Мій пес Ідіот (12+) Іван Атталь (Франція, Бельгія, 2019)

Комедію «Мій пес Ідіот» знято за однойменним романом, що вийшов друком у 1985 році. Книгу написав американець Джон Фанте, автор помер за два роки до публікації. Своє бачення твору переніс на екран Іван Атталь. Він став співавтором сценарію до фільму, сам зайнявся режисурою та знявся у головній ролі. Знімали фільм у невеличких містечках на узбережжі Біскайської затоки, на кордоні Франції та Іспанії. 336

У свої 50 років Анрі (Іван Атталь) не відчуває себе щасливим. В нього є любляча дружина Сесіль (Шарлотта Генсбур) та четверо дорослих дітей, проте ніщо не приносить йому радість. Колись він написав роман, що став бестселером. Нині ж він не може й одного цікавого речення скласти. Несподіваною розрадою у нескінченному потоці депресивних думок стає пес. Величезний неаполітанський мастиф випадково забрів на подвір’я родини і вирішив залишитися жити тут. Дивацтва собаки зводять Сесіль та дітей з розуму. Тож кращої клички ніж Ідіот для пса годі й шукати.

 Іван Атталь, Шарлотта Генсбур , Ерік Руф, Паскаль Арбійо, Бен Атталь, Адель Вісм
Где и когда

Планета Кино

С 13.02.2020 по 19.02.2020.  Время: CINETECH+, 2D 15:00 19:30

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.