Гретель і Гензель (16+) Оз Перкінс (Ірландія, Канада, США, 2020)

Фільм жахів «Гретель і Гензель» за мотивами всесвітньовідомої казки братів Грим вирішив зняти режисер Оз Перкінс. Від класичного сюжету ця історія відрізняється тим, що творці фільму доповнили її проблемами дорослішання. Саме через те головна героїня набагато старша за брата. Зйомки проходили у Ірландії, зокрема у старовинному мисливському будиночку на Монтпілієр-Хілл, про який ходить чимало моторошних легенд. 607

Гретель (Софія Лілліс) живе разом з матір’ю та молодшим братом Гензелем (Семмі Лікі). Їм не вистачає грошей навіть на їжу, тож за настановою матері сестра з братом ідуть на пошуки роботи. Звісно, їх ніде не чекають, але самотня дивачка Холда (Еліс Крайдж), яка живе у лісі, охоче приймає дітей. Тут вони отримують вдосталь їжі та мають виконувати деякі нескладні доручення жінки. Поки Гензель, тішачись смаколиками, радіє такій нагоді, Гретель починає підозрювати, що на них тут чекає біда.

 Софія Ліліс, Семмі Лікі, Еліс Крайдж, Джессіка Де Гау, Чарльз Бабалола, Єн Кенні, Абдул Альшаріф
 
Где и когда

Планета Кино

С 20.02.2020 по 04.03.2020.  Время: CINETECH+, 2D 22:30

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.