«Дощовий день в Нью-Йорку (12+)» Вуді Аллен (США, 2019)

Романтична комедія «Дощовий день в Нью-Йорку» – черговий фільм Вуді Аллена. Як і завжди, він сам написав сценарій та зайнявся режисурою. Бюджет стрічки склав 25 млн. доларів. Знімали фільм у Нью-Йорку восени 2017 року. Виробництво фільму припало за часом зі скандалом про сексуальні домагання Харві Вайнштейна. Ця історія похитнула і репутацію Аллена, через що вихід фільму на екрани був перенесений. 368

Події розгортаються у Нью-Йорку. Сюди на вихідні приїжджають Гетсбі (Тімоті Шаламе) та Ешлі (Ель Фаннінг), його дівчина. Вона журналіст-початківець і страшенно радіє можливості взяти інтерв’ю у знаного режисера. Зустріч має тривати лише годину, тож закохані зможуть провести цілі вихідні у Нью-Йорку. Та усі плани псує дощ. Коротке інтерв’ю перетвориться на повне занурення Ешлі у світ кіноіндустрії. А сором’язливий Гетсбі, несподівано для себе самого, зніметься у незалежному кіно та зустріне справжнє кохання.

 Ель Фаннінг, Тімоті Шаламе, Джуд Лоу, Селена Гомес, Дієго Луна, Лів Шрайбер
 
Где и когда

Планета Кино

С 17.10.2019 по 23.10.2019.  Время: CINETECH+, 2D 12:00 18:00

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.