3:3 - моральна перемога українців!

 

Barmaley

Всегда считал, что  3:3  - это ничья.  Всё остальное - софизмы. А проще - словоблудие.

Потому что какая победа? НА СВОЁМ ПОЛЕ - это скорее поражение.  Wink Будьте честнее Wink

Иван Житник

Я слухав інтерв'ю Олексія Михайличенка - він сказав саме так. Мабуть, щоб вселити віру гравцям: вони грати вміють і зможуть ще посилити гру. Щодо "словоблудия". 3:3 - не такий уже й поганий результат для будь-якої команди у грі з німцями...Тим більше, що наша збірна перебуває в пошуку не тільки гри, а й виконавців для неї...

Barmaley

 
Zhytnyk написал:
Я слухав інтерв'ю Олексія Михайличенка - він сказав саме так. Мабуть, щоб вселити віру гравцям: вони грати вміють і зможуть ще посилити гру.

бгггггггггг

Иван Житник

Не завжди добре підготовлені фізично та фунуціонально команди виграють у команд, які мають сильний моральний стержень. І якщо він буде в збірної України, то й перемоги будуть - не тільки моральні, а й за результатом. Із німцями - це поки що моральна перемога над тим, а, можливо, в першу чергу над собою, що з будь-якою збірною фактично можна грати на рівних. За своє життя я зіграв 649 офіційних матчів, знаю про що кажу...

view counter
view counter

Сейчас на форуме

Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 1
Гостей 1666
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 170097
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 64997
Последний зарегистрированный пользователь prometej

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.