Маленька міс Дуліттл (0+) Йоахим Масаннек (Німеччина, 2019)

У основу сюжету сімейної комедії «Маленька міс Дуліттл» покладено серію книг відомої німецької дитячої письменниці Тані Стюнер. Перша поява героїні на сторінках книг сталася у 2007 році. Відтоді вийшло вже 20 романів про незвичайну дівчинку. Втілити Лілі на екрані запросили юну Малу Ляйхер, яка у свої 13 років є досвідченою акторкою. 296

10-річна дівчинка на ім’я Лілі (Малу Ляйхер) вміє розмовляти з тваринами. Хоча звучить це дуже мило, але приносить чимало клопоту батькам дівчинки, які змушені переїжджати на нове місце щоразу, як Лілі в черговий раз заговорить з тваринами і це хтось побачить. Якось Лілі пообіцяла, що віднині мовчатиме і лише песик Бонсай залишиться її співрозмовником. Проте нові обставини змусили змінити рішення. Разом зі шкільними друзями Лілі проходить практику в зоопарку. Одна за одною тут починають зникати тварини. Єдиний шлях дізнатися де ж вони поділись – почати говорити зі звірями-свідками злочину.

 Пері Баумейстер, Айлін Тецель, Крістоф Марія Хербст, Том Бек, Мерет Беккер
Где и когда

Планета Кино

С 16.01.2020 по 22.01.2020.  Время: CINETECH+, 2D 12:30

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.