Пилососи для дому від Bosch

Якщо ви шукаєте новий якісний пилосос, зверніть увагу на продукцію відомого бренду Bosch. Виробник використовує сучасні технології, гарантує німецьку якість, сервіс на обслуговування протягом всього періоду експлуатації.

Нові пилососи з інноваційними функціями та можливостями представлені в каталозі виробника. Придбати таку продукцію можна у офіційних дилерів.

Види пилососів від Bosch

В асортименті представлені наступні різновиди побутової техніки:

  • • бездротові акумуляторні моделі;

  • • пилососи з контейнером;

  • • пилососи з мішком;

  • • миючі пристрої;

  • • ручні компактні акумуляторні моделі.

Також у продажу великий вибір аксесуарів, комплектуючих та запчастин, які можуть знадобитися з часом. Перевага техніки цього німецького бренду в тому, що від дає довгострокову гарантію на двигуни, які використовуються в моделях. Щоб отримати можливості безкоштовного обслуговування мотору протягом 10 років з моменту придбання пристрою, треба зареєструвати свій пилосос на офіційному сайті виробника. У кожної моделі є унікальний номер, який і треба вказати для реєстрації. Після цього вам прийде підтвердження отримання додаткових гарантійних можливостей.

Обираючи пилосос, треба одразу вирішити, для чого він вам, як ви плануєте його використовувати. Виробник випускає бюджетні моделі з мішком. Вони підходять тим користувачам, які не можуть дозволити собі сучасні акумуляторні моделі з контейнером, але хочуть відчувати зручність та комфорт під час прибирання.

Якщо у вас вдома немає килимів, іншого м'якого покриття на підлозі, то можна придивитися до миючих моделей. Вони зручні та багатофункціональні. Вологе прибирання вже ніколи не буде проблемою. Акумуляторні моделі підходять тим користувачам, котрі вже втомилися постійно перемикати дріт пилососа від розетки до розетки. Такі пристрої легкі, маневрені й потужні.

Як придбати новий пилосос

Виробник співпрацює напряму з багатьма торговельними точками в нашій країні. Ця продукція представлена в великих мережах супермаркетів побутової техніки. Перед придбанням треба переконатися, що ви обираєте оригінальну модель. Попросіть у менеджера всі супровідні документи, паспорти виробу. Перевірити модель можна на сайті компанії за її персональнім кодом.

Пилосос прослужить вам не одне десятиліття, гарантія на двигун видається на цілих десять років. Тепер в вашому домі завжди буде чистота та порядок. 

®

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.