Хроники покращення.

Вы уже давно ждали? А ось вам (с) Квартал-95

Без комментариев:

http://www.meria.sumy.ua/index.php?newsid=32245

 
Цитата:
Виконавчий комітет встановив тариф на перевезення за маршрутом №51 «Піщане - Прокоф’єва» у розмірі 3 грн.

«Встановити ПП Горпенку В.В. тариф вільний на перевезення 1 пасажира на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №51 «Піщане – Прокоф’єва» згідно з наданими розрахунками в розмірі 3 грн. за згодою сторін», - йдеться у рішенні, ухваленому сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Як пояснив начальник відділу логістики та зв’язку Валерій СЕМЕСЕНКО, у додатковій угоді з перевізником буде визначено, що вартість проїзду від вул. Прокоф’єва до АЕН становитиме 2 грн., від вул. Прокоф’єва до Піщаного – 3 грн., від АЕН до Піщаного – також 3 грн.

Конкурс на перевезення за цим маршрутом ПП Горпенко виграв у жовтні 2010 року, і відповідно до умов договору не мав права на перегляд тарифу протягом року. У січні 2012 року перевізник подав свої розрахунки до управління соціально-економічного розвитку. Необхідність змін викликана збільшенням вартості пально-мастильних матеріалів та витрат на обслуговування автобусів. Після детального розгляду та опрацювання документації та розрахунків, управління соціально-економічного розвитку підготувало проект рішення виконавчого комітету.

Нагадаємо, що у договорах з перевізниками, які були укладені за підсумками минулорічного конкурсу, визначений тариф у розмірі 2 грн. та є норма щодо необхідності погодження його зміни з виконавчим комітетом не раніше ніж через рік.

Нова вартість проїзду за маршрутом №51 вступить в дію після підписання з перевізником відповідної додаткової угоди.

Автор: Моша Андрій - Дата публікації: 10.03.2012, 15:15

 Если бы еще Андрюшке ума хоть немного, чтобы расшифровать на официальном сайте мэрии, что такое "АЕН", и было бы вообще красота Smile

без ника..

И самое смешной, Минаев опять ни при чём. Тыпа ОТДЫХАВ за 100 долларов в сутки без хавчика и процедур. Party

Ай-я-яй!

У кого-то покращення сразу на 50%!

Везёт же людям! Crazy

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 101702
Все сообщения 253429
Всего зарегистрированных пользователей 40943
Последний зарегистрированный пользователь ufipad

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.