Студент СумГПУ заявил об угрозах со стороны председателя государственной экзаменационной комиссии

Сегодня выпускник магистратуры Сумского педуниверситета Даниил Скачков разослал в СМИ письмо следующего содержания:

«Студентам СумДПУ погрожують ради помсти!!!

2 липня 2014 року,  мені зателефонували з деканату: Просимо Вас підійти в деканат завтра (03.07.14 на 12:00). На питання – З якого приводу? Відповіли, що вони не знають.

Пізніше з’ясувалося, що викликають ще 3-х студентів. І ,як не дивно, всі писали дипломні або магістерські роботи у одного наукового керівника Лободи В.Б., це здалося "відносно" дивно. Чому відносно, тому що у голови державної екзаменаційної комісії (ДЕК) Мороза І.О. з нашим науковим керівником давні конфлікти. Прошу відмітити, що випускників було близько 90 студентів, а вибрали лише наші 4 роботи, всі одного наукового керівника- прям дуже вибірково.

Прийшли до голови ДЕК втрьох: випускники магістратури Скачков Данило і Морозенко Олександр та випускниця – спеціаліст Артамонова Оксана, , і почали його слухати.

 -" Перевірив ваші роботи, і помітив, що в них має місце плагіат, і це  дуже серйозно. Я написав листа до прокуратури про це, і до Міністерства освіти і науки про відкликання свого підпису, і вам не видадуть дипломи і анулюють їх". Монолог тривав більше 20 хвилин.

 Далі підмітив, що в принципі він може не зазначати наші прізвища, при умові написання "чистосердечного признания", в якому ми б написали "правду", як писали дипломи. Що "можливо" науковий керівник продавав нам інформацію уже в чистому вигляді, розписати корупційну складову, що від вас вимагав. Напишіть "чесно", якщо не буде так, я побачу. Дав нам годину для написання пояснювальної записки.

Коли ми виходили з кабінету,  Мороз І.О. попросив одного залишитися Морозенко Олександра, після того, як ми вийшли сказав: - "Якщо що передам твою справу до прокуратури, а там з тебе виб'ють, і того що ти не робив"

Після зазначеного часу ми повернулися з записками де розписали, як ми дійсно робили роботи, що науковий керівник нам допомагав, і що корупційної складової не було.

Голова ДЕК Мороз І.О. відповів, що ми його не переконали.

Від нас скажу, що грошей ми не платили при виконанні роботи, та при захисті, скарг на наукового керівника не маємо.

Якщо у них свої розборки, так хай самі і вирішують, чіпати студентів – це абсурд.

Для, тим паче, педагогічного університету, від рідного фізико-математичного факультету, ми такого не очікували. Погрози від когось, а  від професора, зав. кафедри є неприпустимі.  Ми сьогодні 4 липня будемо писати заяви на ім’я ректора, та якщо не буде результату – до прокуратури – ЗА ШАНТАЖ ТА ВИМАГАННЯ, і будемо добиватися мінімум звільнення його з університету.

Така "особа" не має морального права викладати».

Комментарии

Гость20014

Узнаю бизнесмена, что в очередной раз женился на молоденькой и бабло надо?

Гость

Мороз, ну ви і сука....

Випускник

А-а-а, Валерій Борисович у притаманному йому стилі "руками студентів" відстоює власні амбіції. Шановна, редакціє, для обєктивного висвітлення даного факту варто вислухати обидві сторони. Чекаємо продовження.

Роберт

Норм)

Гость45

Мороз интриган еще тот!! Sad(

Мороз йди геть

Згоден, що потрібно вислухати обидві сторони. Хоча знаю Мороза(і його виходки з студентами задля вирішення конфлікту з Лободою та щоб догодити декану Петренко) і знаю Скачкова, за яким завжди стояли горою студенти... Іван Мороз(не знаю як по-батькові) ідіть з посади по-доброму, не соромте свій факультет, любіть свою молоду п'яту дружину та дайте спокій Лободі

2008

Мороз- урод, гнида....! Хитрожпое седое чмо! Выпускник 2008 года.

