«Здобич (16+)» Франк Халфун (США, 2019)

Фільм жахів «Здобич» зняв режисер Франк Халфун за сценарієм, написаним ним у співавторстві з Девідом Коггшоллом. Головна роль дісталася зірці серіалу «Ходячі мерці» Логану Міллеру, а його партнеркою по знімальному майданчику стала норвежська модель Крістін Фросет. 364

Навчитися брати на себе відповідальність за свої вчинки – важлива складова дорослішання. У Тобі (Логан Міллер) із цим проблеми, тож у рамках програми з перевиховання підлітків його селять на три дні на безлюдний острів. Саме буде час подумати над своєю поведінкою та навчитися бачити зв'язок між своїми вчинками та їх наслідками. Говорили, що Тобі буде тут єдиною людиною на сотні миль. Та випадково він зустрічає у хащах дівчину. Мадлен (Крістін Фросет) каже, що живе тут від народження. А ще тут живе її матір, і краще на очі їй не потрапляти. Та й взагалі від вогню ні на крок бажано не відходити. Моторошна пригода мала б закінчитися, та жінка, яка припливла за Тобі на човні знайдена мертвою.

 Крістін Фросет, Лоґан Міллер, Ентоні Дженсен, Джолін Андерсон
 
Где и когда

Планета Кино

С 17.10.2019 по 23.10.2019.  Время: CINETECH+, 2D 22:40

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.