«Кошмарний директор або школа №5 (12+)» Міла Погребіська (Україна, 2019)

Головний герой фільму Леонід Пригунов (Сергій Фролов) дуже любить свою роботу не зважаючи на всю її складність. Він заступник начальника колонії з виховної роботи. Трапилося найстрашніше – Леоніда звільняють з посади. Поновитися він може тільки якщо кілька місяців пропрацює директором місцевої школи. Хтось подумає, що після перевиховання ув’язнених школярі – це янголята. Але новий директор школи так не вважає. 524

Комедія «Кошмарний директор або школа №5» знята в Україні, проте російською мовою. У прокат вона виходить у дубльованому варіанті. Творча команда вирішила не подавати свій проект на розгляд Держкіно та не претендувала на фінансування від держави. Бюджет знімального процесу не розголошується, проте відомо, що спонсором стрічки, яку знімали спільно студія «Artforms Продакшн» та «High Up Studio», став «Новий канал». Ролі у комедії дісталися багатьом відомим українцям, серед яких Даша Астаф’єва, Павло Зібров та експерти шоу «Модель по-українськи».

У головних роляхДаша Астаф'єва, Сергій Фролов, Вікторія Левченко, Федір Гуринець, Оксана Сташенко, Каміль Ларін

 
Где и когда

Планета Кино

С 31.10.2019 по 06.11.2019.  Время: CINETECH+, 2D 10:15 15:30

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.