3333

ого, спочатку треба все вияснити, а вже потім, якщо є докази,  писати до органів

Гость123

какой-то результат есть уже?  препод  забрал заявление или нет?

Гость321

 
Мороз- урод, гнида....! Хитрожпое седое чмо! Выпускник 2008 года.

Ох, уж эти запятые... Я так и не понял, последние две фразы о Морозе или о авторе??? Wink

А вообще, почему автор ничего не сказал по поводу обвинений в плагиате - был таков или нет? И кроме громких слов для колыхания общественных масс нужно иметь еще весомые аргументы и доказательства. 

Ну и про гору студентов за Скачковым Вы, уважаемый(-я), загнули чуток)

Гость234

Гость321, Бачу ви дуже уважно читаєте. 4 абзац, написано про плагіат. 

Якщо ви нарікаєте що не було  про плагіат - а це написано, то як можна Вам довіряти про відсутність гори студентів за Скачковим?

Олександр 71

"Схаменіться, будьте люди, бо лихо Вам буде..."

гость2222

проведите прессуху с преподом и студентами, так сказать "очную ставку" пусть каждый скажет свою правду!

Гость68

Плагіат - це серйозно. Відкрию таємницю: плагіат був у 100 % робіт студентів. І чому ото Мороз помітив лише в чотирьох?

Гость321

Я о том, что автор не подтвердил и не опроверг обвинения в плагиате. Просто сказано, что его в этом обвинили. Плагиат - это если больше 30% чужих мыслей, хоть с ссылками на источники, хоть без. И в связи с этим у меня вопрос к автору: обвинения Мороза справедливы или нет?

Гость555

 
а знаю Мороза(і його виходки з студентами задля вирішення конфлікту з Лободою та щоб догодити декану Петренко) і знаю Скачкова, за яким завжди стояли горою студенти... Іван Мороз(не знаю як по-батькові)

А як можна знати Мороза і його виходки, але не знати як його по-батькові???

56432

плагиат сейчас минимум 60% в работах, только почему только в этих четверых отмечено такое?  Stare :| Stare

Оксана111

а яка реакція Мороза?

Гость1221

Оксана111. Мороз мовчить, нічого не робить. Наразі у ректора лежить 2 заяви з вимогами звільнити Мороза. Чекаємо відповіді. Якщо ректор звільнить його, то це покаже логічність, чесність і справедливість університету. Треба зазначити, що напевно в інших університетах є такі ж випадки, але про них мовчать. Педунівер не поганий, просто там є люди, які говорять про проблеми. І це правильно.

6567

А якщо його не звільнять і він стане в наступному році головою ДЕК,студенти напевно не витримають і повстануть.

Гость1434

И правда, ректор в курсе о ситуации. И самое правильное уволить Мороза, это будет большим плюсом к рейтингу университета, тем более во время вступительной компании. Хотя зная Кудренка, ему не хватает решительности, но думаю в этот раз он приймет правильное решение.

Гость555

По вашій логіці для звільнення будь-якої людини достатньо заяви від студента і його листа в газету? О-хо-хо, скільки викладачів мені "насолило"... Напишіть електронні адреси ЗМІ, а якісь душо-роздираючі історії я придумаю сам.
Правду кажете, що ректор в курсі ситуації. При тому всієї, а не лише тієї сторони, що написали сюди.
Автор би вказав, що була університетська комісія, яка дійсно виявила факти плагіату і вже після цього його викликав голова ДЕК для написання пояснювальної записки, що, в принципі, є логічним. Що саме казав голова ДЕК перевірити неможливо, оскільки і він, і студенти, яких звинувачують у плагіаті є зацікавленими особами.

Олександр 71

ЯКЩО ПЛАГІАТ ВЧИНЕНО ПОВТОРНО, ЗА ЗМОВОЮ ГРУПОЮ ОСІБ.

