Звернення до Комітету опору диктатурі Сумщини та громадськості

Ми, депутати Сумської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина», ознайомившись з текстом резолюції Комітету опору диктатурі Сумщини, повністю підтримуємо її рішення.

Громадськість Сумщини сама здатна обрати до Верховної ради авторитетних земляків, які не задурюють голови виборцям пустими обіцянками, а живуть і добросовісно працюють в нашій області. Ганебним є той факт, коли «київські» горе-політики, уникаючи відповідальності перед виборцями, змінюють виборчі округи. Було б логічно і чесно, щоб Волков О.М. відзвітував за свою діяльність на тому виборчому окрузі Чернігівської області, де він уже був депутатом Верховної Ради і підтримку виборців щоб отримав не за чергові обіцянки жителям Сумщини, а за конкретні результати депутатської діяльності на Чернігівщині.

Пустим звуком став заклик Турчинова О.В. до однопартійців власним прикладом іти на самопожертву та готовність уступити місця в партійних виборчих списках та виборчих округах заради об’єднання опозиційних сил.

Прикро, що Сумська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» не долучилася до рішення Комітету опору диктатурі Сумщини. Вкотре продемонструвавши політичну незрілість, недалекоглядність та неспроможність об’єднатися з іншими опозиційними партіями і громадськими організаціями заради демократії та справедливості.

Рішення прийнято на зібранні депутатів від фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді (Поцелуєв В.І., Скиртаченко А.М., Неофітна Л.П., Дорошенко Г.В., Швець С.О., Сенько В.В., Доляр Г.Я., Тимошенко В.М., Лях В.В., Дрига В.О., Марюха В.І., Загурський О.В.)

Підтримано одноголосно. 

®

Комментарии

Гость

        Звернув  увагу на знак  ®. Цей знак означає, що стаття опублікована на правах реклами. Дуже шкода, що в нашій країні можна заплатити гроші та опублікувати будь-яку нісенітицю. "Батьківщина" - відкликати таких депутатів-зрадників! Очистіть від покидьків обласну раду. Сумській громаді такі дорошенки та поцелуєви непотрібні.

Ахтырчанин

Неофитной нужно поменять кабинет на палату в учреждении, которое она возглавляет. Каждому из подписавшихся по отдельной палате.

Гость

БЮТ - судя по этому опусу - сборище идиотов, расчитывающих только на то, что избиратели будут выбирать Юлю, особо не вникая с сумское сборище...

Пол Манафорт

Дійсно, стаття написана на замовлення. Прочитавши становиться дуже сумно, коли люди, які вже не мають жодного стосунку до ВО "Батківщина", пишуть: "Ми, депутати обласної ради від фракції ВО "Батьківщина".
Серед підписантів зазначені призвіща партійних Іуд - Дорошенка, Скиртаченка, Поцелуєва та інших, це дійсно ті люди, які свого часу, зрадили Юлію Володимирівну та партію. Слава Господу, що наразі вони не мають до партії ніякого стосунку.
Саме Дорошенко та Поцелуєв, ще в 2010 році, бігали до губернатора, та намагалися продати обласну партійну організацію взагалі та депутатів окремо, але і губернатору таке лайно не потрібно, хоча подейкують, що Поцелуєв і на колінах перед ним стояв та плакав як "мальчиш плохиш".
Хай вони пригадають, як, 23 серпня 2011 року, "Батьківщина" йшла святковою колоною окремо від учасників КОДу, бо Дорошенко так вирішив, тому що він виконував план по розвалу обласної парторганізації, а зараз вони ще й до КОДу та громадськості звертаються. Де ви були тоді, коли всім треба було об'єднуватися?
Зараз вони намагаються дискредитувати Волкова, та внести розбрат серед опозиційних сил на передодні виборів до ВР, но в них це не вийде.
Волков, на відміну від усіх вас не зрадив Юлію Володимирівну та партію в цей важкий для неї час, а допомагає і підтримує. Допомога реальна, її бачать і відчувають люди, і я впевнений на виборах вони його підтримають, та оберуть його до ВР, як дійсно народного депутата від громади області.
Саме Волков не дав вам навіть шансу зруйнувати партію в області, як би ви не намагались та намагаєтесь це зробити.
Всіх цих людей, які підписали звернення, окрім як зрадниками більше й не назвеш.
Панове, час зупинитися, серед вас є багато порядних людей, озирніться довкола себе, подивіться як живуть люди, як їм "покращів" життя вже сьогодні та "почув кожного" цей режим. Ця влада скоро піде в небуття, народ винесе їй свій вирок. Досить поводитися як поліцаї під час Великої Вітчизняної війни, досить зраджувати свій народ.
Запам'ятайте: зрада, може кому і подобається, але зрадники ненависні всім.

