Як правильно використовувати VELO: особливості процесу та рекомендації ®

На правах реклами. Продукція містить нікотин та викликає залежність. Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Паучі VELO дозволяють повнолітнім споживачам отримувати порцію нікотину, просто помістивши пауч між яснами і верхньою губою. У процесі використання ваші руки залишаються вільними, тому ви можете продовжувати займатися речами, які вам цікаві: танцювати, подорожувати тощо – ніяких обмежень!

Розташуйте пауч під губою таким чином, щоб він щільно прилягав до ясен. Рекомендується вибрати місце між другим і третім зубами. Тримайте VELO від 5 до 30 хвилин, орієнтуючись на власне насичення. Не намагайтеся засунути пауч занадто далеко, адже у вас може початися підвищене слиновиділення або виникнути першіння в горлі.

Після цього використані паучі можна прибрати в спеціальний відсік, який знаходиться на кришці банки: https://go-velo.com.ua/

Рекомендації щодо використання паучів VELO

Протягом однієї сесії слід використовувати тільки один нікотиновий пауч. Розміщувати два і більше одночасно не рекомендується, адже надмірна кількість нікотину може позначитися на вашому самопочутті, тому користуйтеся паучами відповідно до інструкції виробника. 

VELO – це технологія для поступового і рівномірного насичення нікотином у пасивному режимі. Це означає, що паучі не призначені для жування, ковтання і розсмоктування. Зокрема не рекомендується вживати алкоголь, їжу або курити, поки ви використовуєте паучі, оскільки підвищується ризик їх випадкового проковтування.

Використаним паучем не можна користуватися повторно. Утилізуйте його і скористайтеся новим. Так ви отримаєте потрібну кількість нікотину зі смаком обраних паучів VELO.

Нікотинові паучі VELO: на що звернути увагу

Якщо ви розмістили пауч під верхньою губою, але в місці його зіткнення з яснами відчувається сильне поколювання – це нормально. Так ваш організм реагує на дію нікотину, який почав вивільнятися з пауча. У процесі використання VELO відчуття поколювання значно зменшиться і воно ніяк не відволікатиме вас від справ, якими ви займаєтеся на момент використання VELO. 

Однак вам слід негайно припинити використання паучів, якщо:

  • • ви почали відчувати запаморочення будь-якого ступеня;

  • • поколювання в області пауча надто сильне;

  • • на вашому тілі з'явився висип або помітні інші алергічні реакції, особливо на обличчі або руках, якщо ви торкалися ними паучів.

Дані симптоми можуть говорити про неправильно підібрану міцність VELO, наприклад, із надто великим вмістом нікотину в одному паучі. Також це може траплятися, коли організм відторгає одну з речовин у складі нікотинових паучів VELO. 

Відчуття першіння в горлі – це теж не нормальне явище. Воно може говорити про те, що ви неправильно розмістили пауч або в невідповідному для цього місці.

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.