(http://kobelyaky.just.gov.ua/info/333/) Захист інтелектуальної власності та авторського права гарантує ст.54 і ст. 41 Конституції України, Закон України „Про авторське право та суміжні права”, ст. 512 „Кодексу України про адміністративні правопорушення”, ст.433-456 „Цивільного кодексу України” (ЦКУ), ст. 176 „Кримінального кодексу України” (ККУ). ………………. Якщо плагіат вчинено повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або він завдав матеріальної шкоди у великому розмірі, то такі дії караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років… Солідніші штрафи передбачає пункт 3 цієї статті, якщо плагіат вчинено неодноразово службовою особою з використанням службового становища або організованою групою (якщо редактор бачив і змовчав, випусковий бачив і змовчав, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі).

+++++++++ Як бачимо, напевно, краще вирішать спірне питання кваліфіковані юристи, наприклад юристи МОН У. В цьому зацікавлені обидві сторони.

гость11111

надо проводить люстрацию и в универах Сум!!!!!!!!

Олександр 71

Спасибо, тепер ясно, два почтенные мужа, честь и украшение древнего города Сумин, поссорились между собою! и за что? за вздор, за плагиат. Не захотели видеть друг друга, прервали все связи, между тем как прежде были известны за самых неразлучных друзей! Каждый день, бывало, посылают друг к другу узнать о здоровье и часто переговариваются друг с другом на своих дачах.
А какое прекрасное хозяйство у обоих!.. И эти два друга... Когда я услышала об этом, то меня как громом поразило! Я долго не хотела верить: боже праведный! Два профеССОРА! Такие достойные люди!
Что ж теперь прочно на этом свете?
…..
Много лет спустя на улице Роменской встретились эти приятели, а в прошлом - оппоненты: один толстый, другой тонкий. Толстый только что пообедал, и губы его, подернутые маслом, лоснились, как спелые вишни. Пахло от него виноградным вином. Тонкий же только что вышел из троллейбуса и был навьючен чемоданами, узлами и картонками. Пахло от него бензином, ветчиной и кофейной гущей.
-Друг! - воскликнул толстый, увидев тонкого. - Ты ли это? Голубчик мой! Сколько зим, сколько лет!
- Батюшки! - изумился тонкий. – Друг, коллега! Откуда ты взялся?
Приятели троекратно облобызались и устремили друг на друга глаза, полные слез. Оба были приятно ошеломлены.
А над Сумином, как белый тепел, уже плыло бабье лето 21 века. Насколько хватал глаз, вились в голубой вышине бесчисленные белые нити, как белый пепел, что кружил над землей и сгорел на глазах. Да сожги эти сны в небесах, чтоб вернуться на землю к друзьям. А в голове звучали слова - дорогие мои старики, дайте, я вас сейчас расцелую…
( Образец плагиата, заимствования из известных произведений Н.В.Гоголя, А.П.Чехова, О. Гончара, А.Маршала, И . Саруханова)

председатель

Скачков Д. Маг./робота, 2014р.

 

 • С. 3-4 - це скорочений текст на стор. 3-5 д/р Гудим І. 2011р.

 • С. 5-7 - це текст на стор. 6-8 Гудим І. д/р 2011р.

 • С. 7-8 - це скорочений текст на стор. 11-12 Гудим І. д/р 2011р.

 • С. 8-10 - це текст на стор. 8-10 Гудим І. д/р 2011р.

 • С. 11-19 - це скорочений текст на стор. 13-22                                            д/р Линник Д.  2013р.

 • С. 23-26 - це стор. 24-28 Линник Д. (2013р.)

  С. 26-33 - із Інтернету ArduinoMega2560. Текст переведен из http://arduino.ru/Hardware/ArduinoBoardMega2560

 • С. 34-37 – експериментальні результати (44 рядки та 5 рис.)

 • С. 38 висновки на 50% повторюють д/р Гурба І. (1012), Гурба І. (1011), д/р Дубина А. (2013).

   

  Висновок:

   Із 38 сторінок основного тексту 19 переписані із д/р Гудим та із   д/р Линника Д. (2013р.) (без посилань в тексті). Сторінки 26-33 із інтернету http://arduino.ru/Hardware/ArduinoBoardMega2560

 •  Сторіеки 34-37 - експериментальні дані не повторюються в попередніх роботах, але опис їх на 44 рядках тексту ніякої, важливої для розкриття теми магістерської роботи, інформації не несе. Тут, як результат дослідження, констатується склад повітря (кисень, азот і т.п.), що відомо навіть школярам молодших класів із навчального предмета  «Природознавство» Отже, 

   Диплом видано не законно.