Ненавиджу зрадників

Стаття в Інтернет-виданні "Данкор" від 1 листопада 2012 року:
"ЦВК оголосила результати виборів до ВР, опозиційні сили отримали 240 мандатів з 450.
Віктор Янукович написав заяву про вихід з лав партії регіонів, та намагався подати заяву до ВО "Свобода", йому було відмовлено, бо не зумів скласти іспити з історії України та української мови.
Ну і на сам кінець: як повідомило нам анонімне джерело в МЗС України, вчора на кордоні з Гондурасом, з панамськими паспортами, були затримані Скиртаченко, Дорошенко, Поцелуєв. На запитання: "мета вашої поїздки?" вони відповіли: "повернення на історичну Батьківщину, бо вони давно вже є такими за своєю суттю".

гость

Всю эту хренотень организовал Волков. Все знают, что Дорошенко жмотяра и копейки не выложит. Теперь Волков с этой бумажкой поедет в Киев и будет махать перед КОДом сотрите как меня зрадныки мочат!

Гость

Це точно! Почерк кривий, мабуть Дорошенко після тго, як випив горілки Волкова, вирішив йому допомогти. Сто відсотків Волков піарить себе. Домовився із ПРами. Ось він такий-всі його бьють, а він герой. Гарний подарунок на день народження ЮПЧ. Цікаво, хто перший його приніч ЮПЧ. Волков чи Дорошенко. А можливо завтра напару. Побачимо.

Гость

Идет охота на волков, идет охота... Забежал в сумские леса один гавномут с фамилией волкоФФ. Держит сумчан за идиотов. Хотя нет. В свое время Петр первый таким гавномутам приказал давать фамилии зверей, дабы люди их видели.  Сумчане обьединяйтесь и вышвырните этого пристарелого волченка. А ПРы молодцы, обскакали КОД.

Гость

А волки и в Африке - волки. Вот судья Волк осудил Юру Луценка, потом осудили его. А саша волков убийца жирафов и носорогов. Одним словом - шакалы

грузин

Дуже необережне звернення так званих обласних депутатів, адже до обласної ради вони всі попали випадково, завдяки тому, що наглядати за "Батьківщиною" в Сумській області ПР поставила Дорошенка. Вони йому лизькали навперебій.

На виборах в 2010 році справжні партійці відмовлялися роздавати агітматеріали зі списком кандидатів до обласної ради, так як було дуже соромно перед людьми за такий список.

