Весільний рік (16+) Роберт Лукетич (США, 2019)

Комедія «Весільний рік» – це чергова робота режисера Роберта Лукетіча («Двадцять одне», «Кілери», «Гола правда»). Сценарій написав Дональд Дієго, який до того працював лише над телесеріалами. Виробництвом фільму займалася кінокомпанія Lakeshore Entertainment, яка спеціалізується на незалежних фільмах («Гра на виживання», «Я, Франкенштейн»). 758

Події розгортаються у Лос-Анджелесі. Успішний фотограф Мара Хікі (Сара Хайланд) переконана, що вона не створена для подружнього життя. Та й жодного хлопця, який підходив би на роль чоловіка, вона ні разу не зустрічала. Навіть познайомившись із Джейком (Тайлер Джеймс Вільямс), чудовим дотепним хлопцем, думки своєї вона не змінила. Треба ж такому трапитись, що одна за одною усі подруги Мари вирішили вийти заміж саме цього року. Цілих 15 весіль доведеться відгуляти разом Марі та Джейку, який сподівається, що серце коханої розтане під таким натиском весільної атмосфери.

 Сара Хайланд, Анна Кемп, Дженна Деван, Кіт Девід, Норін ДеВульф, Ванда Сайкс, Камілль Гайд
 
Где и когда

Планета Кино

С 28.11.2019 по 04.12.2019.  Время: CINETECH+, 2D 12:10 16:20 20:00

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.