председатель

Скачков Д. Д/р, (2013 р.),

-стор. 3 (вступ, 1-й абзац, із статті ЖУРНАЛ НАНО- ТА ЕЛЕКТРОННОЇ ФІЗИКИ Том 6 № 1, 04032(5cc) (2014)

- С.5-із передмови книги Проценко І, Шумакова Н. «Технологія одержання…»

- с. 6-12 із дис.. Шкурдоди Ю. с. 12, 15-19.

- с. 13-18 це текст п.1.3 «Дифузійні процеси на межі зерен» немає ніякого відношення до теми роботи, оскільки в подальшому  про ці процеси в д/р не згадується. Даний текст не є оригінальним: це (з деяким скороченням) текст з п.1.3 «Вплив дифузії інорідних атомів на зміну умов розсіювання на межах зерен» (стор. 20-30)   дисертації Говорун Т. П. "Розмірний ефект в електрофізичних властивостях плівок Сu, Ni та Co з тонким металевим або діелектричним покриттям", 2009 г.

- с. 19-24 - це стор.31-36 Берченко Ю (2009р.).

- с. 25-29  -  із дис.. Шкурдоди Ю. с. 44-47.

- с. 29-30 (експеримент - чужий) це із дис.. Шкурдоди Ю. с. 59-60.

- с. 31-32 (експеримент - чужий) це із дис.. Шкурдоди Ю. с.85-86.

- С. 33 це із дис.. Шкурдоди Ю. с. 92.

Висновки:

Із 35 сторінок основного тексту власного тексту і

власних результатів – 0. Тому

Диплом видано не законно.

председатель

Морозенко О.В. Магіст. Роб. Наук. кер. Лобода В.Б., 2014р.

 • Стор. 3 майже всі абзаци можна знайти на стор. 3 д/р Карпенко (2011), с. 3 д/р Нагорний (2011),  с.4 д/р Мартиненко (2013).  

 • С.4-5-крім 9 рядків це - стор. 4-5 д/р Мартиненко (2013)

 • С. 6-9 - це, за викл. азаців 2, 3 (див. http://uk.wikipedia.org/wiki/Вакуум), стор. 10-12 д/р Мартиненко (2013г.) і с. 9-12 д/р Касьяненко (2012г.)

 • С. 9 - це  с. 6 д/р Мартиненко (2013).

 • с. 9-14 це http://writer5.ru/warm/Promyshlennost,_proizvodstvo/133946.htm,

 http://5fan.ru/wievjob.php?id=11838,

 http://www.elit-material.ru/referaty_po_fizike/referat_vimiryuvannya_tisku.html,

 http://allrefs.net/c1/48w5b/p20/,

 http://www.bestreferat.ru/referat-107716.html і с. 6-7 д/р Мартиненко (2013).

 • С.14-16 -  це стор. 7-9 д/р Мартиненко (2013)  і стор. 7-9  д/р Касьяненко (2012р.).

 • С. 17-20- це с.13-17 д/р Мартиненко (2013), 13-16 д/р Касьяненко (2012р.).

 • С.21-41-це -с.18-39 д/р Мартиненко (2013) і с.17-39 д/р Касьяненко (2012р.).

 • 42-43 (39 рядків і 2 рис. не повторюються в інших роботах).

 • С. 44-46-це стор. 39-41 д/р Мартиненко (2013), с. 39-41 д/р Касьяненко,  с.29-31 д/р Карпенко., с.37-39 д/р Гадяцкий

 • 46-47  (27 рядків – не повторюються в інших роботах).

 • С. 48-49 – це с. 34-35 д/р Гадяцкий (2012).

 • С.49-50-це стор. 42-43 д/р Мартиненко (2013), 42-43 д/р Касьяненко.,28-29 д/р Карпенко.

 • С.51-53-це   с.40-42 д/р  Гадяцкий (2012).