Не гость - хозяин

Господа, ведущие войну против партии Батькивщина в целом и против Волкова в частности, у Вас ничего не выйдет.
Во-первых: господа Поцелуев и Токарь собрались по мажоритарке в верховную раду, поэтому и начали войну против Волкова. Поцелуев пойдет самовыдвиженцем, но как член фракции Батькивщина в областном совете, чтобы оторвать часть электорального поля у Волкова. Токарь мечтает пойти как единый выдвиженец от КОДа, поэтому тоже мочит Волкова, чтобы дискредитировать его в глазах участников КОДа, и убрать конкурента со своего пути. Я думаю, что этот план тоже не сработает, так что Токарь тоже пойдет самовыдвиженцем.
Во-вторых: эти писатели-обращенцы к общественности и КОДу, перед тем как писать должны были честно сообщить номера своих партийных билетов, выданных обл организацией ПР. Владимир Иванович, случайно это не ваш номер партбилета члена партии регионов #19-11006. Вы же все уже давно не члены партии Батькывщина.
Ну и на последок: сломать Волкова и настроить против него избирателя у вас не получится. Да Волков многим кажется одиозной фигурой, относиться к нему по разному - ненавидеть, не любить, ненавидеть или же наоборот уважать и восхищаться. Одно верно, относиться к нему безразлично невозмржно, и это главное.
У меня он вызывает только уважение и восхищение как сильная личность, как достойная политическая фигура. В отличие от многих он держит свое слово, он настоящий а не искусственный как некоторые, в нем есть внутренний стержень. И Юлю он поддержал давно, еще во времена оранжевой революции, это в то время, когда Поцелуев активно участвовал в избрании Януковича президентом в 2004 году, "нагибая через колено" и больных и здоровых в Сумском районе, заставляя их голосовать за Януковича.
В виду того, что безразлично к нему относиться не возможно, за счет своей работы на округе, за счет своей харизмы, умения слушать и услышать людей он реальный претендент на победу.
Если бы это было не так, вы сейчас сидели спокойно и ничего не делали. А так вы реально его боитесь, по этому и льете на него грязь в надежде на то, что это вам поможет.
Батькивщина победит по 6 мажоритарным округам из 6 в области, и Волков мажоритарку возьмет. Так что ПРдуны сливайте воду.
Слава Украине, героям слава.

Справедливість буде
До коментара Ненавиджу зрадників (продовження статті):

"Після впевненої перемоги опозиції на виборах до ВР податкова інспекція Сумської області поновила справу про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на заводі ГТВ, прокуратура Сумської області нарешті виявила, що Михайлівський цегельний завод працює на краденій древесині, яка незаконно вирубується в довколишніх лісах. На гідроелектростанції виявлено зловживаннь на декілька міліонів гривень. Прогулянковий пароплав, який ходить по Дніпру, придбано з порушенням чинного законодавства України (як і риболовецький на Чорному морі)." Ось тоді вже в Гондурас.

Справедливість буде

 Ледве не забув: " А головним лікарям - депутатам Сумської обласної ради запропоновані посади фельдшерів  в сільських ФАПах (їх дуже багато по області вакантних).

Округ 159

ВОЛКОВ О.М. - единий достойний кандтдат. Ми всі за Волкова.

Чудак-человек

Интересно, так это получается, что члены ПР пишут письмо своим прямым конкурентам оппозиционерам, мол не пускайте Волкова на выборы. Будет еще интереснее, если участники КОДа, возьмут и послушают. За что боремся. Регионалы просят оппозиционеров. Прям картину можно писать, а затем вторую - оппозиционеры прислушались к власти и не пустили доброго Волкова на выборы. Не ну а Волков прикольный мужик, рубит правду-матку на лево и на право, один он на Миню наезжает, у наших то кишка тонка, наши мутные такие. Пойду на выборы, если найду в бюллетене фамилию Волков, две галочки напротив его фамилии влеплю, чтобы наверняка. А чего, плохого он мне ничего не сделал, этот может про Сумщину не забудет, не то, что Сидельники всякие да Даниленки с Дашутиными, вспоминают про нас только когда наш холопский голос им нужен.
Не знаю, что у них там в партиях творится, да и мне до лампочки, но на рожи этих Дорошенок, Поцелуйков, Скиртаченков посмотрел - типичные представители властной элиты.
MY VOTE FOR VOLKOV

Славик

 
Чудак-человек написал:
но на рожи этих Дорошенок, Поцелуйков, Скиртаченков посмотрел - типичные представители властной элиты

А чем тебе не нравится рожа Дорошенка? Нормальная рожа...

Гость

Скоко за такое обращение бабла Дорош заработал. Все таки Иуды, Сколько 

Неофитнаслез лила , все плакалась ,вечно ей помогали. Твари

Гость

то мЕдуниця викручується, бо там вже підписи під зверненням КОДУ люди почали відкликати, та й партій серед підписантів - раз два і нема.

+ на горі кричали і тупали ногмаи: ніззя мачіть друг друга! Тому мочить будуть силами зрадників і іуд, може ще якусь абщєствєнность підтягнуть )))

Медуниця хоче підти техкандидатом до Мінаєва чи Єпіфанова, хто там буде на виборах, - і жінка Медуна ж працює у Чмиря.... Чим Медуниця краще Волкова?

