Як підготуватися до подорожі ®

Очікування відпустки приносить не менше задоволення, ніж сам відпочинок. Якщо заздалегідь вивчити загальні правила приготування до поїздки, зібрати валізи і завершити робочі справи, дні до бажаного відльоту пролетять дуже швидко.

Планування та складання речей

Перш, ніж планувати відпочинок, потрібно детально вивчити інформацію про місце туристичної поїздки. Незалежно від того, яка вона буде – пляжна, екскурсійна, активна – варто подивитися прогноз погоди на дні відпустки. Буде прикро, якщо відпочинок на острові припаде на сезон дощів. Турфірма Івано-Франківськадопоможе вибрати оптимальний час для подорожі. 

Необхідно вивчити правила перебування в країні, і, якщо потрібно, зробити візу. Якщо країна, в яку планується подорож, екзотична, необхідно відвідати лікаря і пройти вакцинацію.

Потрібно ознайомитися з календарем важливих культурних подій, прочитати про пропоновані варіанти дозвілля. Зараз навіть у маленький містах є веб-сайти, які вміщують список заходів на найближчі місяці. Не зайвим буде завантажити офлайн-карти (можна зберегти до шести карт водночас), та відмітити культурні пам’ятки, які треба відвідати. Це допоможе зекономити час. Прокласти маршрут допоможуть пристрої на основі iOS или Android. З ними загубитися в незнайомому місці буде набагато важче.

Знання місцевої мови дозволить швидко завести нових друзів. Перед від’їздом варто купити розмовник (вони легкі, тож можна носити їх з собою), і почати вивчати основні фрази. Викликати таксі, скупитися в магазині чи пояснити щось лікарю – все це суттєво полегшить життя у відпустці.

Плануючи провести відпустку на популярному туристичному курорті, обов’язково потрібно покласти в валізу:

  • • документи;

  • • медикаменти;

  • • гроші;

  • • засоби особистої гігієни;

  • • зарядний пристрій та адаптер до нього;

  • • путівник;

  • • сонцезахисний крем.

На випадок прогулянок піша, можна захопити зручні кросівки, панаму та спрей від комарів. Збираючи валізу, варто залишити зайве місце – для подарунків та сувенірів.

Нюанси, про які необхідно пам’ятати

Підготовка до подорожі має починатися ще в турагенстві. Якщо планується активний відпочинок – серфінг, парасейлінг, трекінг – не зайвим буде попросити менеджера оформити страхування. Це особливо важливо для сімей, які відпочивають з дітьми. Таке рішення дозволить не хвилюватися про можливу небезпеку.

Ще одна важлива деталь – підключення до Інтернету. Більшість готелів пропонують безкоштовний Вай-фай лише в лобі. Якщо хочеться весь час бути в мережі, потрібно задуматись про роумінг. Можна дізнатися у мобільного оператора, які є вигідні пропозиції. Багато туристів, які залишаються в незнайомій країні більше, ніж на два тижні, купують місцеву сім-карту, і користуються Інтернетом від локального провайдера. Це дозволяє їм бути на зв’язку з місцевими друзями, викликати таксі, використовувати інтернет, не хвилюючись про рахунок за роумінг.

Від'їжджаючи з дому, потрібно попередити колег та близьких про тимчасову відсутність. На хостингу електронної пошти є корисна функція – можна розмістити повідомлення, яке буде з'являтися щоразу, як хтось захоче надіслати листа. Необхідно завершити всі початі справи, або домовитися про перенесення термінів їх здачі.

Гарна підготовка – гарантія приємно проведеної відпустки. Підготувавшись до подорожі, не потрібно забувати про адаптацію в перші дні по прильоту. Не варто зловживати алкоголем та екзотичними справами, а також терміново оглядати всі визначні місця. Спершу краще виспатися, аби акліматизація пройшла легше.

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.