 • С. 54-59-це стор. 34-39  д/р Карпенко (2011

  Висновки:
  1. У магістерській роботі Морозенко О.В. 2014 р. ОКР «Магістр» лише 5 стор. тексту  відрізняється від дипломних/магістерських робіт Мартиненко 2013, та ін.
  2. Експериментальні результати та їх обговорення на 100% збігаються з таким же текстом д/р Карпенко 2011р.
  3. Зміст роботи зовсім не відповідає назві. В тексті роботи взагалі немає вказівок на оптимізацію електричних параметрів насосів, яку анансує назва роботи. Тому:

   

  Диплом видано не законно.

 

председатель

Артамонова О. Дипл. Роб. Наук. кер. Лобода В.Б., (2014р.)

 

 • Стор. 4-8  це текст із Інтернету: http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 9- п. 1.1:  http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 9-11 (п.1.1.1) – це с.6-8 Гудим І. (2011р.).

 • С. 11- 14 це  http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 14-18 це http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 18- 19 це http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 19-22 це с. 10-13 із Гудим І. (2011р.)

 • С. 23- 32  це http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 32- 40 це http://referatu.com.ua/referats/100/5937/?page=0.

 • С. 41-43   це стор.147-148  із [3] і стор. 65-67  із [2].

 • С. 44-45   це стор. 71-72 із  Сучасні методи дослідження структури речовини. Навч. Пос. За загальною ред. Лободи В.Б. Суми, Університетська книга, 2010р.

 • С. 46-47 це стор. 55-57  із  [див. попередн. пункт].

 • С. 47- 49 це стор. 67-69 із  [див. попередн. пункт].

 • С. 49-50  це стор. 69, 60 із  [див. попередн. пункт].

 • С. 51-66 у дипломних роботах попередніх років не виявлено

  Висновок:

   Із 66 сторінок основного тексту лише сторінки 51-66 (інформація яких не виходить за рамки звичайної лабораторної роботи) не повторюють текст дипломних робіт попередніх років, текстів із Інтернету або посібника В. Лободи.

  Отже,

   Диплом видано не законно.

 

Гость68

А тепер, будь ласка, проробіть таку перевірку на антимплагіат у всіх інших дипломників СумДПУ. Результат буде аналогічний. Пед можна закривати.

По тематике

Сумской педуниверситет отпраздновал 95-летний юбилей
17.12.2019 17:32

Сумской педуниверситет отпраздновал 95-летний юбилей

В театре драмы и музыкальной комедии им.Щепкина прошли торжества по случаю 95-летия создания Сумского государственного педагогического университета им. А.С Макаренко....

Сумской педуниверситет сотрудничает с УПЦ (МП)
24.05.2019 13:50

Сумской педуниверситет сотрудничает с УПЦ (МП)

На базе Сумского педагогического университета им. А.С. Макаренко состоялся круглый стол «Настоящее и историко-культурное наследие православной церкви на Сумщине»....

23.01.2019 15:37

Ректор Сумского педуниверситета набрал на работу кучу родственников

Национальное агентство по предотвращению коррупции требует у министра образования и науки Лилии Гриневич разобраться с ректором, который набрал в вуз...

01.11.2018 17:53

Сумскую преподавательницу, поднявшую вопрос практики студентов в Крыму, уволили из педуниверситета (видео)

В Заречном суде города Сумы началось слушание дела по иску преподавателя истории о незаконном увольнении из Сумского педуниверситета....

В Сумах открыли первый в Украине Школьный центр правовой помощи
04.10.2018 17:53

В Сумах открыли первый в Украине Школьный центр правовой помощи

3 октября было подписано Соглашение о сотрудничестве между СумГПУ имени А.С. Макаренко и КУ Сумская ООШ №23, на базе которой...

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...
view counter
8
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
30
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
17
Чемпионат Украины по хоккею на траве
Чемпионат Украины по хоккею на траве
Чемпионат Украины по хоккею на траве
Чемпионат Украины по хоккею на траве
Чемпионат Украины по хоккею на траве
Чемпионат Украины по хоккею на траве
12
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
В Сумах прошел чемпионат Украины по художественной гимнастике
7
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0
"Барса" (Сумы) - "Арсенал-Киев" (Киев) - 1:0

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.