академик

Всем привет. Видели кто подписался под обращением?. Поцелуйкины и К. Это политические проститутки  которые рвутся к власти. "Бляденяткам " бойкот.

гость

 
Чудак-человек написал:
Пойду на выборы, если найду в бюллетене фамилию Волков, две галочки напротив его фамилии влеплю, чтобы наверняка.

Ти для підтвердженны свого долбобобства ще там постав хрестик і через увесь бюлетень напиши ВОЛКОВ ЛУЧШИЙ. Червоними чорнилами.

 
Чудак-человек написал:
А чего, плохого он мне ничего не сделал, этот может про Сумщину не забудет, не то, что Сидельники всякие да Даниленки с Дашутиными, вспоминают про нас только когда наш холопский голос

Про Чернігівщину Волков вже не забув)))))

Папарацыи

"...Рішення прийнято на зібранні депутатів від фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді (Поцелуєв В.І., Скиртаченко А.М., Неофітна Л.П., Дорошенко Г.В., Швець С.О., Сенько В.В., Доляр Г.Я., Тимошенко В.М., Лях В.В., Дрига В.О., Марюха В.І., Загурський О.В.)"

     Уважаемые Вы  в сауне Дорошенка перегрелись или на камни вместо воды кокс лили....О какой пренадлежности к фракции ВО "Батькивщина" Вы речь ведете.Посмотрите на свои партбилеты очередные и особенно графу  "выдан "Партией регионов".

Гость

 
Гость написал:
Рішення прийнято на зібранні депутатів від фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді (Поцелуєв В.І., Скиртаченко А.М., Неофітна Л.П., Дорошенко Г.В., Швець С.О., Сенько В.В., Доляр Г.Я., Тимошенко В.М., Лях В.В., Дрига В.О., Марюха В.І., Загурський О.В.) Підтримано одноголосно.

А где же Шилов?

Гость

Бютовцы, та никто не против кандидата от бют по сумскому району. Все против волкова, потому что человек он - говно. Замените его на любого др с рейтингом и все будет ок . Его даже за деньги никто не захотел брать, зачем вы его берёте? Нормальный человек водкой спаивать не будет. Этот его метод подкупа демонстрирует, что человеку насрать на все. Ради того чтобы быть депутатом наверное готов и без трусов бегать, если потребуется

Гість

ЛЮДИ! Очнитесь. КОгда вы последний раз были в селе? О чем вы? Депутат любого округа должен показать программу, а не спаивать людей. Сколько нас будут обалванивать волкоффы и им подобные.

К волкову несколько вопросов. Почему именно Сумы? Почему, не Чернигов, где его след простыл после избрания депутатом, а не проклятия людей. Почему не Киев, где он живет и был директором парламента? Почему не список КОДА, если он такой герой и Юлю защищал. Правда, об этом, Юля молчит, да и однопартийцы не в восторге.

Почему силач волоков не идет в глухове побороться с силачем деркачем. Или в Ахтырке с Дашутиным, или в Ромнах с Саенком. Ответ один - с этими ребятами от ПРов саша договорился. Договорился он и с Юрием Павловичем о внесении раскола в ряды опозиции. И при чем тут Турчинов. Кто Это???

Что волков сделал для страны, людей. Какой толк от него в парламенте.

Ответ один, его цель - леса, земля, вода в Сумской, Краснопольском и заодно в Белопольком районе в свои руки. То, что он сделал в своем бывшем округе в Черниговской области. Что не успел сделать щербань в Сумах. И,напоследок. Что все-таки первым делом в 2005 году сделал дядя саша? Спасал Юлю или Щербаня, за что последний даровал ему свои угодья в Низах. Кстати, украденные у народа.

Народ, двигаем своих.

