Дівчина у лабіринті (16+) Донато Каррізі (Італія, 2019)

Трилер «Дівчина в лабіринті» зняв режисер та сценарист Донато Каррізі. Це друга його робота для великого екрану після фільму «Дівчина в тумані», що вийшов у 2017 році. Провідні ролі у фільмі виконали італійці. Виключення склав лише Дастін Хоффман, дворазовий володар премії «Оскар» за краще виконання чоловічої ролі. Для актора це 81-а робота у кіно. Основні зйомки проходили у Римі. 306

Коли Саманті (Валентина Белле) було 13 років, дорогою до школи її викрали. Зараз вона у лікарні, під наглядом доктора Гріна (Дастін Хоффман). Лікар намагається донести до дівчини, що насправді вона пробула у викрадачів не кілька місяців, як їй здається, а 15 років. Розслідуванням цього викрадення паралельно з поліцією займається досвідчений приватний детектив Бруно Генко (Тоні Сервілло). Керуючись власною інтуїцією та бажанням попри будь-які перепони знайти викрадачів, Генко бачить те, що було приховане від поліції.

 Дастін Хоффман, Тоні Сервілло, Валентина Белле, Кацярина Шульга, Стефано Россі Джордані, Луїс Н'єкко
 
Где и когда

Планета Кино

С 23.01.2020 по 29.01.2020.  Время: CINETECH+, 2D 14:50 19:30

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.