Рейтинг найсмачніших ролів у Львові

Коли мова заходить про кухню країни Сонця, що сходить (Японія), на думку мимоволі приходить спогад про суші. Саме цією стравою, що майстерно приготовлена з рису та морепродуктів, готовий побалувати замовника онлайн-ресторан Орігамі, що діє у Львові. Саме тут численні відвідувачі можуть потішити себе будь-яким різновидом, представленими в меню:

  • • Маки, що можуть мати вигляд Хосомакі (монороли з 3-х компонентів), Урамакі (роли з рисом назовні), Футомакі (вироби великих розмірів, що вирізняються комбінованою начинкою).

  • • Темакі, які легко пізнати завдяки конусоподібній формі.

  • • Гункані, що овальні на вигляд.

  • • Нігірі (рис, поєднаний з 1 шматочком риби).

Щоб скуштувати страву на свій смак, потенційному замовнику не обов`язково навіть виходити з дому. Для вирішення цієї проблеми закладом здійснюється доставка суші у Львові (обов'язково в якісній та зручній упаковці).

Яка страва смакує найбільше

Якщо прийняти до уваги уподобання різних людей, то навряд чи вдасться визначити найсмачнішу та найкращу за виглядом страву з рису та морепродуктів. Кожний різновид суші має свої переваги:

ФІЛАДЕЛЬФІЯ З ОВОЧАМИ

1) Так склалось, що перше місце за популярністю у споживача впевнено замають ніжні за смаком та ситні роли Каліфорнія та Філадельфія. Онлайн-ресторан Орігамі готовий запропонувати клієнту такі різновиди, як Каліфорнія Сяке (с лососем, авокадо та японським омлетом), Каліфорняя Магуро (з тунцем), Філадельфія з лососем, Каліфорнія Кенсей (з копченим лососем).

КАЛІФОРНІЯ УНАГІ

2) На другій позиції знаходиться суші Унагі, куди включено копченого вугра. Така страва вирізняється не тільки особливим смаком, але й корисними властивостями. Крім того, заклад пропонує вироби з авокадо та ікрою летючої риби (Каліфорнія Унагі, Унагі Темпура, Хотто Унагі). Також в Орігамі пропонують Мамэ Унагі, що з вугрем, авокадо та огірком.

НІГІРІ “СЯКЕ”

3) Відповіддю на вибагливість гурманів буде традиційне Нігірі Сяке, де не застосовуються екзотичні смакові добавки. У цій страві міститься тільки рис, зварений за особливим рецептом, та шматок свіжісінького лосося (зверху). При споживанні Нігірі Сяке користуються паличками, а самий краєчок змащують соєвим соусом. Між іншім, коли інгредієнтом страви є сирий лосось, поширений в азіатських рецептах, в цілях безпеки в хід іде соус з імбиром

ФЕЛІКС ХОТАТЕ

4) Для споживачів, що знаються на вишуканих смаках, найбільш бажаними будуть багатокомпонентні вироби. Саме для цього кухарі вигадують нові оригінальні сполуки. В якості прикладу слід згадати роли з авокадо (Фелікс Хотате, Маме Эбі, Хотто Унагі). Притому, використання авокадо спроможне зіграти роль відтінювача та пом`якшувача смаку таких харчів, як вугор, морський гребінець, креветка, лосось.

5) У випадку, коли страва використовується як закуска, наголос треба ставити на варіанті Хосомакі. Окрім норі та рису, виріб має начинку з лосося, вугра, креветки або тунця. Найкращим вибором для тих, хто полюбляє лосося, буде Сяке-Макі. Цінителям тунця підійде Магуро Макі.

Апогей насолоди смаком у місті Лева

Споживачів, які мають бажання замовити суші в Орігамі, чекає приємний сюрприз у вигляді набору вітамінів та насичених жирних кислот, що так потребує людський організм. Ця страва здатна нагодувати досхочу навіть чоловіка богатирського зросту. Не зашкодить вона і жінці, що боїться надлишку калорій. А оскільки ціни не зашкалюють і виробник використовує найсвіжіші харчі, поласувати суші забажає навіть дитина. Тим паче, що кухарі сьогодення демонструють справжні дива пошуку та виготовлення страв, яких раніше не існувало.

Переваги придбання суші в онлайн-ресторані

Зверніться за адресою: origami.lviv.ua – і зможете насолодитись споживанням дивовижних страв у затишку власного житла чи місця роботи. Саме цьому сприяють зусилля закладу Орігамі суші, що гарантує:

  • • Приготування харчів тільки з надходженням замовлення;

  • • Отримання готового виробу впродовж години;

  • • Використання під час доставки ємностей, зберігаючих бажану температуру – гарантія надзвичайного смаку та свіжості страви. 

®

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.