Гость

Доляр так взагалі був в СДПУ(О), Поцлуєв - на Яника на виборах 2004 р пахав, карусельки помогав влаштовувати силами підлеглого медперсоналу. ну і тд і тп. Тому тут більше питань до БЮТу й до Юлі - кого ви собі понабирали? як не лозінський - то педофіл або проститутка. ну або волкофф )

А волюнтрорець - це шо? відпрацював технічним кандидатом Мінаєва, потім незаконно суміщував депутатство і заммерство, потім таки визначився, що він умний, а не красивий, і поклав мандат )))

Гость

"  Було б логічно і чесно, щоб Волков О.М. відзвітував за свою діяльність на тому виборчому окрузі Чернігівської області, де він уже був депутатом Верховної Ради"...И какое Вам до этого дело?Ну, не даёт Дорошенку покоя тот факт, что Волков был нардепом и будет снова!!! И сам в раду по мажоритарке пойти не готов и на Волкова зло держит!!! И вообще какое дело до "Батькивщины" Дорошенку, Скиртаченку ..Им мало того, что они прошли по списку от этой партии в обласные депутаты благодаря рейтингу Юли!?

Гость

 :) "Громадськість Сумщини сама здатна обрати до Верховної ради авторитетних земляків, які не задурюють голови виборцям пустими обіцянками, а живуть і добросовісно працюють в нашій області"....Это, наверное, Дорошенко себя имел ввиду или Скиртачека..Найдостойнийшее!!! А почему не идут сами в Раду, интересно..пошли  б по мажоритарке попробывали раз такие рейтинговые и сердобольные за народ..

mentat

С недавних пор, стал понимать, почему большевики разогнали Учредительное собрание. И сделали это совершенно правильно. Эх, нельзя вытащить из прошлого товарища Сталина, узнали бы тогда эти политические гомосеки настоящую диктатуру. Им бы бутылка из-под шампанского в заднем проходе за счастье показалась.

По тематике

04.11.2020 10:13

Полиция Сумщины открыла 28 уголовных дел по выборам

В течение предвыборной кампании и в день проведения местных выборов полиция области зафиксировала ряд противоправных действий, которые прямо или косвенно...

В Сумах полицейские учились противодействовать нарушениям на местных выборах
22.09.2020 15:28

В Сумах полицейские учились противодействовать нарушениям на местных выборах

Сегодня, 22 сентября, в Сумах в помещении Главного управления Национальной полиции области состоялись занятия Гражданской сети ОПОРА для работников следственных...

Житель Бездрика в четвертый раз баллотируется в нардепы
03.09.2020 12:32

Житель Бездрика в четвертый раз баллотируется в нардепы

Самовыдвиженец Алексей Оскер стал первым кандидатом в народные депутаты по 208 округу в Бахмаче на Черниговщине, которого зарегистрировала Центральная избирательная...

ЦИК назначила выборы в 5 райсоветов Сумщины
17.08.2020 20:16

ЦИК назначила выборы в 5 райсоветов Сумщины

Центральная избирательная комиссии приняла решение о проведении выборов депутатов районных советов 25 октября....

Сумчан запрошують на онлайн-лекцію «Вибори 2020: як не бути обдуреним»
30.07.2020 10:47

Сумчан запрошують на онлайн-лекцію «Вибори 2020: як не бути обдуреним»

У жовтні 2020 року відбудуться місцеві вибори. Ми будемо обирати депутатів міської та обласної рад, а також очільників міст....

view counter
Новости партнеров
Погода, Новости, загрузка...
view counter
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Сімейка Крудсів 2: Нова ера (Джоел Крофорд, 2020)
Кино Планета Кіно
10.30; 12.30; 14.00; 14.30; 16.30; 18.40; с 28.01 - 10.15; 14.00
Ще по одній (Томас Вінтерберг, 2020)
Ще по одній (Томас Вінтерберг, 2020)
Кино Планета Кіно
20.45; с 28.01 - 20.00
Диво-жінка 1984 (Петті Дженкінс, 2020)
Диво-жінка 1984 (Петті Дженкінс, 2020)
Кино Планета Кіно
12.00; 15.00; 18.00; 20.15; с 28.01 - 17.45
10
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
Как выглядит усадьба Харитоненко в Сумах изнутри?
13
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
В Сумах издали календарь к 30-летию независимости Украины
24
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
«Сумчанка» выпустила фотокалендарь
8
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
Над Соборной вешают сотни зонтиков
30
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»
Национальная сборная Украины по хоккею на траве сыграла с клубом «Sharjah Tigers»

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.