Як правильно приготуватися до вагітності

Все частіше сьогодні зустрічається народження діточок з різними патологіями, тому відповідальні батьки завчасно готуються та планують вагітність. Гарне здоров’я майбутніх татка та мами – практично запорука появлення здорового малюка.

Щоб вагітність була максимально безпроблемною, а запланована дитинка мала всі шанси народитися вчасно та без хвороби, майбутнім батькам потрібно вести здоровий спосіб життя. Навіть якщо раніше ви не робили цього, напередодні вагітності треба:

  1. залишити шкідливі звички (вживання алкоголю, паління, зловживання кавою та чорним чаєм, тощо);

  2. звернути увагу на раціон харчування. Багато їсти свіжих фруктів, овочів, горіхів та інших продуктів багатих на вітаміни та мінерали. Перестати вживати готові продукти, насичені консервантами, барвниками, посилювачами смаку та подібними отрутами;

  3. бути фізично активними (займатися спортом, багато гуляти);

  4. не перенавантажуватися, достатньо відпочивати та спати;

  5. жінкам обмежити прийняття гарячих ванн, саун, лазень.

Професійна допомога 

Планування вагітності обов’язково включає консультації з лікарями різних фахів. Для жінок – це насамперед акушер-гінеколог, для чоловіків – уролог. Обом майбутнім батькам потрібно відвідати терапевта.

Крім огляду він призначить обстеження та аналізи, щоб ґрунтуючись на їх результатах, дати рекомендації щодо вагітності. Навіть у здорових на перший погляд людей можуть бути інфекції або хронічні захворювання, не вилікував які, можливо нашкодити дитині.

Особливі моменти 

Якщо ви тимчасово чи постійно приймаєте будь-які ліки, обов’язково необхідно розповісти про це фахівцю, щоб лікар вирішив, безпечні вони для здоров’я плода чи потрібно замінити на інші ліки або зовсім скасівати.

При хронічних захворюваннях жінкам потрібно відвідати відповідних фахівців, а також обов’язковим є профогляд у стоматолога. Якщо жінці 35 та більше років і це буде її перша дитина, необхідна консультація генетика, бо у такому віці зростають шанси народження дитинки з генетичними порушеннями.

Довіряйте професіоналам 

Працівники медичного центру "Мати та дитина" mdclinics.com.ua завжди готові допомогти вам з вибором фахівця, надати професійну консультацію та допомогу, які стануть запорукою легкої вагітності та народження здорової дитинки.

Планування вагітності – відповідальне рішення розумних сучасних батьків! 

®

view counter
view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.