорах з перевізниками, які були укладені за підсумками минулорічного конкурсу, визначений тариф у розмірі 2 грн. та є норма щодо необхідності погодження його зміни з виконавчим комітетом не раніше ніж через рік.

Нова вартість проїзду за маршрутом №51 вступить в дію після підписання з перевізником відповідної додаткової угоди.

Автор: Моша Андрій - Дата публікації: 10.03.2012, 15:15

 Если бы еще Андрюшке ума хоть немного, чтобы расшифровать на официальном сайте мэрии, что такое "АЕН", и было бы вообще красота Smile

без ника..

И самое смешной, Минаев опять ни при чём. Тыпа ОТДЫХАВ за 100 долларов в сутки без хавчика и процедур. Party

Ай-я-яй!

У кого-то покращення сразу на 50%!

Везёт же людям! Crazy

view counter

Сейчас на форуме

Caretaker
Евгений Кудлай

Зарегистрированных 2
Гостей 1177
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 113835
Все сообщения 264700
Всего зарегистрированных пользователей 46719
Последний зарегистрированный пользователь uwosica

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.