Фабрика мрій (12+) Мартін Шрейєр (Німеччина, 2019)

Німецьку романтичну мелодраму «Фабрика мрій» дехто з критиків порівнює з голлівудським «Ла-Ла-Лендом» у європейській інтерпретації. Місце, де відбуваються події – кіностудія Babelsberg у Східному Берліні. Наприкінці 50-х років минулого століття на базі кіностудії дійсно працювали над спільними франко-німецькими проектами. Фільм про кохання знімали впродовж 45 днів зокрема й у павільйонах студії Babelsberg. 314

Події розгортаються у 1961 році у Німеччині. Кіностудія «DEFA Babelsberg» один за одним знімає яскраві та захоплюючі фільми. Оператор Еміль (Денніс Мойєн) у захваті від танцівниці Міли (Емілія Шуле). Почуття хлопця настільки сильні, що він не в силах думати ні про що інше – лише про тендітну красуню. Можливо, Еміль і не наважився б на рішучі кроки, проте політична ситуація у світі не лишає часу на роздуми. Починають зводити Берлінську стіну. Міла – француженка, тож як тільки мур добудують, вони опиняться по різні його боки і, очевидно, ніколи більше не побачаться.

 Кен Дукен, Емілія Шуле, Анатоль Таубман, Ніколай Кінскі
 
Где и когда

Планета Кино

С 05.12.2019 по 18.12.2019.  Время: CINETECH+, 2D 14:40 18:40 20:40

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.